Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER - Norsca

MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları
sponsorlu
MSI RTX 40 Super Serisi Ekran Kartları

NVIDIA DLSS 3.5

Ventus, Expert, Gaming Slim ve Suprim Serileri

Yüksek Performans

Güçlü Soğutma

Ürüne Git

 • Total War: WARHAMMER - Norsca
 • Total War: WARHAMMER - Norsca PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER - Norsca PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER - Norsca Fiyat Karşılaştırma

Total War: WARHAMMER - Norsca

Çıkış Tarihi: 10.08.2017
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER - Norsca fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER - Norsca PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER - Norsca oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
257,81
Fanatical
77.201 yorum
Sürüm — Standart
289,49
Gamesforpc
Sürüm — Standart
350,45

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER - Norsca yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER - Norsca oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER - Norsca nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER - Norsca nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER - Norsca kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER - Norsca Türkçe mi?

 • Total War: WARHAMMER - Norsca hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER - Norsca ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Total War: WARHAMMER - Norsca • Norsca ve Wintertooth'un yağmacı kabileleri olarak Eski Dünya'yı fethedin
 • İki yeni Efsanevi Lord: Wulfrik the Wanderer ve Throgg
 • Derin uzmanlık yetenek ağaçlarıyla İskandinav Lordları yetiştirin
 • Derin uzmanlık beceri ağaçlarına sahip üç yeni Kahraman türünü işe alın
 • Güçlü ödüller için karanlık tanrılara yalvarın!
 • Eski Dünyanın en güçlü canavarlarını avla ve onları amacına göre evcilleştir
 • War Mammoths ve Frost-Wyrms gibi benzersiz canavar birimleriyle devasa yeni kadro
 • Korkunç Frostbite savaş yeteneği ile düşmanlarınızı yavaşlatın
 • Yeni Öfke ve Berserk yetenekleriyle düşmanlarınızı parçalayın

AçıklamaUzak kuzeyde, Kaos Atıkları ve Pençeler Denizi arasında Norsca yatıyor. Eski Dünya'nın en kuzeyinde çorak, misafirperver olmayan bir yarımada, acımasız kar fırtınaları, çorak buzlu tundralar ve bu lanetli toprağın canavarca sakinleri tarafından sertleştirilmiş savaşçı savaşçıların vahşi kabilelerine ev sahipliği yapıyor. Karanlık tanrıların fanatik hizmetkarları, değerli düşmanlar ve yeni baskın alanları için amansız bir avda, ilkel güçlerini kanıtlamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler.

Oyun stiliNorscan kampanyası, amansız yağma ve yıkımlardan biridir. Başlıca gelir kaynakları baskın ve işten çıkarmadır. Bu, kendisini çok hareketli ve kavgacı bir oyun tarzına borçludur - ordularınızı her zaman hareket halinde ve genellikle diğer gruplarla çekişme halinde tutar. Yerleşimleri yerle bir etmek, Norsca'nın karanlık tanrılarına monolitler dikmenizi sağlar… ve tanrılar her zaman sadık olanları ödüllendirir!

Savaşta, Norskan orduları hızlı ve acımasızdır, giderek daha şiddetli ve daha ağır silahlı Çapulcu piyade birliklerinin omurgasına sahiptir. Doğru binalar yerleştirildiğinde, Trolls, Fimir Warriors, Norscan Ice Wolves ve Skin Wolves gibi çok çeşitli canavar birimleri de işe alabilirler. Ağacın tepesinde Frost-Wyrm ve devasa Savaş Mamutu var.

Eşsiz Norsca MekaniğiTanrılara bağlılık
Bir yerleşimi fethederken, Norskan hiziplerinin benzersiz bir yeni savaş sonrası seçeneği var. İşgal Etme ve Yağmacılık ile birlikte, bir yerleşimi yerle bir etmeyi ve Kartal, Karga, Yılan ve Tazı olarak kişileştirdikleri dört karanlık tanrıdan birine bir monolit dikmeyi seçebilirler. Ne kadar çok monolit dikilirse, tanrıların bahşettiği o kadar çok lütuftur. Ödüller, giderek daha güçlü olan sefer ve savaş bonusları ve belirli durumlarda benzersiz birimler veya karakterler şeklinde verilir.

Zafer Koşulları
Bir tanrıya tam olarak bağlılığınızı taahhüt ederek ve nihai ve en büyük ödülünü alarak, zafer mücadelesine giden yolu tetiklersiniz. Tanrılar kıskanıyor ve reddettiğin üç kişi pek de kibar olmayacak. Üstünlüğünüze meydan okumak için en güçlü şampiyonlarını gönderecekler ve destansı bir oyunsonu deneyimiyle sonuçlanan bir dizi görevi etkinleştirecekler.

Canavar avı
Canavar Avcısı becerisi teknoloji ağacında açıldığında, bir Norsca grubu, Canavar Arcanum'a erişim kazanır. Bu eski kitap, dünyayı dolaşan en güçlü canavarları ve canavarları listeler. Oyuncu daha sonra bu efsanevi yaratıklara karşı savaşlarla sonuçlanan çok aşamalı görevlere başlayarak avları başlatmayı seçebilir. Bir kez mağlup olduklarında, oyuncunun karakterlerini donatabileceği efsanevi kupalar verebilirler. Bazı durumlarda, canavarların kendileri dize getirilebilir ve savaşta kullanılmak üzere askere alınabilir.

Donma
Kadroda, pasif Frostbite yeteneğine sahip Norscan Ice Wolves ve Norscan Ice Trolls gibi bir dizi donmuş birim görünür. Bu yeni etki, yakın dövüşe katılan birimleri önemli ölçüde yavaşlatarak yönlendiricilerin veya manevra yapmaya çalışanların düşmesini önemli ölçüde kolaylaştırır. Benzer şekilde, güçlü Frost-Wyrm, yakındaki düşman birimlerinin hareket hızını yavaşlatan sürekli bir etki olan Chilling Aura yeteneğine sahiptir.

Hakim olun!
Savaşta Ulus Liderlerini yenerek Norskan kabilelerini Konfederasyon edin. Böylesi bir üstünlük gösterisi, onları kuralınızı kabul etmeye daha yatkın hale getirecektir!

Karakollar
Marauder Outposts, Norsca dışındaki fethedilmiş kıyı yerleşimlerinde kurulabilir. Bunlar temel askere alma seçenekleri sağlar ve yağmacı ordularınız için kullanışlı ikmal-durdurma görevi görür. Norsca dışında Altdorf, Castle Drakenhof vb. Gibi büyük fraksiyon başkentlerinin güvenliğini sağlamak, tam gelişmiş Norska yerleşimleri inşa etmenize olanak tanır. Bu şehirlerin mülkiyeti aynı zamanda orijinal sahiplerinin sırlarını yağmalamanıza ve araştırmak için benzersiz yeni teknolojilerin kilidini açmanıza olanak tanır.

Yeni Efsanevi LordlarBir Norsca seferi, iki Efsanevi Lorddan biri tarafından yönetilebilir: Norsca fraksiyonunun lideri Wulfrik The Wanderer veya Trollerin Kralı ve Wintertooth fraksiyonunun lideri Throgg. Her biri farklı bir başlangıç konumunda oynamaya başlar ve kendi benzersiz kampanya ve savaş bonuslarını getirir.


Wulfrik The Wanderer
Wulfrik amansız bir cellattır. Fetihlerinin kafataslarıyla kaplı, hayranlık uyandıran bir figür olan karada ve denizde dolaşır. Ejderhaları ve kralları, yüksek doğumlu lordları ve efsanevi hayvanları öldürdü. Hiçbiri sunduğu meydan okumayı reddedemez - ve kendi dilinde, daha azı olamaz.

Wulfrik, benzersiz becerilere, görev zincirlerine ve efsanevi öğelere sahip güçlü bir lider ve düellocu. Surlarla çevrili yerleşimlere saldırmadan önce kuşatma motorları veya kuşatma silahları gerekliliğini görmezden gelmesini sağlayan Kuşatma Saldırgan özelliğine sahiptir. Ordusundaki tüm Mamut birimleri ilave Yakın Dövüş Saldırısı kazanır, tüm Yağmacı birimleri azaltılmış Bakım Maliyetlerinden yararlanır ve maiyetindeki her birim Korkuya neden olur.

Wulfrik ayrıca, adını efsanevi gemisinin adını taşıyan Seafang adında kişisel bir savaş yeteneğine sahiptir; güçlü ve geniş kapsamlı bir rüzgar saldırısı. Dikkatlice yerleştirildiğinde çok sayıda düşmanı sendeleyip öldürebilir. Savaşta, Hunter of Champions yeteneği, düşman karakterleri onlarla savaşırken yerlerine sabitlemesini sağlar.


Throgg
Troller sadece fiziksel güçleriyle değil, aynı zamanda çarpıcı zeka eksiklikleriyle de bilinir. Throgg'u türünün geri kalanından ayıran şey budur, çünkü onun grotesk türüne göre nadir bir zeka ile yeteneklidir. Kırık dişli yüzünün arkasında, Throgg'un kuzeyin acı soğukluğunu insan topraklarına taşımak için kullandığı acımasız bir kurnazlık yatıyor.

Throgg, benzersiz becerilere, görev zincirlerine ve efsanevi öğelere sahip güçlü bir lider ve yakın dövüşçüdür. Trollerin Kralı olan Throgg, Trol ve Buz Trol birimlerine daha az bakım sağlar ve Throgg'un ordusundaki birimler her türlü yıpranmaya karşı bağışıktır. Ayrıca, ulus genelindeki tüm Trol ve Buz Trol birimlerine bir Fiziksel Direnç güçlendirmesi verir.

Throgg, Troll Country'deki Eringrad yerleşimini ele geçirirse, orada benzersiz bir bina inşa edebilir - Rocky Throne Mağarası - bu, fraksiyon genelinde Troll birimlerine güçlendirmeler sağlar. Throgg ayrıca Copious Vomit adlı benzersiz bir Trollish sihirli füze saldırısına sahiptir.

Yeni LordÇapulcu Şefi
Norskan ordularının liderleri olan Marauder Chieftains, yetenek ağaçlarında benzersiz kişisel uzmanlık dizilerine sahiptir, bu da onların savaşın belirli yönlerinde gerçekten üstün olmalarını sağlar ve nihai sonuç, savaştaki etkinliklerini dönüştüren güçlü aktif ve pasif yeteneklerdir. Bu uzmanlaşma yollarının her biri, dört Norskan tanrısından biriyle uyumludur ve bu yeteneklerin doğası, özelliklerinden esinlenmiştir. Şefler ayrıca güçlü Savaş Mamutu ile sonuçlanan bir dizi bineğin kilidini açabilir.

Yeni KahramanlarNorsca oyuncu orduları, ordularını desteklemek ve Sefer Haritası eylemlerini gerçekleştirmek için üç yeni Kahraman birimi türü işe alabilir.

Deri Kurt Werekin
Bu iri yarı canavarlar, her yönden Skin Wolf akrabalarından üstündür. Güçlü, anti-geniş odaklı savaşçılar olmanın yanı sıra, kendilerine yakın düşman birimlerine güçlü saldırı veya savunma savaş desteği güçlendirmeleri sağlayan iki benzersiz, birbirini dışlayan beceri yollarına sahiptirler.

Şaman Sihirbazı (Lores of Death, Metal Fire)
Norsca büyücüleri, Lores of Metal, Fire veya Death'te uzmanlaşmak için işe alınabilir. Ancak, bir kez bir Norscan, her zaman bir Norscan… bunlar zayıf büyücüler değil! Yakın dövüş saldırısı geliştirmeleri elde ederler ve savaş arabalarına monte edilebilirler.

Fimir Balefiend (Gölgelerin Lores, Ateş)
Fimir Balefiends usta sihir kullanıcıları olabilir, ancak etkileyici yapıları ve kas yapıları onları güçlü dövüşçüler yapar. Bu çift rollü kahramanlar, savaşın yoğun olduğu zamanlarda en iyi şekilde çalışır, büyü yapar ve birlikleri savaş yetenekleriyle destekler. Fimir'in ayrıca büyülü saldırıları ve sunder zırhı var.

Birim listesiLordlar
Marauder Chieftain: Yakın dövüş odağı

Kahramanlar
Skin Wolf Werekin: yakın dövüş / savaş desteği
Şaman Sihirbazı: Lores of Metal / Death / Fire
Fimir Balefiend: çift rol, Lores of Shadows / Fire

Piyade
Çapulcular: Öfke, Gizle (orman)
Yağmacı Mızrakçıları: Öfke, Hücum Def. VS Büyük, Gizle (orman)
Çapulcular (Büyük Silahlar) Öfke, Gizle (orman)
Yağmacı Berserkers: Çılgınlık, Çılgına, Gizleme (orman), Psikolojiye Bağışıklık
Yağmacı Şampiyonlar: Ağır Zırh, Post (orman), Öfke
Yağmacı Şampiyonlar (Büyük Silahlar): Ağır Zırh, Post (orman), Öfke

Menzilli Piyade
Yağmacı Avcıları (Cirit): Post (orman), Öfke, Anti Büyük
Yağmacı Avcıları (Fırlatma Baltası): Post (orman), Öfke, Zırh Delici füzeler

Süvari ve Savaş Arabaları
Yağmacı Arabası: Öfke
Yağmacı Buz Kurtları Savaş Arabası: Öfke, Korkuya Neden Olur, Donma

Menzilli Süvari ve Savaş Arabaları
Yağmacı Atlıları: Post (orman), Öfke, Hareket Halindeyken Ateş, Öncü Dağıtımı
Yağmacı Atlıları (fırlatma baltaları): Post (orman), Öfke, Hareket Ederken Ateş, Öncü Dağıtımı
Yağmacı Horsemasters: Post (orman), Öfke, Hareket Ederken Ateş, Öncü Dağıtımı

Canavarlar ve Canavarlar
Norscan Savaş Köpekleri: Füze Direnci, Gizle (orman)
Norscan Ice Wolves: Füze Direnci, Post (orman), Frostbite, Korkuya Neden Olur
Norscan Trolleri: Korkuya, Yenilenmeye Neden Olur
Norscan Buz Trolleri: Korku, Yenilenme, Donmaya Neden Olun
Feral Manticore: Füze Direnci, Korkuya Neden Olur, Teröre Neden Olur
Deri Kurtları: Fiziksel Direnç, Korkuya neden olma, Gizlenme (orman), Çılgınlık, Büyük Karşıtı
Deri Kurtları (zırhlı): Fiziksel Direnç, Korkuya neden olma, Gizlenme (orman), Çılgınlık, Büyük Karşıtı
Fimir Warriors: Sisten Korkuya Neden Olun, Zırh Ayrılması, Büyülü Saldırılar
Fimir Warriors (Büyük Silahlar): Sisten Korkuya Neden Olun, Zırh Ayrılması, Anti-Large

Nadir Canavarlar ve Canavarlar
Norscan Devi: Kuşatma Saldırgan, Korkuya Neden Olur, Teröre Neden Olur
Feral Mammoth: Kuşatma Saldırgan, Korkuya Neden Olun, Teröre Neden Olun
Frost-Wyrm: Füze Direnci, Korkuya Neden Olun, Teröre Neden Olun, Ürpertici Aura, Donma
Savaş Mamutu: Kuşatma Saldırıcısı, Korkuya Neden Olun, Teröre Neden Olun, Büyük Mızraklara Karşı
Savaş Mamutu (Warshrine): Kuşatma Saldırıcısı, Korkuya Neden Olur, Teröre Neden Olur, Yıkıcı Güçlerin Lütfu, Şeref Veren
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Çekçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: *PC Integrated graphics chipsets require 4 GB RAM, e.g. Intel HD series.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Yorumlar