Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast
 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast Fiyat Karşılaştırma

Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast

Çıkış Tarihi: 11.09.2019
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
262,31
Fanatical
77.203 yorum
Sürüm — Standart
295,17
Gamesforpc
Sürüm — Standart
350,61

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast Türkçe mi?

 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

The Hunter & The Beast, Total War: WARHAMMER II’ye gelen en yeni Lordlar paketidir. Girdabın Gözü ve Fani Krallıkları seferlerinde ve özel/çok oyunculu muharebelerde kullanılabilecek, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasından gelmiş, her birinin kendi hedefleri, mekanikleri, birimleri ve oyun tarzı olan efsanevi iki rakip Lord karşınızda.• Zengin içeriğe sahip bu iki yeni Efsanevi Lord kendi fraksiyonlarını yönetiyorlar: Markus Wulfhart, Kıdemli Avcı’nın Seferi (İmparatorluk)’ni; Avare Nakai ise Cangılın Ruhu’nu.
• Her iki Efsanevi Lord da kendilerine özgü fraksiyon mekanikleri, görev zincirleri, efsanevi eşyaları, yetenek ağaçları ve sefer anlatımlarıyla geliyor.
• Kıdemli Avcı’nın Seferi’nde tahribat gücü yüksek yeni menzilli birimler, barutlu mobil bataryalar ve destansı Avcı Kahramanlar karşınıza çıkıyor.
• Cangılın Ruhu’nda ise karşınıza Total War: WARHAMMER dünyasının en büyük canavarları olan ve devasa boyutlara sahip yeni Dread Saurianları, yeni Kroxigorlar, Razordonlar ve Törenler çıkacak.
• Kilidi açılacak, yetiştirilecek ve sahaya sürülecek yeni Namlı Alaylar

GeçmişKorkusuz, karizmatik, cüretkâr: İşte bunlar, İmparator Karl Franz’ın Kıdemli Avcısı olan Markus Wulfhart’a atfedilen pek çok sıfattan sadece birkaçı. Lustria’nın kaynayan ormanlarına İmparatorluğun bayrağını dikmek ve menfaatlerini ulaştırmak için göndermek üzere onun acımasız izciler, gözcüler, avcılar ve nişancılardan oluşan grubundan daha iyi kim olabilir? Kim bilir, belki de nişangâhların ucuna Büyük bir Av çıkarsa çok daha iyi olmaz mı…

Fakat cangıl asla uyumaz. İlk yumurtlamanın saygıdeğer Kroxigoru Avare Nakai, Kertenkeleadamlar arasında yaşayan bir efsanedir. Büyük Felaket sırasında memleketi Tlanxla’nın yok edilmesinden bu yana Lustria cangıllarını boydan boya dolaşan Avare Nakai, Büyük Plan onu nereye sürüklerse oraya gitmektedir.
Şimdilerde Lustria da bir kez daha gaspçıların tehdidi altında. Nakai, Kutsal Kroxigorları örgütleyecek ve Dread Saurianlarını sonsuz uykularından uyandıracak. Çünkü Kadimler bunu istiyor!

Markus Wulfhart (Kıdemli Avcı’nın Seferi)

Benzersiz fraksiyon mekanikleriİmparator’un Himayesi
Markus Wulfhart, Lustria’da İmparatorluğun menfaatlerini gözetmeye devam ettikçe İmparator’un gözündeki itibarını da artırır. Bunun sonucunda, günden güne gelişmekte olan İmparatorluk birimlerinden geniş bir yelpazeyi kendi seferine katar. Yeni bölgeler ele geçirildikçe bina seçenekleri de çeşitlenir. Girdabın Gözü seferinde Markus, en sonunda Cangılın Ruhu Avare Nakai ile bizzat karşı karşıya gelecek ve Lustria cangıllarının kime ait olduğunun hesabı görülecek.

Wulfhart’ın sefer ilerlemesi, İmparator’un Himayesi’ni ne denli yerine getirdiğine göre ölçülür. Toprakların genişlemesi, başarılı askerî operasyonlar ve diğer sefer faaliyetleri onun İmparator’un Himayesi çubuğunda gösterilen takdirini artırır.

İmparator’un Himayesi ayrıca İmparatorluk İkmali sistemi aracılığıyla Wulfhart’ın erişimine açık olan birimlerin kalitesini de belirler. Bu sistem ona zaman zaman yetiştirilmek üzere daha iyi birimler gönderir. Wulfhart, Himaye çubuğu doldukça bu birimleri daha da geliştiren birtakım bonuslar ve ayrıca yeni yetiştirme binaları açacaktır.

Girdabın Gözü seferinde İmparator’un Himayesi çubuğunun dolması, Avare Nakai’nin Markus Wulfhart’la efsanelere konu olacak son bir ölüm kalım düellosuna girmesine yol açacaktır!

Düşmanlık
İmparatorluğun ötesindeki topraklar düşmanlara aittir ve Wulfhart’ın eylemleri mutlaka dikkat çekecektir. Yerel ahalinin alt edilmesi her ne kadar Wulfhart’ın İmparatorluktaki mevkisini geliştiriyor ve yeni birliklerin ikmalini artırıyor olsa da, Lustria’nın yerel sakinlerinin öfkesini de çekmekte…

Wulfhart’ın Düşmanlık derecesi, onun askerî faaliyetlerine karşı Lustria’nın yapacağı misillemenin mevcut seviyesini de yansıtıyor. Askerî eylemler ve baskınlar gibi saldırgan faaliyetler beş seviye dâhilinde Düşmanlık’ı artırabilir. Öte yandan, seferde daha pasif bir yaklaşım sergilemek Düşmanlık seviyesini düşürecektir.

Her Düşmanlık seviyesinin Wulfhart’ın seferi üzerinde olumsuz etkileri vardır ama bu aynı zamanda onun Kertenkeleadamlara olan saldırganlığı gösterir. Düşmanlık seviyesinin yükselmesiyle birlikte İmparatorluk İkmali sistemi aracılığıyla destek birlikleri daha sık gönderilmeye başlanır. Bu destek birliklerinin gücü, İmparator’un Himayesi çubuğuna göre belirlenir.

En yüksek Düşmanlık seviyesine ulaşıldığı zaman Kertenkeleadamlardan oluşan özel bir görev gücü, Wulfhart’ı alt etmek üzere yola çıkar. Bu durumda derhâl bir İmparatorluk İkmali yardımı alacak olan Wulfhart’ın, Düşmanlık çubuğu sıfırlanana kadar belirli bir tur boyunca devam edecek saldırılardan sağ çıkması gerekecektir.

Wulfhart’ın Avcıları
Lustria’nın çeşitli bölgelerine dağılmış ve işinde en iyilerden olan dört farklı avcı bulunur. Wulfhart, seferinin başarıya ulaşmasına yardımcı olmaları için onların izini sürerek hizmetlerine başvurabilir ve akabinde her bir Avcı’nın benzersiz niteliklerini geliştirerek geçmişteki kahramanlık hikâyelerini öğrenebilir.

Wulfhart, özel görevleri tamamlayarak Lustria cangıllarında dört Avcıyı aramaya çıkabilir. Avcıların her birinin benzersiz görevler aracılığıyla ortaya çıkarılan özel hikâyeleri vardır. Bu görevleri tamamlamak onlara yeni vasıflar ve güçlü yetenekler kazandırır.

Wulfhart’ın öyküsündeki Girdap seferini tamamlamak için bu Avcılara ihtiyaç olmasa da Avcılar, Kıdemli Avcı’nın Seferi’ne büyük faydalar sağlar.

• Jorek Grimm üstün zekâya sahip usta bir mühendistir. Eksantrik fikirleri yüzünden etrafındakileri korkutan bu adam, servet kazanmak uğruna yalnız başına Lustria’ya geldi…
• Rodrik L'Anguille bir zamanlar meşhur bir Paladin idi. Fakat gözlerden düşüp sürgün edildiğinden bu yana, kaçamadığı geçmişi kendisine musallat olmuş durumda…
• Hertwig Van Hal yetenekli bir hekim ve Cadı Avcısıdır. Nihai intikamını almak uğruna bu yolda evinden çok uzaklara yolculuk etti…
• Kalara of Wydrioth yüce bir Yolgözleyendir. Kurtuluş uğruna Avelorn Ormanlarından vazgeçip Lustria cangıllarına geldi…

Yeni birim ve karakterlerMarkus Wulfhart
Wulfhart muharebelerde menzilli bir savaşçıdır. Güçlü, zırh delen yayının yardımıyla büyük hedeflere fazladan hasar verir. Öncü Mevzilenmesi, Sinsice İzleme, 360 derecelik ateş hattı ve psikoloji bağışıklığına sahip olduğu için en üstün canavar avcısı olarak nam salması şaşırtıcı değildir.

Markus Wulfhart, şanına yakışacak şekilde üstün bir pusu savunmasına ve pusu başarı olasılığına sahiptir. Ayrıca ordusundaki Avcıların ve Okçuların bakım maliyetlerini büyük oranda düşürür.

Avcı Generali (Lord)
Wulfhart’ın izinden giden Avcı Generalleri de Öncü Mevzilenmesi, Sinsice İzleme, 360 derecelik ateş hattı ve psikoloji bağışıklığına sahiptir, ayrıca büyük hedeflere fazladan hasar verirler. Ateş Oku kabiliyetleri sayesinde Ateş Büyücüleri ile iyi uyum sağlarlar ve diğer İmparatorluk menzilli birimlerine doldurma süresiyle alakalı bonuslar kazandırırlar.

Okçular
Wulfhart’ın avcı gruplarının belkemiği olan bu İmparatorluk okçuları gayet ucuz ve boldur. Ayrıca hızlı atış oranına sahiptirler ve menzilli hasarları sayesinde düşman düzenlerini bozmak konusunda iyidirler. Dağınık düzenleri sayesinde diğer menzilli birimleriyle karşılıklı atışabilirler ve bundan kârlı çıkarlar.

Deathjack'ler (Okçular – Namlı Alaylar)
Bu seçkin okçular da Sinsice İzleme, Nişan ve Öncü Mevzilenmesi kabiliyetlerine sahiptir. Böylece gözlerden uzakken hızlı bir şekilde ilk saldıran onlar olur. İyi korundukları zaman keşfedilme korkuları ve menzilli misillemesi olmadan atışlarına devam edebilirler.

Avcılar:
Sadece en iyi okçular bu Avcıların arasına katılabilir. İyi eğitimli ve becerikli bu birimler Öncü Mevzilenmesi ve Sinsice İzleme kabiliyetlerine, standart Okçulardan daha büyük bir menzile ve iyi bir isabet oranına sahiptir, hareket hâlinde atış yapabilir ve büyük hedeflere fazladan hasar verir.

Ak Kurtlar (Avcılar – Namlı Alaylar)
Pek azı bu Ak Kurtlarla karşılaşıp da hayatta kalabilir. Bu seçkin Avcılar zalimce yakın muharebe kabiliyetlerinin yanı sıra üstün yay hünerlerine sahiptir, bu da onları kullanışlı bir hibrit birim yapar. Avcı vasıflarının yanı sıra yakınlardaki dost birimlere Cesaret sağlarlar ve Psikoloji bağışıklığına sahiptirler.

Savaş Arabası
Bu zırhlı arabalar, her biri zırh delen Öncü Süvari tüfeği kuşanmış altı tüfekçiden oluşur. Standart menzilli süvarilerden daha yavaş olsalar da daha dayanıklılardır ve hareket hâlindeyken her yöne ateş edebilirler. Ayrıca yer değiştirerek yaylım ateşlerinin daha isabetli olmasını sağlarlar. Gerektiğinde savaş arabası olarak kullanılabilir ve zayıflamış düşman birimlerine hücum edebilir.

Savaş Arabası (Havan)
Bu mobil ağır silah birimleri, standart havanlara göre daha az mühimmat taşıyor olabilir ama bunun katbekat telafisi olarak yakın muharebe birimlerinin bir adım önünde durur, tehdit altındayken yeni bir ateş üssü kurarak düşmanı bombalarlar.

Siyah Aslanlar (Savaş Arabası - Helblaster Yaylım Silahı – Namlı Alaylar)
Seferin silahları arasındaki en üstün birim olan Siyah Aslan, tahribat gücü oldukça yüksek mobil bir hafif topçu birimidir. Standart Helblaster Yaylım Silahına göre daha kısa menzile sahip olsa da yaklaşan düşman birliklerine son saniyeye kadar ateş eder, daha sonra yer değiştirerek yakın muharebede yer almaktan kaçınır.

Avare Nakai (Cangılın Ruhu)

Benzersiz fraksiyon mekanikleriYeni Güruh mekanikleri
Nakai’nin fraksiyonu olan Cangılın Ruhu, Güruh mekaniklerine benzersiz çeşitlilikler sunar. Fraksiyonundaki her ordu, Kamp vaziyetine geçildiği zaman tıpkı sıradan bir yerleşim yerindeki gibi kendi yerleşim yeri altyapısını geliştirebilir. Güruh oradan ayrıldığında bile bu altyapı yerinde kalır ve ilerideki Kamp vaziyetleri için geliştirilmeye devam edebilir. Eğer güruhlardan biri muharebede yenilirse, orduyla birlikte tüm altyapısını kaybeder.

Ancak sadece Nakai’nin kendi güruhu yetiştirilecek birimlerin kilidini açabilir. Fraksiyonundaki diğer güruhlar daha sonra Nakai’nin açtığı diğer birim türlerini Küresel Yetiştirme seçeneğini kullanarak yetiştirebilir. Bu ‘alt’ güruhlar yine de kendi altyapılarına ve bina ağaçlarına sahiptir, fakat bunlardan bazıları birimlerin kilidini açmaktan ziyade Küresel Yetiştirme süresini azaltmaya odaklanmıştır.

Büyük Planın Savunması
Kadimlerin Büyük Planı hassas bir dengede yatıyor. Pek çoğu bu planı bozmaya kalkışsa da hiç kimse Avare Nakai kadar onu savunmaya kendini adamış değil.

Nakai, Büyük Planın Savunucuları adı verilen ve Tapınak Şehirlerin bekçiliğini üstlenmiş bir vasal fraksiyonunda oyuna başlar. Nakai’nin ordularından biri herhangi bir bölgeyi ele geçirdiğinde bu bölge, Savunuculara hediye edilebilir. Bölge hediye edildiği zaman Nakai, bölgenin tapınağının hangi Kadime adanacağını belirlemelidir.

Belirli bir Kadime adanan tapınakların sayısı arttıkça, Nakai’ye ve fraksiyonuna bahşedilen ödüller o denli güçlenir.

Bu tapınaklar, Kadimlerin Lütfu adı verilen benzersiz bir kaynak üretir. Nakai, Kutsanmış Yumurtlama birimlerine ulaşmak veya daha yüksek rütbeli Lordlar yetiştirmek için bu Lütfu kullanabilir.

Sıcakkanlı İşgalciler
Bu açgözlü işgalciler servet kazanmak için Lustria şehirlerini yağmalamanın yollarını arıyor. Bu işgalciler cangıllarda cirit atıyorlar. Büyük Plan’ın hiçbir şekilde bozulmaması için onların izi sürülmeli ve soğukkanlı bir şekilde karşılarına çıkılmalıdır!

Girdabın Gözü seferinde Nakai, Lustria’yı Kertenkeleadamların elinde tutmak için savaşmaya devam etmelidir. İmparatorluğa ait birkaç koloni kurulmuştur ve bu koloniler cangılı gasp etmektedir. Onların icabına bakılmalıdır!

Sıcakkanlılarla iş birliği yapmakta olan oldukça tehlikeli dört Avcı bulunmaktadır. Liderlerini ortaya çıkarmak için onları avlayın, daha sonra hepsini destansı son bir yüzleşmede ortadan kaldırın!

Benzersiz Törenler
Nakai, kendi birimlerine, fraksiyon mekaniklerine ve seferine odaklanmış yepyeni bir Tören çeşitliliğine sahip.

• Sadakat Töreni: Bu Töreni gerçekleştirmek Nakai’yi Kadimlerin ilgisine yöneltir, böylece vasal geliri ve tüm Güruhlarının ikmal oranları artar.
• Yeniden Doğuş Töreni: Bu Tören, Nakai’nin fraksiyonundaki Güruhların büyüme oranını artırır; fraksiyon çapında inşaat, birim yetiştirme ve bakım maliyetlerini düşürür.
• Uzmanlık Töreni: Bu Tören Kroxigor, Kutsal Kroxigor ve Kroxigor Kadimlerinin yetiştirilme rütbesini artırırken, bir yandan da onların silah gücünü ve zırhını geliştirir.

Yeni birim ve karakterler

Avare NakaiGelişmiş zırh, yüksek sağlık, yakın muharebe gücü ve silah gücüne sahip Nakai güçlü bir dövüşcüdür, yakın muharebe konusunda çok iyidir. Ayrıca ordusundaki Kroxigor ve Kutsal Kroxigorlara fazladan yakın muharebe savunması sağlar ve onların yetiştirme ile bakım maliyetlerini düşürür. Nakai ayrıca muharebelerdeki başrolünü iyice pekiştiren birtakım yeni destek yetenekleri kazanmıştır:
• Ümitsizlik Havası: Hız, enerji ve liderliği etkileyen alan zayıflığı
• İlkel Kükreyiş: Nakai’nin fiziksel direncini ve yakın muharebe saldırısını artırır, müttefiklere Çılgınca Hücum sağlar
• Altından Övgüler: Menzil dâhilindeki müttefiklere mükemmel Enerji sağlar

Kadim Kroxigorlar
Bu gelişmiş zırha ve saldırıya sahip antipiyade uzmanları bizzat Nakai’den yaratılmıştır ve uzun süreli yakın muharebe çarpışmalarına elverişlidir.

Vahşi Dread Saurian
Karnozorların Lustria’nın uç yırtıcıları olduğunu düşünüyorsanız, bir daha düşünün. Büyüleyici silah hasarı ve gelişmiş zırhıyla, diş ve tüy duvarından oluşan bu yaratıklar oldukça becerikli, büyük, öldürmekten zevk alan yakın muharebe yaratıklarıdır ve Çılgınca Hücum özelliğine sahiptir.

Dread Saurian (Mahfe)
Vahşi kuzenlerine nazaran bir nebze uysal olsalar da bu devasa canavarların onlardan aşağı kalır yanları yoktur ve Skink Avcı Erlerinin komutasında savaş meydanına sürülürler ancak çılgınca hücum etmezler. Korkutucu yakın muharebe güçlerini dört devasa ağız tüfeğiyle ve zehirli ciritler fırlatan sekiz skinkle birleştiren bu birim birçok amaca hizmet eder.

Lustria’nın Doğrayıcısı (Dread Saurian Mahfesi – Namlı Alaylar)
Dokuzuncu seviye istatistiklere, Cesarete ve yakınlardaki düşmanların liderliğini düşüren pasif karabüyü aurasına sahip Lustria’nın Doğrayıcısı gerçek anlamıyla tek kişilik bir ordudur ve buna uygun bir fiyata sahiptir.

Kutsal Kroxigorlar
Bu becerikli ve güçlü canavar piyadeler her alanda oldukça başarılıdır. Yüksek silah gücü ve büyülü saldırılarıyla sıradan Kroxigorlara göre daha fazla düşmanla başa çıkabilirler.

Huatl Destekçisi (Kutsal Kroxigorlar – Namlı Alaylar)
Huatl Destekçisi en üst kademeden bir canavar piyade birimidir. Kutsal Kroxigorların hünerlerinin üstüne bir de zırh parçalayan saldırıların ve fazladan fiziksel direncin eklenmesiyle yaratılan bu birim, muharebede alanında Skinkler ve Saurus Savaşçıları ile uyum sağlar.

Razordon Avlanma Sürüsü
Gökyüzünü zırh delen misket tarzı bir ölümcül ateş yağmuruyla kaplayan Razordon Avlanma Sürüsü, hareket kabiliyeti yüksek ve oldukça tesirli birer zırhlı piyade avcılarıdır.

Amaxon Dikenleri (Razordonlar – Namlı Alaylar)
Zehir hasarı veren ve ağır pullarıyla yüksek menzilli direncine sahip bu Razordonlar keskin nişancılardır ve bu yüzden harika avcı erleridirler.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 5 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Yorumlar