Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
All Quiet Roads

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • All Quiet Roads
 • All Quiet Roads PC Fiyatları
 • All Quiet Roads PC Key Fiyatları
 • All Quiet Roads Fiyat Karşılaştırma
 • All Quiet Roads

All Quiet Roads

Çıkış Tarihi: 11.04.2022
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz All Quiet Roads fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı All Quiet Roads PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda All Quiet Roads oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
163,61

Oyun İstatistikleri

All Quiet Roads yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • All Quiet Roads oyununun konusu nedir?

 • All Quiet Roads nereden indirilir?

 • All Quiet Roads nereden satın alınır?

 • All Quiet Roads Türkçe mi?

 • All Quiet Roads hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • All Quiet Roads ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Çeşitli mahalleler arasında yollar inşa edin. Sıkışık yollar, trafik yavaşladıkça kehribar rengine ve ardından kırmızıya döner. Daha fazla yol inşa edin. Yonca yaprakları, feribotlar, köprüler ve tüneller ekleyerek tüm araç trafiğinizi gitmesi gereken yere ulaştırın.

Oyun Londra'da başlıyor. Her şehrin başlangıcında haritada sadece birkaç mahalle var. Mahalleleri birbirine bağlamak için yolları nereye yerleştireceğinize siz karar verirsiniz. Periyodik olarak, her mahalle diğer mahallelere seyahat etmesi gereken araçlar üretecek. Yolları benzersiz mahalleler arasında birbirine bağladığınızda, araçlar varış noktalarına ulaşmak için yollarınız boyunca geçiş yapacaktır. Araçlar, istedikleri varış noktasına bir rota bulunana kadar orijinal mahallelerinde park halinde kalacaktır.

Zamanla, haritada otomatik olarak daha fazla mahalle görünecektir. Her mahallenin kendine çektiği ilişkili bir araç türü vardır. Diğer mahallelerde ortaya çıkan araçlar, hedef türlerinin mahallesini arayacaktır. Mahalleleri birbirine bağlı tutmak için yollar eklemelisiniz. Araçlar müsait olduklarında otonom olarak yolları kullanacak. Çok fazla trafik olan yollar yavaşlar ve trafik durduğunda görsel olarak kırmızıya döner. Araçlar trafik sıkışıklığının etrafından dolaşmaya çalışacak. Araçların trafik sıkışıklığında yollarını bulabilmesi için birden çok yol inşa etmeniz genellikle mantıklıdır.

Yonca yaprakları kavşakları yükseltmek için kullanılabilir. Bir yonca yaprağı, kavşağın boşalmasını beklemek yerine bir yoldaki trafiğin başka bir yoldaki trafiği geçmesine izin verir. Diğer çeşitli yükseltmeler de yararlıdır.

 • Cloverleaf -- bir kavşaktaki tıkanıklığı azaltır.
 • Köprü - bir yolun su üzerinden geçmesine izin verir.
 • Tünel -- bir yolun bir tepeden geçmesine izin verir.
 • Feribot -- iki uzak kıyı şeridini ortak bir su yolu boyunca bir köprüye ihtiyaç duymadan birbirine bağlar.


Bir araç istenilen varış noktasına ulaştığında bir araç yolculuğu tamamlanır. Tamamlanan her yolculuk, ham puanınıza eklenir. Ham puan, tamamlanan araç yolculuklarının sayısıdır. Ek olarak, Tüm Sessiz Yollar puanınız ( AQR ), yalnızca o anda kırmızı uyarı durumunda olan yol yoksa mevcut ham puanınıza güncellenir. Ham puanınız birikmeye devam edecek, ancak hiçbir yolun kırmızı olmadığı ana kadar bir AQR puanı olmayacaktır. Sürücüler kornalarını çalarken kırmızı yollar gürültülü olabilir. Tüm yollar, yalnızca hiçbir yol kırmızı olmadığında sessizdir .

Her şehir başladığında sınırlı sayıda yolunuz olur ve o şehir için ilk envanteriniz olarak belki bazı köprüler veya başka öğeler vardır. Ham puanınız arttıkça, size ek yol envanteri verilecektir. Bazen size tıpkı yollar gibi işlev gören ancak trafiğin daha hızlı akmasına izin veren otoyol parçaları verilir. Envanteriniz biterse envanter öğelerini geri almak için o öğeyi haritadan silebilirsiniz. Ancak, haritadan kaldırılmadan önce yoldan geçmeyi planlayan tüm araçları beklemeniz gerekecek.

Bir ilerleme çubuğu, ham puanınızın kaydını tutar. İlerleme çubuğu dolar ve ham puan arttıkça yeniden başlar. İlerleme çubuğunuz her dolduğunda, size çeşitli yükseltmeler arasında bir seçim sunulur. Şehrinizin ihtiyaçlarına göre akıllıca seçim yapın. İlerleme çubuğunu tekrar doldurana kadar başka bir seçeneğiniz olmayacak.

Ham puan ne zaman ek envanter alacağınızı kontrol ederken, asıl amacınız AQR'nizi artırmaktır. AQR, yalnızca hiçbir yol kırmızı olmadığında ham puandır. AQR puanınıza göre her şehirde üç farklı başarı mümkündür.

 • AQR 527 -- bu, her şehrin Sessiz Yollar başarısı için gerekli olan minimum AQR'dir . Hiçbir yol kırmızı uyarı durumunda değilse ve ham puanınız en az 527 ise bu başarımı kazanırsınız. AQR 527 aynı zamanda oyun ilk başladığında kilitli olan sonraki şehirlerin kilidini açmak için de eşiktir.
 • AQR 1581 -- bu, her şehir için orta seviye AQR'dir ve City Flourishes başarısının kilidini açar.
 • AQR 4743 -- bu, her şehir için en yüksek başarıdır. Bir şehir için AQR 4743'ü tamamladığınızda, o şehir için AQR puanınız liderlik tablosuna eklenecektir. Bir şehri her tekrar oynadığınızda, o şehir için daha yüksek bir AQR puanı yayınlamanız için başka bir şans.


Her şehri istediğiniz kadar veya bir mahallede park yeri bitene kadar oynamaya devam edebilirsiniz. Her mahallenin, mahalleyi terk etmek için bekleyen araç sayısıyla ilgili bir sınırı vardır. Araçlar, diğer araçlar beklese bile yumurtlamaya devam edecek. Bir mahallede çok fazla araç beklerken kehribar rengine, ardından kırmızıya ve son olarak mora döner. Mor mahalleler park yerlerini doldurdu ve oyunun bitmesine neden oldu. Tekrar deneyebilirsiniz, ancak sıfır puandan ve yeni bir şehir haritasından baştan başlamanız gerekecek.

Zaman zaman çekiciler envanterinize eklenmektedir. Yollarda tek tek araçları ortadan kaldırmak için bir çekici kullanabilirsiniz. Her çekici bir aracı kaldırır. Bu, trafik sıkışıklığını geçici olarak gidermek ve yolları bir an için sessizleştirmek için kullanışlı olabilir. Çekici ile çekilen araçlar ham puanınıza veya AQR'nize katkıda bulunmaz.

Oyununuz başladığında bir sonraki şehir kilitliyse ve en az 527 AQR'ye sahip olarak Quiet Roads başarısını aldıysanız, başka bir şehrin kilidini açmış olursunuz. Başlangıçta, yalnızca Londra'nın kilidi açılır ve diğer tüm şehirler kilitlenir. İşte Tüm Sessiz Yollarda temsil edilen şehirlerin listesi:

 • Londra -- " Domine Dirige Nos " başarısıyla liderlik tablosunda yer alın. (Rab bize yol göstersin.)
 • New York -- New York'taki maksimum başarı " Excelsior! "
 • Paris -- Paris'te AQR 4743'e ulaşırsanız, très bien , " Fluctuat Nec Mergitur " başarısını aldınız. (Dalgalarla sallanır ama batmaz.)
 • Rio de Janeiro -- " Recte Rem Publicam Gerere " sizin en büyük başarınızdır. (Kamu işlerini doğrulukla yürütün.)
 • Seattle -- " City of Flowers " başarısı sizi Seattle'ın skor tahtasına yerleştirir.
 • St Louis -- " Gateway to the West " başarısı ödüllendirildi ve 4743 AQR puanı aldı.
 • Sidney -- Bu son şehri AQR 4743 ile tamamlamak " Alıyorum ama teslim oluyorum " un kilidini açıyor .


All Quiet Roads, tıpkı gerçek dünyadaki yollarda kullandığımız gerçek zamanlı haritalar gibi, oyuncuların kırmızıya dönen yollardaki trafiği yönetmesine izin verme konusunda benzersizdir. Kırmızı yollar tehlikelidir, çünkü trafik geri çekildiğinde mahallelerin sıkışmasına neden olur. Mahalle artık yeni yumurtlayan araçları tutamadığında oyun sona erer.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Asgari:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel i5, 2.4 GHz veya daha iyisi
 • Ekran Kartı: AMD GCN tabanlı GPU, Nvidia Kepler tabanlı GPU veya daha yenisi, Intel HD 4000 veya daha yenisi (Metal gerektirir)

Yorumlar