Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Agrou İncelemesi

Agrou İncelemesi

Osmose Studio, Agrou ile efsanevi kurt adamlar masa oyununa yeni bir soluk katıyor.

Genç Bir Kız Bir Kurt Adama Aşık Olur...

Philippe des Pallières ve Hervé Marly'den (Kurtadamların yazarları) ilham alınan Agrou’da, köyün içinde olup bitenlere dair bir efsaneden bahsediliyor. Efsaneye göre, Galler'de bulunan eski bir köyde özel yeteneklere sahip birçok insan var. Bir gece, genç bir kız bir kurt adama aşık olur. Köylülerin köye kurtadam girmemesi için ettiği yemine ihanet eder. Dolunay gecesi kurtlar birbiri ardına köye girip masum bir köylüyü yerler. Acımasız cinayetlerine devam etmek için köylü kılığına girerek kendilerini gizlerler.

8Çok İyi
  • Kurtadam yeteneklerini kullanmak çok zevkli
  • Klasik karakterlerin yeni imajları çok güzel
  • 12 kişiye kadar oyuncu desteği
  • Türk sunucu desteğii
  • Bir karakter ölünce rolünün ifşa olması sürprizi bozabiliyor

Hikaye, köydeki korkunç geceler hakkında kötü hatıralar içerir. Köydeki özel yetenekli insanlar kurtları ortadan kaldırmak ve köye barış getirmek için birlikte çalışırlar. Her sabah köylüler toplanıp, şüpheli kişileri sorgular ve aslında kurt adam olan şüpheliyi bulurlar. Artık köylü kalmayınca veya kötü kurt adamlar ortadan kaybolduğunda her şey biter. Bu efsane hem iyi hem de kötü sonla bitebilir.

Bir Efsaneye Yenilik Katmak

Oyundaki içeriklerin masa oyunu ile istikrarlı olması, oyuncuların Agrou'ya kolay alışmasını sağlıyor, ancak aynı zamanda bu Osmose Studio için efsaneye yenilik katma konusunda zorluk yaratıyor. Bu yüzden Agrou oyununun temelini hala Köylüler - Kurt adamlar rekabeti oluşturuyor. Bu oyunda özellikle Kurt adamların yeteneklerinin görselleştirmesi muhteşem.

agrou roller

İpucu
Oyuna başlamadan önce karakterler hakkında bilgi edinmeniz büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Oyunda alışılmış tartışma dinamiklerine ek olarak yenilikler eklenmiş. Agrou’da, oyuna 4 ila 12 kişinin katılmasına izin veriliyor, bu sayılar zayıftan yoğuna kadar farklı tartışmalar yaratmak için fazlasıyla yeterli. Aynı zamanda oyuncuların her kelimede dikkatli olması oyunun zorluk derecesini de artırıyor. Ve sonra, oyuncular duyduklarına göre, parmaklarını diğerleriyle birlikte en şüpheli nesneye doğrultuyor. Bu, her Agrou maçının en heyecan verici an olmakla birlikte, oyuncular kazanmak istiyorlarsa takım arkadaşlarının özelliklerinden tam anlamıyla yararlanmaları gerekiyor.

Genel olarak, Agrou, kurt adam severlere yeni bir atmosfer, yeni bir alan ve yeni duygular sunuyor ve karakterlerin geleneksel versiyonlardaki imajlarını yeniliyor.

Agrou'nun yüksek olmayan sistem gereksinimleri ise çok yüksek değil. Intel core 2 işlemci, 1 Gb Ram, 2GB ekran kartı ve 8Gb sabit disk alanı ile akıcı şekilde oynayabilirsiniz.

Agrou
Agrou
163,82
den başlayan fiyatlarla

Agrou yayınları