Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Aim Lab İnceleme

Aim Lab İnceleme

Aim Lab, CS:GO, PUBG, Valorant gibi nişan alma yeteneği gerektiren oyunlar için antrenman yapmanızı sağlayacak nişan alım oyunudur. Aim Lab sayesinde hızlıca hedef alma, izleme, algılama gibi temel FPS yeteneklerinizi mükemmelleştirebilirsiniz.

Farklı oyunlarda da kullanabileceğiniz ayarlar için oyunun geliştirmeleri hala devam ediyor. Oyunun en iyi yanlarından biri de Türkçe dil desteği sağlıyor olması. Aim Lab’da kullandığınız silahın hassasiyetini, ağırlığını ve odağını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Yani hangi oyun için alıştırma yapmak istiyorsanız, o oyundaki silahınıza en yakın ayarları seçerek gerçeğe yakın silahlarla antrenman yapabilirsiniz.

7Çok İyi
  • Oyundaki gelişim hissiyatı
  • Silah ayarı ve antrenman çeşitliliği
  • Oyun içi öğretici içerikler
  • Bazı antrenmanlar için içerik yetersizliği

Oyunun Mantığı

Oyun öncelikle size birkaç alıştırma turu veriyor, bu turlardaki sonucunuza göre nişancılık seviyenizi belirliyor ve giderek zorlaşan turlar ile alıştırmalar yapmanızı sağlıyor. Ekranın farklı noktalarında ansızın beliren hedefleri vurmadan tutun hedef takibine kadar çeşitli nişan türlerine dair alıştırmalar bulunuyor. Mesela,  Gridshot antrenman türünde ekranda karşınıza çıkan üç farklı topu vurmaya çalışıyorsunuz. Her vurulan kürenin ardından yeni bir noktada yeni bir top beliriyor. Böylece ekranınızda hep üç hedef kalıyor.

aim lab inceleme

Farklı Antrenman Türleri

İsabet, hız, hedef takip, algı gibi özel yetenekler üzerine çalışabileceğiniz antrenman çeşitleri de mevcut. Bu sayede kendinizi hangi konuda geliştirmek istiyorsanız en hızlı şekilde o yeteneği geliştirebiliyorsunuz. Çeşitliliği her ne kadar memnun etse de, bazı kategorilerdeki antrenman sayısı oldukça kısıtlı. Örneğin hedef takip egzersizlerinin hepsini neredeyse birbirinin aynısı gibi hissettiriyor.

Dilediğiniz Gibi Özelleştirme

Oyunda aynı zamanda harita, antrenman süresi ve silah özelliştirme imkanları da bulunuyor.

Aim Lab
Aim Lab
Ücretsiz

Gelişim Hissi

Aim Lab kendi içinde de gelişme hissiyatı için bir sistem geliştirmeyi unutmamış. Her antrenman sonrası farklı nişan yetenekleri için bir puan alıyorsunuz ve bu puana göre farklı rütbelere atanıyorsunuz.

Antrenman Sonu Analizleri

Her antrenman sonrası bu puanlar ve rütbeler üzerinden performans analizi yapabiliyorsunuz. Kısacası yalnızca diğer oyunları oynarken nişan kabiliyetinizin ne kadar geliştiğini görmekle kalmayacak, Aim Lab’ın içindeyken de ne kadar geliştiğinizi direct görebileceksiniz. Bu analizler sadece isabet sayısını göstermekle de kalmıyor, ekranın neresinde daha iyi neresinden daha zayıf performans sergiliyorsunuz gibi verilere kadar hepsine bakıyor ve sonraki antrenmanlarınızı buna göre belirliyor.

aim lab analiz

Ayrıca antrenman sonu puanınız sadece isabet üzerinden hesaplanmadığı için hangi konularda geliştiğinizi veya hangi konularda yerinizde saydığınızı görebiliyorsunuz. Örneğin isabet konusunda geliştiyseniz ama bu sırada hızınız azaldıysa hız antrenmanları ile gelişebiliyorsunuz.

Öğretici İçerikler

Oyundaki bir diğer kolaylık her bölümden önce öğretici bir video bulunması. Bu video size antrenmanı ve ne yapmanız gerektiğini tanıtıyor. Böylece antrenmanın içine ne yapacağınızı bilmeden düşmüş olmuyor, olaya hazırlıklı başlıyorsunuz.

Aim Lab’de dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de, zaten iyi olduğunuz antrenmanlar kaçınmak. Oyunun size nişan alma konusunda geliştirmek için geliştirildiğini unutmayın ve sizi zorlayan antrenmanların üstüne gitmeye çalışın. Böylece kısa sürede silah kullanımınızdaki farkı hissetmeye başlayacaksınız.

Aim Lab yayınları