Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
V Rising Hikayesi

V Rising Hikayesi

V Rising, gotik tarzda bir açık dünyada geçen, keşif, inşa, aksiyon ve dövüşün bir araya geldiği çok oyunculu hayatta kalma oyunudur. Asırlar süren uykusundan uyanan bir vampir olarak intikam almak ve dünyaya yeniden hükmetmeye çalışmak asıl hedefiniz.

Neden intikam alıyoruz, neden asırlardır uykudaydık, neden şimdi uyandık gibi soruların cevabı ise V Rising’in hikayesinde gizli.

V Rising
V Rising
414,69
den başlayan fiyatlarla

The Great War

Hikaye, insanoğlu ve vampirler arasında süregelen anlaşmanın nasıl ve kim tarafından bozulduğunu anlatıyor. Asırlar boyu süren bir düzeni bozacak kadar hırslı bir vampir düşündüğünüzde aklınıza Dracula gelmeli. Büyük Savaş (The Great War) diye bahsedilen bu savaş, Dracula’nın insanoğlunun bütün topraklara ve mülklere sahip olmasına, vampirlerin ise ücra köşelerde yaşamaya mahkum edilip sadece gece özgür olabilmesine isyan etmesiyle başlıyor.

Işık'ın Gücü

Bu savaşta vampirler bütün köyleri talan ediyor, o kadar fazla insan ölüyor ki bir neslin sonunun geldiği düşünülüyor. Tam bu esnada insanoğlunun son yardım ve umut çağrıları mistik bir güç tarafından yanıt buluyor. Işığın gücünü kullanmayı öğrenen insanlar vampirlerin yaşadığı yerlere bu güçle saldırıyorlar ve vampirlerin tek zayıf noktasını sonuna kadar kullanmaktan hiç çekinmiyorlar. Işıktan kaçmak için geri çekilen vampirler, kalan son güçleri ile Karanlık Bariyer’i inşaa ediyorlar. Bu bariyer insanoğlunu dışarıda tutmayı başarıyor fakat vampirleri kısıtlı bir alana hapsetmiş oluyor. Dış dünya ile iletişimleri kesildiği için yiyecek ve güç kaynaklarından da mahrum kalıyorlar. Bu da vampir ırkının asırlar boyu sürecek bir uyku haline geçmesine yol açıyor.

v rising hikayesi

İntikam Zamanı

Vampirler uyurken, insanoğlu gelişmeye devam ediyor. Ellerindeki Işık’ın gücünü yöneltecekleri bir düşmanları olmadığı için kendi içlerinde çatışmaya başlıyorlar. Hırs ve kibir en büyük sorunları haline geliyor. Bu sırada Karanlık Bariyer’in gücü azalmaya başlıyor ve yüz yıllardır içinde yaşam belirtisi olmayan vampir toprakları insanların keşfine açık hale geliyor.

Papara
Papara

Steam harcamanızın %10’u Papara hesabınıza anında nakit olarak geçer. Her ay toplam 20 TL nakit kazanabilirsiniz.

Bu keşifler sırasında kara büyü vampirlerin yeniden uyanmasına yol açıyor. Aradaki bariyerin de kalkmasıyla, vampirler seneler boyunca içlerinde tuttukları öfke ve açlığı dışarı vurmaya hazırlar. İntikam zamanı geldi. Güçlenecekler, gelişecekler ve dünyaya yeniden hükmedecekler.

v rising hikaye

Oyun da tam olarak burada başlıyor. Uykusundan yeni uyanan bir vampir olarak hayatta kalman, stratejik davranman ve insanların sana kaybettirdiği zamanın öcünü alman gerekiyor.

V Rising yayınları