Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
FOR HONOR™
27,19
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
200,33
den başlayan fiyatlarla
Warsim: The Realm of Aslona
 • Warsim: The Realm of Aslona
 • Warsim: The Realm of Aslona PC Fiyatları
 • Warsim: The Realm of Aslona PC Key Fiyatları
 • Warsim: The Realm of Aslona Fiyat Karşılaştırma
 • Warsim: The Realm of Aslona

Warsim: The Realm of Aslona

Çıkış Tarihi: 28.06.2017
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Warsim: The Realm of Aslona fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Warsim: The Realm of Aslona PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Warsim: The Realm of Aslona oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
15,50
Fanatical
69.912 yorum
Sürüm — Standart
67,33

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Tamamen Metinlerden Oluşan Oyunlar
Koleksiyon
Tamamen Metinlerden Oluşan Oyunlar
Oynayabileceğimiz oyun türü ve çeşidi sayısızdır. Bunlardan en değişik ve en köklü olanlardan biri de metin tabanlı oyunlardır. Günümüzde alışık olduğumuz oyunların aksine metin tabanlı oyunlar, çok daha sade bir arayüze sahiptir.

Warsim: The Realm of Aslona Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Warsim: The Realm of Aslona oyununun konusu nedir?

 • Warsim: The Realm of Aslona nereden indirilir?

 • Warsim: The Realm of Aslona nereden satın alınır?

 • Warsim: The Realm of Aslona kaç MB?

 • Warsim: The Realm of Aslona Türkçe mi?

 • Warsim: The Realm of Aslona yaş sınırı nedir?

 • Warsim: The Realm of Aslona hangi dilleri destekliyor?

 • Warsim: The Realm of Aslona ne kadar sürüyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Warsim: The Realm of Aslona ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

'Warsim: The Realm of Aslona'da, ister gelişip güçlü bir imparatorluk olun, ister yıkılmaya başlayın, tek amacınız krallığı ayakta tutmaktır. Nasıl yöneteceğiniz tamamen size kalmış, insanlardan nefes aldıkları hava için vergi alan sert bir diktatör veya düşman topraklarının istilasında ordulara ve paralı askerlere komuta eden kana susamış bir savaş ağası veya belki de geniş ticaret ağları ve ittifaklar.

Warsim'in temel odak noktası, oyuncunun istediğini yapmasına izin vermektir, elbette ilgili sonuçlarla (ve belki de bu konuda çok ileri gittik). Bankayı mahvetmek mi istiyorsunuz çünkü onlara 1 altın borcunuz var, elbette, ozanları sizi ziyaret etmekten caydırmak için mahkemenizi ziyaret eden her müzisyeni hapse atmak mı istiyorsunuz, bitti, kumar oynamak ve akrep dövüşünde tüm altın bahislerinizi boşa harcamak mı istiyorsunuz? ve zar oyunları, evet, evet ve evet! (Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız aşağıda okuyun)

Warsim'in ana veya daha ilginç özelliklerinden bazıları şunlardır:Ziyaret edilecek / satın alınacak / yağmalanacak 100'den fazla yerle dolu zengin ve geniş dünyayı keşfedin, dünyayı uygun gördüğünüz şekilde şekillendirebilirsiniz. Ağzına kadar gizem ve merakla dolu dev bir Blackmarket'i ziyaret edin, gizli şehirleri keşfedin (evet, birçoğu!), Bir akrep dövüşü çukuru, Garip köyler ve kült gibi kasabalar. Dünyayı ete kemiğe büründürmek için çok fazla zaman harcandı. Keşif iyi ödüllendirilir!

Taht odasında, 10 ziyaretçilik bir sıraya sahip küçük bir krallık veya 1000'lerce kişilik sıraya sahip güçlü bir imparatorluk olun, krallığınızın insanlarıyla konuşmak ve onlarla uğraşmakla görevlendiriliyorsunuz. Kumarbazlar, ozanlar, düzenbazlar, paralı askerler, sıradan halk, dilenciler ve aradaki her şeyle karşılaşacaksınız. Karmaşık çözümler ve reaksiyonlarla 1000'den fazla farklı karşılaşma. Krallığınızı nasıl yöneteceksiniz? Tuzak kapıları kuracak ve sizi ziyarete gelecek kadar aptal olanları ölüme gönderecek misiniz? yoksa sizin yerinize onlarla ilgilenmesi için yetenekli bir kahya mı tutacaksınız! Seçim senin.

Warsim'in benzersiz ve derinlemesine prosedürel yarış oluşturma sistemi yıllardır geliştirildi ve şu anda toplam 94.887.852 olası yarış üretiyor, bu da hemen hemen aynı yarışı asla iki kez görmeyeceğiniz anlamına geliyor, aslında istatistiksel olarak gördüğünüz yarışlar asla olmayacak. daha önce herhangi biri tarafından görüldü! Denizci Goblinler, Ateş Orkları, Eyeless Elfler veya Batı Kaplumbağalarının Ünlü Yarım Kaplumbağaları, Orange Ogretaurs, Inbred Hendek Cüceleri ve hayal bile edemeyeceğiniz milyonlarca ırk bulabilirsiniz!

Bu ırkların her birinin kendi doğum oranı, bir nezaket (veya vahşilik), her biri farklı savaş puanlarına sahip üç benzersiz birime, kendi yasalarına ve toplumsal standartlara (yabancı düşmanlığı gibi) ve ırksal öneklerine bağlı olarak değişen özelliklere sahiptir. Her oyunu benzersiz kılacak benzersiz ırksal yeteneklerin geniş listesi!

Warsim'de büyük ölçüde prosedürel olan sadece yarışlar değil, aynı zamanda yüzler! Toplam yüz sayısı 100+ Katrilyon aralığında bir yerdedir, bu da yüzleşelim (kendimi göstereceğim), temelde sonsuzdur. Bu, tüm o düşman yöneticilerin, tüm o personel üyelerinin ve taht odanızda görünen herkesin, yalnızca o anda sizin tarafınızdan görülen yüzler olduğu ve dünyadaki başka hiç kimse tarafından bir daha asla görülmediği anlamına gelir! Çok güzel ha?

İşte 62.418.146.400.000 (62.4 Trilyon) farklı ork yüzünden 10 tanesi!Ve çeşitli oyun yarışlarından bir grup yüz daha!

Arena, krallığınızdaki bir diğer önemli konumdur, burada kahramanlar yükselir ve düşerken diğerleri sonsuza kadar hatırlanır, zeki kumarbazlar servetlerini kazanır, büyük ve yüce turnuvalar düzenlenir ve halk kana olan iştahını doyurur! Arenayı çeşitli şekillerde bulabilir ve hatta giriş ücretini belirleyerek, kuralları değiştirerek ve dilediğiniz gibi yükselterek kendiniz de alabilirsiniz!

Oyunlar içinde oyunlar? Emin ol! Bir krallığı yönetmek bazen sıkıcı olabilir ve eğlencenin zaman geçirmesini diler, sıkıldığınızda zamanınızı doldurmak için bir oyun ustası kiralayabilir veya dünyanın tavernalarında ve yerlerinde bulunan birçok oyundan birini oynayabilirsiniz. : Salyangoz Yarışı, Yarasa Yarışı, Fare Yarışı, Taş kağıt makas, 21 zar oyunu, Dragon wench şövalye, Ani ölüm (4 farklı tür), Madeni para çevirme, Zarı tahmin et, Bataklık kupası oyunu, Köle parmağı, Hayvan çukuru dövüşü, Akrep çukur dövüşü ve daha fazlası!

Prosedürel sanatların sevgilisi misiniz? Neden Warsim dünyasının birçok ozanından birinin prosedürel olarak oluşturulmuş şarkılarını dinlemiyorsunuz ya da müzisyenler loncasına ya da Goblinwood davul okuluna gidip kendinizi müzik çalmayı denemeyesiniz. Dünya, Ork homurdananlarından, Gnome ıslık çalanlardan, Goblin davulcularından, Clicker'lardan, Vampir luteplayer'lardan ve daha pek çok kişiden, prosedürel olarak korkunç müzisyenlerle dolu! Birini kendi kişisel mahkeme ozanınız olarak kiralayın ve daha iyi ve daha hızlı oynamaları için eğitin!

Bir krallığı yönetmek savaş ve fetih demek değildir, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve tasarımınızı kutlamak için insanlarınızı bir araya toplayın! Ya da seyahat edin ve dünya halklarının özel kutlamalarını ziyaret edin: Kuzeyin mücevherinde düzenlenen büyük bir festival olan Karaborsa Yüzyıl Festivali veya onlara doğru davranırsanız büyük GOBLINWOOD JAMBOREE! Goblin kasabası Goblinwood'da on yılda bir deneyim.

İşte bir cin içme yarışması! (çok kolay çünkü goblinler içemez!)

Dürüst ve iyi huylu bir hükümdar olmak size göre değil mi? Eğitmeniz ve savaşmanız için yeraltı dünyasının canavarlarını köleleştirmek için sadık savaşçılarınızı görünmeyen derinliklere göndermeyi mi tercih edersiniz? Cevabınız evetse, şansınız yaver gitti, krallığınızda bir canavar çukuru inşa edin ve 27'000'den fazla Prosedürel olarak oluşturulmuş canavardan 3 tanesini içeride tutun! Onlarla savaşın ve 45 rakip antrenörden herhangi birine karşı onları eğitin! gerekenlere sahip misin?

Tahtta zor bir gün mü? neden dünyadaki birçok farklı tavernadan birinde sarhoş olmuyorsun? Burada, her tavernada yapabileceğiniz çeşitli efektler ve tonlarca şey içeren sayısız farklı içecek bulabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, çok fazla içerseniz bayılabilir ve uyuyan bir devin ya da daha hafif bir bozuk para cüzdanının yanında uyanabilirsiniz... Ve akşamdan kalmalardan bahsetmeyeceğiz bile!

Toplum


Warsim, çeşitli platformlara yayılmış harika bir topluluğa sahiptir. Öncelikle reddit'teki topluluğumuz, aynı zamanda discord ve steam topluluğumuz.

İşte Warsim Topluluğunu sevmem için birçok neden

Bu oyunu geliştirirken topluluğun bana karşı ne kadar harika ve destekleyici olduğunu anlatamam ve sadece değerli bir bitmiş ürün sunmayı umabilirim.

Tüm bunları okuduğunuz için teşekkürler ve eğer Warsim'i alırsanız umarım beğenirsiniz!

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 1.0 GHz
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Ekran Kartı: Integrated Graphics
 • Depolama: 160 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Integrated Audio
 • İlave Notlar: Can run on almost all PCs

Yorumlar