10 Miles To Safety
 • 10 Miles To Safety
 • 10 Miles To Safety PC Fiyatları
 • 10 Miles To Safety PC Key Fiyatları
 • 10 Miles To Safety Fiyat Karşılaştırma
 • 10 Miles To Safety

10 Miles To Safety

Çıkış Tarihi: 21.10.2020
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz 10 Miles To Safety fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı 10 Miles To Safety PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda 10 Miles To Safety oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50

Oyun İstatistikleri

10 Miles To Safety Yayınları

Oyun HakkındaKıyamet geldi ve amacınız basit: The Infected ile istila edilen ve onlarla savaşmak için araç ve silahlarla dolu, prosedürel olarak oluşturulmuş sınırsız bir dünya aracılığıyla güvenliğe 10 mil yapın.

10 Miles to Safety, 1-4 oyuncunun hayatta kalmak için keşfetmesi, yağmalaması, üretmesi ve inşa etmesi gereken benzersiz bir izometrik aksiyon / strateji oyunudur ve bu arada, rastgele oluşturulmuş devasa bir dünyada nihai kurtarma ve kaçış yolunda ilerlemeye çalışır. Hedefinize yaklaştıkça, enfekte olanın yavaşça evrimleştiğini ve daha tehlikeli hale geldiğini göreceksiniz, ancak aynı zamanda size yardımcı olacak daha güçlü silahlar, teçhizatlar, planlar ve üretim tarifleri bulacaksınız.

GÜN BOYUNCA GİTME

Dünya hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız araçlarla dolu: Bulduğunuz her evi, dükkanı ve aracı yağmalayarak silahları, malzemeleri, cephaneleri, planları ve tarifleri temizleyin.

GECE HAYATTA KALMAYI DENEYİN

Karanlıkta daha tehlikeli yaratıklar avlanır: Işıkta kalın ve geceyi geçirmek için barikatlar, tuzaklar ve işlenmiş aletler inşa edin.

KENDİ HIZINIZI BELİRLEYİN

Kurtarmaya doğru ilerleyin ve enfekte olanlar sonsuz şekilde daha ölümcül hale gelir. Ancak silahlarınızı ve teçhizatınızı yükseltmek ve daha ileriye gitmeden önce kaynakları doldurmak için uzak ve geniş menzil - hatta geri çekilme -.

20'DEN FAZLA EŞSİZ SİLAH

Av Tüfeği, Taarruz Tüfeği, El Bombası Fırlatıcısı, Alev Silahı, Katanalar ve daha fazlasını kullanarak enfekte olanlara karşı savaşın - çoğu dünya çapında gizli eklentilerle yükseltilebilir.

1-4 OYUNCU ORTAKLIĞI

Yalnız değilsiniz: Yolculuğunuzda size yardımcı olmak için istediğiniz zaman 3 arkadaşa kadar gelebilir - yine de grubunuzdaki her ek kurtulanla birlikte dünyanın daha ölümcül olacağı konusunda uyarın.

ETKİNLİKLER VE MİSYONLAR

Yolculuğunuzda, özel etkinlikler ve görevlerde öldürmek için kurtarmak ve enfekte etmek için hayatta kalanlarla karşılaşacaksınız. Bu riskli denemeleri tamamlamak sizi bonus teçhizat, planlar ve hatta yanınızda savaşacak AI yoldaşlarıyla ödüllendirir.

KARAKTERİNİ SEÇ

Her biri oyunu oynamanın çılgınca farklı yollarına götüren farklı avantajlara sahip beş başlangıç karakterinden birini seçin ve zorlukları ve başarıları tamamlayarak daha fazlasını açın.
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
 • İşlemci: Intel Core i5 or better / AMD Phenom II X3 or better
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 or better / AMD Radeon RX 560 or better
 • DirectX: Sürüm 10
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yorumlar