Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
289,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
219,12
den başlayan fiyatlarla
Alice Escaped!
 • Alice Escaped!
 • Alice Escaped! PC Fiyatları
 • Alice Escaped! PC Key Fiyatları
 • Alice Escaped! Fiyat Karşılaştırma
 • Alice Escaped!

Alice Escaped!

Çıkış Tarihi: 27.01.2023
Diller: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Alice Escaped! fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Alice Escaped! PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Alice Escaped! oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Alice Escaped! yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Alice Escaped! oyununun konusu nedir?

 • Alice Escaped! nereden indirilir?

 • Alice Escaped! nereden satın alınır?

 • Alice Escaped! kaç GB?

 • Alice Escaped! Türkçe mi?

 • Alice Escaped! yaş sınırı nedir?

 • Alice Escaped! hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Alice Escaped! ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

■ Hakkında
Alice Kaçtı! keşif amaçlı bir 2D aksiyon Metroidvania'dır. Büyü kitaplarından oluşan garip bir harikalar diyarında dolaşan ve kendi dünyalarına dönmek için Alice adında gizemli bir kızın peşine düşmek zorunda olan Usada ve Kotora'nın maceralarını takip edin.
Bu gizemli dünyada onları Cheshire Cat, Mad Hatter ve Humpty Dumpty gibi tuhaf ama tanıdık karakterler bekliyor. Dost mu yoksa düşman mı? Ve neden beyaz tavşan Usamura'nın sırtında fermuar var?
Ve Alice'i dünyanın en derin yerinde saklayan bu esrarengiz kız tam olarak kim? Muhtemelen bu oyunun birden çok sonu olduğunu fark ettiğiniz yer burasıdır. Yapılması gereken çok sayıda önemli seçim, kendini tekrar eden bir hikaye ve ortaya çıkarılacak karakterlerin gerçek hedefleri var. Benzerlerini daha önce hiç yaşamadığınız bir macera başlamak üzere!

■ Savaş Aksiyonu
Bu oyunun temel noktalarından biri şık, takımlı savaş sistemidir!
Güçlü yakın dövüş saldırılarıyla düşmanlarınızı yerle bir etmek için Usada'nın dev çekicini savurun veya düşmanları uzaktan yok etmek için Kotora'nın hafif makineli tüfek ve bombalarını kullanın. Etkileyici kombinasyonları zincirlemek için ikisi arasında geçiş yapın! Zincirleme kombolar, saldırı güçlerini artıracak ve üzerinize gelen birçok düşmanı hızla yenmenizi kolaylaştıracaktır.
Düşmanları alt etmek, destekleyici saldırılar ve yıkıcı nihai saldırılar gerçekleştirmek için kullanılabilecek Şans Ölçerinizi oluşturur. (Özellik demoya dahil değildir.)

Boss dövüşlerinde yoğunluk artar: Kalkan Göstergelerini düşürerek kalkanlarını kırın ve bir dizi saldırı başlatmanıza izin verin. Ama dikkat: Karşılık vermek için çeşitli güçlü saldırıları var!

■ Kahramanlarımız öğreniyor ve büyüyor
Dünyanın her yerine düşen beceri kristallerini topladığınızda karakterlerinizin becerilerini geliştirebilirsiniz. Silahlarını geliştirebilirsin, bu da benzersiz becerilerin kilidini açar. Veya istatistiklerine ve hareketlerine odaklanabilir ve hatta başkalarını onlara yardım etmeye ikna etmelerine yardımcı olacak beceriler edinebilirsiniz. Kendinizi zor bir patronda sıkışıp kalmış bulursanız, kahramanlarımızın güçlenmesine yardımcı olmak için ana yoldan biraz uzaklaşmayı deneyin.
Dünyanın dört bir yanına dağılmış ölüm maçları (oradaki tüm düşmanları yenmeden ilerleyemeyeceğiniz alanlar) ve bunları yüksek sayılı bir kombo ile veya herhangi bir hasar almadan bitirebilirseniz kazanabilirsiniz. beceri kristal parçaları.

Ek olarak, dünyada kahramanlarınızın maksimum sağlığını artıran Kalp Kristalleri ve maceralarında ihtiyaç duyacakları diğer önemli öğeler de bulabilirsiniz. Bulduklarınıza bağlı olarak, tıpkı bir mağaranın derinliklerinde bulacağınız hazine gibi, güçlü tuzaklarla korunduklarını görebilirsiniz. Alice Harikalar Diyarında'nın dünyasını dilediğiniz şekilde keşfedin!

■ Karakterler

〇 Usamura-san

Nedense gerçekten meşgul gibi görünen garip, beyaz bir tavşan. Sanki sırtında fermuar var...? O da Alice'i arıyor.

〇 Cheshire Kedisi

Usada ve Kotora'nın karşısına çıkan ve becerilerini onlara karşı test etmekten zevk alan şifreli bir kedi. Belki de yollarına çıkmaktan başka bir amacı vardır...?

〇 Çılgın Şapkacı

Neredeyse her gün çay partisi veren onurlu bir hanımefendi. Harikalar Diyarı sakinleri tarafından sevilir. Son zamanlarda önemli bir şeyi kaybetmiş gibi görünüyor.

〇 Alice

Usada, Kotora ve Usamura-san'ın aradığı kişi. Dünyanın neresine gitti? Çılgın Şapkacı ve diğerleri bu konuda bir şeyler biliyor olabilir.

■ Hikaye

Bir yaz günü Usada ve Kotora ödevlerini yapmak için kütüphaneye giderler. Kotora çalışmalarını ciddiye alırken, Usada'nın kafası bulutlarda. Derinlerde bir kitaplığa doğru yürür ve büyük, kalın bir kitapla geri döner.

"Bu ilginç görünümlü kitabı buldum!"

Kotora sorgulayarak ona bakıyor. Aniden kitaptan bir kağıt parçası düşer. Mektup şöyle:

"Alice'i bul."

Kelimeleri okur okumaz ikisi de kör edici bir ışıkla çevrelenir. Kendilerine geldiklerinde daha önce hiç görmedikleri çimenlik bir alandadırlar. O sırada beyaz bir tavşan zıplayarak gelir. Kendi dünyalarına nasıl döneceğini biliyor olabilir!
Çift, beyaz tavşanı aramak için bu büyülü kitabın dünyasına ilk adımlarını atar...

■ Özellikler

Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Core 2 Duo (Core i3 or higher recommended)
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1280 x 720
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Yorumlar