Against The Moon
 • Against The Moon
 • Against The Moon PC Fiyatları
 • Against The Moon PC Key Fiyatları
 • Against The Moon Fiyat Karşılaştırma
 • Against The Moon

Against The Moon

Çıkış Tarihi: 24.09.2020
Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Rusça ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Against The Moon fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Against The Moon PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Against The Moon oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Standart
137,64

Oyun İstatistikleri

Against The Moon Yayınları

Oyun HakkındaKıyamet sonrası kasvetli bir ortama sahip olan Against The Moon, heyecan verici bir hikaye ve benzersiz görsel stille destansı bir strateji deneyimi yaratmak için Slay the Spire , Hand of Fate ve Talisman gibi popüler takas kart oyunlarının unsurlarını bir araya getiriyor.

Gezegenin kontrolünü kendi yarattıkları tuhaf canavarlara kaptıran insanlığın son kurtulanları eski bir kaleye sığındı. Şimdi süper insan Ultori, insanlığın son umudunu temsil ediyor. Ay'ın kabus yaratıkları Furos'u yenmek ve Dünya'nın gerçek hükümdarları olarak insanlığı yeniden kurmak için güçlü Ultori'den oluşan bir mangaya liderlik edin.

Tuhaf ve tehlikeli rakiplerle savaşmak için kendi destenizi oluşturun, kartlarınızı yükseltin ve karakterlerinizi yükseltin. Düşman patronlarını ezin, güçlerinizi oluşturun ve Ay'ın kendisine meydan okumak için ihtiyacınız olan kaynakları toplayın!

Yüce Anne Arx görevinizi kutsasın. Sen bizim tek umudumuzsun!

Özellikleri


Eşsiz güverte inşa sistemi


Against The Moon, deste oluşturmaya yeni bir yaklaşım sunuyor: her kart, iki farklı yol boyunca gelişebilir ve rakiplerinizin stratejisine uyum sağlamanıza olanak tanır. Enerji seviyelerinize dikkat edin ve unutmayın: düşman her adımınızı izliyor.

Dev cephanelik


Destansı kahramanlardan oluşan bir kadroya liderlik edin - Ultori. Her Ultori'nin benzersiz yetenekleri, silahları ve en önemlisi savaşa girmek için kendi birimleri vardır. Stratejik düşünün, düşmanlarınızı kurnaz tuzaklarla alt edin ve onları ekibinizin ultileriyle kesin olarak bitirin.

Ölümcül olduğu kadar güzel


Düzinelerce atmosferik illüstrasyon ve yoğun, canlı animasyonlu dövüşle kendinizi eşsiz bir kıyamet sonrası dünyaya bırakın.

Herkes için bir şeyler


Against the Moon, sıradan oyuncuları eğlendirmek için öğrenmesi kolay oyun mekaniği sunarken, zorlu tür hayranları da benzersiz ödüllere sahip özel görevlerle zorlanacak!

Destansı bilim kurgu macerası


İnsanlığın geride bırakıldığı bir dünyaya girin ve tanrısal Kadimlerin gizemlerini keşfedin. Furos adlı tuhaf ve gaddar canavarların kökenlerini ortaya çıkarın ve Dünya'nın istilasının arkasındaki zorbaya meydan okuyun. İnsanlığın son kalesi olan Arx'in eski ihtişamını geri getirin.

Her oyunda yeni macera


Geleceğin dünyası hataları affetmez. Arx'in duvarlarının ötesinde, her karar son kararınız olabilir. Güçlü eserleri dikkatli bir strateji ile birleştirin ve acımasız arazileri fethedin.

Klasiklerden ilham aldı


İlgi çekici, zorlu ve yepyeni bir oyun deneyimi için klasik RPG konseptlerini ve modern oyun tasarımını harmanladık. Her paskalya yumurtası ve gizli detaylar, hem yeni hem de geçmişteki favori oyunlarını anımsatan bir maceraya katkıda bulunur.https://store.steampowered.com/app/921800/Encased_A_SciFi_PostApocalyptic_RPG/
https://store.steampowered.com/app/783190/Sin_Slayers/
https://store.steampowered.com/app/760080/Hazardous_Space/
Desteklenen Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Rusça, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
 • İşlemci: 2.0 Ghz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1Gb Video Memory
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar