Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Age of Empires II: Definitive Edition - Lords of the West PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 25.01.2021
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Age of Empires II: Definitive Edition - Lords of the West fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Age of Empires II: Definitive Edition - Lords of the West PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Age of Empires II: Definitive Edition - Lords of the West oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Age of Empires II: Definitive Edition - Lords of the West Hakkında

Age of Empires II: Definitive Edition'ın ilk resmi genişleme paketi olan Lords of the West'e hoş geldiniz. Eklenen iki medeniyetin yanı sıra, yeni birimler ve teknolojilerle arkadaşlarınıza meydan okuyun. Üç yeni seferde Batı Avrupa ve Akdeniz bölgeleri boyunca savaşarak rakiplerinizi salt askeri güç ve diplomatik hünerlerinizle veya karşı konulamaz ekonomik ve kültürel gücünüzle fethedin!


2 Yeni Medeniyet

Burgonyalılar: Ekonomik kuvvet, kültürel başarılar, gelişmiş askeri teknoloji ve taktikler kullanarak basit bir düklükten Batı Avrupa'nın harikası olacak şekilde yükselin. Burgonyalılara özgü olan birim, savaşa atılırken güçlü bir şok saldırısı yapan Coustillier'dır.

Sicilyalılar: Orta Çağ Avrupası'nın en imrenilen krallıklarından birini inşa ederken Akdeniz'in kesişim noktalarındaki farklı kültürleri ve savaş ruhunu tecrübe edin. Sicilyalılara özgü birim, heybetli Donjon'u inşa edebilen ve dayanıklı bir piyade birimi olan Serjeant'tır.


3 Yeni, Tamamen Seslendirilmiş Sefer

Edward Longshanks: Talihsiz şekilde asi baronların bir rehinesi olan Edward Longshanks, doğuştan sahip olduğu haklarına sahip çıkmak ve paramparça olmuş bir İngiltere'yi eşi benzeri görülmemiş prestij ve metanetin zirvelerine taşımak için yemin eder. Kendisi cin fikirli bir komutan ve kurnaz bir politikacıdır. Acımasız yöntemleri etkili fakat ahlak dışıdır. Güç ve zafere olan arzusu onu İngiltere, Galler, İskoçya ve hatta Haçlı Seferine sürüklerken onun peşinden gidin! Bu seferde Britonlar olarak oynayacaksınız.

Batının Büyük Dükleri: Burgonya dükleri, onlarca yıldır kurnazlıklarını, askeri hünerlerini ve muazzam servetlerini kullanarak çılgın Fransız kralının iktidarı üzerine kanlı mücadelelere giriştiler. Bununla beraber döktükleri kanın bedelini sürekli kendi kanlarıyla ödedikçe, dikkatleri giderek kuzeye yönelir ve burada kendi krallıklarını kurmayı hedeflerler. Bu seferde Burgonyalılar olarak oynayacaksınız.

Hautevilleler: Robert de Hauteville, MS 1047 yılında ufak bir soyguncu grubuyla Normandiya'dan ayrıldı. Bir yüz yıl içerisinde, ailesinin üyeleri İtalya'da dük, Kutsal Topraklarda prens ve hatta Sicilya'nın kralları oldu. Üç ayrı kültürü birleştirerek Avrupa'nın en hoşgörülü ve sofistike krallığını oluşturan bu gözü pek Normandiyalı maceracılara katılın. Bu seferde Sicilyalılar olarak oynayacaksınız.

Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Japonca , Korece , Brezilya Portekizcesi , Rusça , Basitleştirilmiş Çince , Latin Amerika İspanyolcası , Geleneksel Çince , Türkçe , Vietnamca , Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64x2 5600+
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 4000 or better with 2 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: 2GB of video memory + 4GB of system memory required
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 or better
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan