Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Animation Throwdown: The Quest for Cards PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 04.05.2017
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Animation Throwdown: The Quest for Cards fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Animation Throwdown: The Quest for Cards PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Animation Throwdown: The Quest for Cards oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat

Animation Throwdown: The Quest for Cards Hakkında


Aile adamı! Bob's Burgers! Futurama! Amerikan babası! Tepenin Kralı! Bu ANİMASYON ATILDI!

Şimdiye kadar ilk kez, en sevdiğiniz animasyon şovlarından beşi tek bir koleksiyon kart oyununda bir arada.

Family Guy, Bob's Burgers, Futurama, American Dad ve King of the Hill'in tüm sezonlarından en sevdiğiniz bölümlerden yüzlerce favori karakter ve anı içeriyor. Destansı bir kart savaşı düzeninde savaşırken karakter kartlarını toplayın, destenizi optimize edin ve yeni kombinasyonlar oluşturun.

Oyun dijital olabilir ama riskler gerçektir! * Dünyanın kaderi sizin ellerinizde! **

(* Bahisler gerçek değildir.)
(** Dünyanın kaderi senin ellerinde değil.)


En sevdiğiniz bölümlerden anlar ve konumlar içeren 30 Macera Bölümü. Komik patronlar, büyük ödüller ve birçok zorluk. Futurama'dan Space Bee, güçlü bir kart oynadığınızda ne diyor? American Dad's 70s Hot Tub bir savaşı kazanmaya nasıl tepki veriyor? Öğrenmek için macera uzakta.


Her diziden karakterlerin yer aldığı yüzlerce kart ve kombinasyon. Fry ve Money'yi birleştirdiğinizde ne olur? Bildiğinizi düşünüyoruz. Ama bir Beefsquatch, 300 $ 'lık bir Knife veya Pro Bass Hank yapmaya ne dersiniz? Öğrenmek için kartları toplayın ve bir araya getirin.


Çok oyunculu Arena'da dünyanın her yerinden diğer oyunculara meydan okuyun. En sevdiğiniz karakterlerin seviyesini yükseltmek için Kahraman jetonları kazanın: Bender'den Consuela'ya, Bobby'den Zapp Brannigan'a.


Harika ödüllerle sınırlı süreli etkinliklere katılın. Özel ödüller kazanmak için diğer oyunculara, benzersiz patronlara ve diğer çılgın etkinlik kombinasyonlarına karşı savaşın,
yeni kartlar ve çok sayıda ganimet!Bir loncaya katılın, birkaç arkadaş edinin ve Rumble'a hazırlanın! Arkadaşlarınızla sohbet edin, strateji tartışın, övünme hakları için birbirinizle savaşın ve bir Loncaya katılarak ve oyunu oynayarak harika bonuslar kazanın. Lonca etkinlikleri canlı olduğunda, kelimenin tam anlamıyla dünyanın en iyisi olduğunuzu kanıtlamak için birlikte oynayın.
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Brezilya Portekizcesi , Rusça

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Core i5 or Core i7
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 400 Series or Better
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1200 MB kullanılabilir alan