Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
$9,99
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
$29,99
den başlayan fiyatlarla
Baldur's Gate 3
$34,99
den başlayan fiyatlarla
Total War: PHARAOH
 • Total War: PHARAOH
 • Total War: PHARAOH PC Fiyatları
 • Total War: PHARAOH PC Key Fiyatları
 • Total War: PHARAOH Fiyat Karşılaştırma
 • Total War: PHARAOH

Total War: PHARAOH

Çıkış Tarihi: 11.10.2023
Diller: Fransızca, İngilizce, Korece ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: PHARAOH fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: PHARAOH PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: PHARAOH oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
$59,99
Steam
Sürüm — Deluxe
$72,87
Steam
Sürüm — Dynasty
$91,46
Fanatical
76.281 yorum
Sürüm — Standart
1.358,95
Gamesforpc
Sürüm — Standart
1.710,24

Oyun İstatistikleri

Total War: PHARAOH yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: PHARAOH oyununun konusu nedir?

 • Total War: PHARAOH nereden indirilir?

 • Total War: PHARAOH nereden satın alınır?

 • Total War: PHARAOH Türkçe mi?

 • Total War: PHARAOH yaş sınırı nedir?

 • Total War: PHARAOH hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: PHARAOH ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Ödüllü büyük strateji serisinin en yeni oyunu Total War: PHARAOH'ta kendinizi gücünün zirvesindeki Eski Mısır'da bulun ve yıkımla karşılaşmasına neden olan etkileyici olayları tecrübe edin. Gerçek zamanlı dinamik muharebeler ve olağanüstü sıra tabanlı imparatorluk yönetimiyle düşmanlarınıza üstünlük sağlayıp Mısır'ın son yüce Firavunu olabilir ve bu simgesel medeniyetin çökmesine karşı koyabilir misiniz?

Kudretli Firavun Merneptah'ın sonu yaklaşırken Mısır halkı yeni bir lider için haykırıyordu. Birçoğu tahtın gücünü hayal etse de Firavun olma yolu tehlikelerle doluydu. Toplumsal kargaşa ile doğal afetlere karşı mücadele eder ve halkınızı işgalcilere karşı korumak için savaşırken Bronz Çağı'nın Çöküş dönemini nefes kesici bir canlılıkla anlatan bu yeniden doğuşu keşfedin.

Savaş alanında alt etmeniz gereken tek zorluk, düşman orduları değildir. Sele dönüşen yağmurlar ve kum fırtınaları gibi ani ve etkili hava değişimlerinde ordularınızı yönetin ve çevredeki arazinin doğruca etkilenmesiyle savaşın gidişatının değişmesine tanık olun. Yangın tehdidine de dikkat edin. Alevler, ormanları yaktığı ve düşman yerleşim yerlerine zarar verdiği için bir anda muharebeleri sarabilir, hasar verebilir ve savaş alanında yayılabilir.

Firavun ya da Hititlerin Yüce Kralı olarak meşruiyetinizi kanıtlayın ve zengin kültür merkezleri Mısır, Kenan ve Anadolu'ya yayılan sefer haritasında imparatorluğunuzu genişletin. Sekiz Fraksiyon Liderinden birini seçip benzersiz oyun tarzlarına dâhil olun ve çeşitli birim listelerini yönetin. İster emsalsiz bir diplomat olarak sarayı etkileyin ve sarsılmaz bir komutan olarak muharebeye dalın, isterseniz de korkusuz bir cenkbeyi olarak kaos yaratın ve tarihe adı geçecek bir lider olun.

Firavun olma yolculuğunuzda gücünün zirvesindeki Eski Mısır'ın göz alıcı ve canlı yeniden doğuşunu keşfedin. Nil'in bereketli kıyılarından Sina Yarımadası'nın rüzgârlı, kurak çöllerine ve eski Anadolu'nun kayalıklarına kadar uzanan, olağanüstü görsellere sahip bu canlandırma, Mısır'ın en çalkantılı döneminin tüm güzelliğini ve gaddarlığını hayata taşıyor.

Yepyeni bir Sefer Düzenleme özelliği sayesinde hiçbir sefer birbirine benzemeyecek. Tüm fraksiyonlar için rastgele başlangıç konumları, detaylı kaynak ayarları, doğal afetlere müdahale etme ve daha birçok sefer özelleştirme seçeneği sayesinde nasıl oynayacağınıza siz karar verin. Birçok seçenek sayesinde daha fazla zorluk tecrübesi için şartları aleyhinize çevirin ya da zafere giden yolda kolayca ilerlemek için emsalsiz bir güce dönüşün.

Desteklenen Diller: Fransızca, İngilizce, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Brezilya Portekizcesi, Türkçe, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası, Almanca, Lehçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: TBA
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: TBA

Yorumlar