Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Arthurian Legends
 • Arthurian Legends
 • Arthurian Legends PC Fiyatları
 • Arthurian Legends PC Key Fiyatları
 • Arthurian Legends Fiyat Karşılaştırma
 • Arthurian Legends

Arthurian Legends

Çıkış Tarihi: 01.01.1900
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Arthurian Legends fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Arthurian Legends PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Arthurian Legends oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
20,50

Oyun İstatistikleri

Arthurian Legends Yayınları

Oyun Hakkında


Camelot'tan önceki bir zamanda, Albion'un damarlarında büyü aktı ve nesiller boyunca insanlar bu gücü kullanmayı öğrendiler ve doğadaki her şeyde olduğu gibi bir denge olduğunu anladılar. Albion'un bir zamanlar adil olan kralı Uther Pendragon, kraliçesinin ölümü için sihrin kendisini suçlayana ve böylece sihrin "Eski Din"den olduğuna hükmedinceye kadar, halk bir süre barış içinde birleşti. uygulamasını ve takipçilerini Albion'dan sonsuza kadar sürgün etmek...

Şimdi Albion'a bir karanlık yayılıyor, ekinler ölüyor ve sular pisleşiyor. İnsanlar açlık ve hastalıkla boğuşuyor, gün geçtikçe daha azı doğudan istila eden Saksonların büyüyen ordularını savuşturma gücüne sahip. Uther'in kana susamışlığı, Eski Din Ustaları tarafından sürgüne gönderilenlerin, kara büyünün Saksonlara yardım etmesinden korkulur.Tek başına, bir Sakson ordusuna karşı, şeytani canavarlar, ele geçirilmiş şövalyeler, sürgün edilmiş büyücüler, ölümsüzler ve daha kötüsü. Yolculuğunuz sizi karanlık ormanlardan, kalelerden ve bataklıklardan soğuk vahşi doğaya ve donmuş mağaralara, kalelere, mahzenlere ve mağaralara kadar pis ve tehlikeli arazilerden geçecek. Yol boyunca, yolculuğunuzda size yardımcı olacak eşyalarla, büyülü rünlerle ve güçlü antik kalıntılarla dolu birçok gizli sır yatıyordu.Saksonları / şeytani canavarları / her neyse cehennemi dilimleyin. Onları kalkanınla parçala, kafalarını kes, muhteşem bir kan ve cesaret yağmurunda patlatmalarını sağla ya da suratlarına eski moda bir yumruk ve/veya çivili sopa ver. Ateş topları oluşturun ve düşmanlarınızı alevler içinde yutun, onları dondurun ve donmuş cesetlerini paramparça edin, eziyet veren bulutlarının altında duran herkesi vurmak için gök gürültülü şimşekler savurun ve düşmanlarınızı mahvetmek için daha birçok yol.

Özellikleri


►Çeşitli ortamlarda üç bölüm.
►Ana hikayeye ek olarak Arena ve Horde oyun modları.
►10'dan fazla farklı silah kullanın.
►Sihirli rünler düşmanlarınızı dondurabilir, ateş topları oluşturabilir, şimşek fırtınaları yapabilir ve daha fazlasını yapabilir.
►Öğelerle dolu gizli alanları, oyuncuyu geliştiren antik kalıntıları ve gizli seviyeleri keşfedin.
►Korkunç dövüşler, Saksonları, örümcekleri, iskeletleri, şeytani canavarları ve şövalyeleri suratlarından bıçaklayın, dondurun, ateşe verin, kafalarını kesin veya muhteşem bir kan ve bağırsak yağmurunda patlatın!

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 3.0 GHZ
 • Bellek: 4 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 8.1
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 3.5 GHZ
 • Bellek: 8 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Yorumlar