Zero Caliber VR
 • Zero Caliber VR
 • Zero Caliber VR PC Fiyatları
 • Zero Caliber VR PC Key Fiyatları
 • Zero Caliber VR Fiyat Karşılaştırma
 • Zero Caliber VR

Zero Caliber VR

Çıkış Tarihi: 09.11.2018
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Zero Caliber VR fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Zero Caliber VR PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Zero Caliber VR oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
50,00
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Standart
171,18

Oyun İstatistikleri

Zero Caliber VR Yayınları

Oyun Hakkında

BU OYUN HAKKINDA

Zero Calibre VR, XREAL Games tarafından birinci sınıf Sanal Gerçeklik kulaklıkları için özel olarak geliştirilmiş birinci şahıs taktik bir nişancı oyunudur.
Hikaye, oyuncuyu çok uzak olmayan bir gelecekte, hiper gerçekçi silah kullanımı ve çarpıcı grafiklerle birleştirilen fizik tabanlı etkileşimin fiziksel olarak aksiyonun bir parçası olduğunuzu hissettireceği distopik bir Amerika Birleşik Devletleri'ne getiriyor. Tamamen İşbirliği modunda oynanabilen tüm kampanya boyunca tek başınıza veya arkadaşlarınızla savaşın.
Aksiyon odaklı hikaye, sürükleyici silahlı çatışmalar, anında değiştirilebilen ek sistemli gerçekçi silahlar. Bir VR askeri nişancı oyununda daha önce hiç hissetmediğiniz gibi dalın!
SpringboardVR'de Oyun Salonları için mevcut

GERÇEKÇİ SAVAŞ SİSTEMİ - BEDENİNİZİ SAVAŞMAK VE KAPAK BULMAK İÇİN HAREKET ETTİRİN


Gerçek hayat hareketleriyle silahlarınızı kullanın, nişan alın ve yeniden doldurun! Oyun içi silahları, detaylara aşırı önem vererek gerçek hayattaki benzerlerine göre modelledik. Her silahın, tamamen ustalaşmak için öğrenmeniz ve uygulamanız gereken benzersiz yeniden doldurma yöntemi vardır.
Patlamalardan hoşlanıyorsanız, bir el bombası alın ve düşmana atın. Elbette pimi çektikten sonra.
Çok uzun süre açık kalırsanız ölürsünüz. Bunun yerine siper almaya çalışın, eğilin, çömelin, gizlice dolaşın, bir köşeden bakın, gerçek hayat hareketleriyle engelleri temizleyin. Askeri mücadele tamamen ateş etmekle ilgili değildir. Çevrenizin, arazinin farkında olmak ve takım arkadaşlarınızla birlikte çalışmak başarılı bir görevin parçasıdır. Asker dostlarınızı hayal kırıklığına uğratmayın!

GERÇEKÇİ SİLAHLAR - FAVORİ SİLAHINIZI ÖZELLEŞTİRİN


Herkesin kendine özgü bir oyun stili vardır. Doğruluk senin işin mi? Saldırı tüfeğinize bir lazer nişangahı koyun ve yarı otomatik modda doğru atışlar yapın ya da sadece bir keskin nişancı tüfeği alın. İlk önce daha çok çekim mi yapıyorsun, daha sonraki tipte bir kişiye sor? Bir av tüfeği alın veya makineli tüfeklerinizi tam otomatik ateşleme modunda çift kullanın. Yine de dikkatli olun, geri tepme işinizi gerçekten zorlaştırabilir! En sevdiğiniz silahı, size en çok hangi varyasyonun uygun olduğunu bulmak için anında en sevdiğiniz ataşmanlarla birleştirin!

HİKAYE - ÇOK UZAK OLMAYAN BİR GELECEKTE ETKİLEYİCİ BİR DİSTOPYA MACERASINA DALIN


Su hayattır. İnsanlık Dünya'yı mikroplastiklerle zehirlemeye başlamadan önce birisinin bunu açıkça belirtmesi gerekirdi. Şimdi su ölümdür. İnsanlar hayatta kalmak için içilebilir su için savaşıyor.
Ordu düzeni sağlamak için elinden geleni yaptı ama kaçınılmaz olarak bunaldılar. İşte o zaman paralı askerler ortaya çıktı .. sonra tüm özel ordular .. ve sonra umut kaybolmaya başladığında dini kültler geldi. En korkunç olanı, aztek yağmur tanrısı Tlaloc'a tapan gizli bir organizasyondur. Kendilerine "Tlalokii" dedikleri gibi. Sloganları? "Bize katılın veya yok olun". Daha da kötüsü, insanlığın kaderini değiştirebilecek bir şey biliyorlar.
Düzeni korumaya çalışan askerlerinizle birlikte savaştığınız bu aksiyon dolu, hikaye odaklı VR macerasının bir parçası olun… ya da her halükarda ondan kalanlar.

MUHTEŞEM GRAFİKLER


Gerçekçiliği her şeyin üstüne koyarız. Grafikler ve ambiyans bunun önemli parçalarıdır, bu nedenle görsel ve işitsel tasarıma son derece özen gösterdik. Keşfedilebilir açık ortam, çarpıcı grafikler, arka plan sesleri, gerçekçi silah ses efektleri.

Bir video oyununda olduğunuzu kesinlikle unutturacak, sürekli gelişen bir askeri VR FPS deneyimi!

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-4590
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Requirements are for Early Access
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i7-4770
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Requirements are for Early Access

Yorumlar