Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Zombie Army 4: Dead War Hikayesi

Zombie Army 4: Dead War Hikayesi

Zombie Army 4 Dead War, üçüncü şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Bu oyun, aynı zamanda Sniper Elite serisi için bir yan ürün olarak geçer.

Oyun, 1946 yılında, Zombie Army Trilogy yapıtındaki olaylardan hemen sonra, Adolf Hitler'in Direniş tarafından yenilip, cehenneme sürgün edilmesinden bir yıl sonra geçmektedir. Hitler'in açtığı Cehennem Ağzı kapatılmış olsa da, sayısız Nazi ölümü ezici bir haldedir ve Müttefikleri, Almanya'dan Fransa ve İtalya gibi bölgelere geri iterek Zombi tehdidi devam etmiştir. Bir lider olmadan, zombilerin çoğu zayıftır ve sayıları düşük olduğu sürece kolayca yok edilebilirler, ancak sürünün bir miktar uyumkontrol sahibi olmasını sağlayan bir tarikat hakkında söylentiler ortaya yayılır. Bilinen dünyanın çoğu şimdi zombi tehdidine karşı çatışmayı Ölü Savaş olarak adlandırmıştır.

Zombie Army 4: Dead War
Zombie Army 4: Dead War
77,00
den başlayan fiyatlarla

Hikaye Nasıl Başlıyor?

Hikaye, oyuncuların güvenli evlere saldıran istilacı ölü ordularına karşı savaştıkları bir anda başlar. Zombilerin tabanca ve SMG gibi silahları kullanmaya yetecek kadar yetenekli olmayan bir tür zeka göstermeye başladığı öğrenilir. Orijinal oyundaki kahramanların karşılaştıkları yeni görünümler ve güçler vardır. Aynı zamanda şeytani mutantların ve intikamcı ruhların bir karışımı olarak görünen ölümcül yeni düşmanların daha tehlikeli versiyonları oyunda yer alır. Bu yüzden de karakterlerin tamamı İtalya'nın daha derinlerine çekilmek zorunda kalır. Daha da kötüsü, yok edilmiş Alman araçlarının ve zırhlarının cehennem gibi versiyonlarıyla karşılaşmaya başlarlar; aynı zamanda da et ve büyüyle ateşlenen cehennem güçlü iğrençlikler görünür. Hırvatistan, Napoli ve son olarak Roma'daki hayatta kalan tugaylarının yerlerine de gidilir.

zombie army 4 hikayesi

Zombie Army 4 Dead War oyununun kahramanları, Hitler'in Almanya'daki son savaştan sonra öldürülmediğini, yok edilmek yerine cehenneme sürüldüğünü keşfederler. Bu diktatör, Ölüm Kültü'nü kullanarak, kendine yeni bir ordu kurmak için Cehennem'in kendi enerjisini kullanmaya başlar ve yaralarını iyileştirirken, birden fazla kitle imha silahı yaratır. Bu tehdidi durdurmak için hayatta kalanlar, Cehennemin kendisine seyahat eder, ölülerin savaş fabrikalarını sabote eder ve Adolf Hitler'i son bir kez daha sona erdirmek için Sagarmata Relic'i geri alır. Dr. Efram Schwaiger, oyuncuları kendi canları pahasına yüzeye geri döndürdükten sonra, Roma'da Hitler'e karşı son bir kez savaşılır ve burada Hitler tarafından kişisel aracı olarak yapılmış devasa bir Cehennem Makinesi yok edilir.

zombie army 4 dead war hikayesi

Adolf Hitler artık ölmüş, Cehennem Dağı kapanmış olsa bile dünya üzerinde çok fazla zombi kalmıştır. Yine de liderin ölmüş olması, zombilerin artık sayılarını yenileyemeyeceğini işaret eder. Bu da Ölü Savaş'ın sonunu daha da yaklaştıracağını oyuncuya gösterir. Bunu bilerek kültlerin ve kalan zombilerin peşinden gider hayatta kalan ana karakterlerin tamamı. Bu sayede de muhtemel bir devam oyununa karşı açık bir kapı bırakılır.

Zombie Army 4: Dead War Yayınları