Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Sniper Elite 4 Hikayesi

Sniper Elite 4 Hikayesi

Sniper Elite 4, Sniper Elite III oyunundaki olayların hemen ardından, 1943 senesindeki İtalya'da geçiyor. Yeni bir Nazi silahının söylentilerini öğrenen Kraliyet Donanması, bu söylentileri araştırmak için San Celini adasına Orchidea adlı bir yük gemisi gönderir.

Gemi, bilim adamı Andreas Kessler ve Müttefiklerin hakkında çok az bilgiye sahip olduğu yüksek rütbeli bir Nazi generali olan Heinz Böhm'ün geliştirildiği yeni silah - radyo güdümlü gemisavar füzesi tarafından hızla batırılır. SOE keskin nişancı Karl Fairburne (Tom Clarke-Hill) battıktan sonra adaya gönderilir; General Tobias Schmidt'i ve saldırıyı denetleyen diğer birkaç subayı propaganda olarak kullanmak için filme almakla görevlendirilir.

Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
89,00
den başlayan fiyatlarla

Schmidt'i ortadan kaldırdıktan sonra Fairburne, yerel Partizan direniş grubunun lideri Sofia Angel Di Rocco'yu bulması için OSS ajanı Jack Weaver tarafından Bitanti köyüne gönderilir. Babasının Naziler tarafından kaçırılmasına izin veren OSS'ye güvenmeyen Angel, kendini kanıtlamak ve grubu güçlerini birleştirmeye ikna etmek için Fairburne'den Regelino Viyadüğü'nde bir demiryolu silahını imha etmesini ister. Viyadüğü havaya uçurup silahı imha ettikten sonra Fairburne, Nazilerin silah parçasını dışarı göndermek için kullandıkları bir tersaneyi araştırmak ve tesisi yok etmek için bir bombalama saldırısı düzenlemek için gönderilir.

sniper elite 4 hikayesi

Sicilya mafyasının, silah parçalarının sevkiyatını yavaşlatmak için tersanedeki operasyonları aksatmaya yardım ettiğini öğrenen Fairburne, yerel Kara Tugay lideri Piero Capo'yu ortadan kaldırdıktan sonra ek yardım sağlamayı kabul eden kral salvatore Dinelli ile görüşür. Mafya'nın niyetlerine güvenmeyen Partizanlar, ittifakı sürdürmek konusunda isteksizlerdir. Ancak bir KİT muhbiri Binbaşı Hans Dorfmann, Kessler'in füzelerin monte edildiği Magazzeno Tesisi'nde olduğunu ortaya çıkardığında, Fairburne, Kessler'i kaçırmak ve araştırma notlarını çalmak için üsse sızar.

sniper elite 4 hikaye

Sorgulama sırasında Kessler, Angel'a babasının hala hayatta olduğunu söyler ve Partizanları Giovi Fiorini kasabasına saldırmak ve Böhm'ün sırdaşı Binbaşı Klaus Rothbauer'ı bulmak için yola çıkmaya teşvik eder. Kessler daha sonra Fairburne'e aşırı içki içmesi nedeniyle karaciğer kanserinden ölmekte olduğunu ve bunun sonucunda Nazilerin veya Müttefiklerin hiçbir faydasının olmadığını; Angel'a verilen bilgilerin Partizanları tuzağa düşürmek için yalan olduğunu söyler. Fairburne, Giovi Fiorini'ye doğru yola çıkar ve Rothbauer'ı ortadan kaldırır, ancak devam eden savaş Partizanların katledilmesiyle sonuçlanır.

sniper elite 4 oyun hikayesi

Toplanan istihbarat, SOE'nin Böhm'ün Çığ Operasyonunun farkında olduğunu ve inşa edilmiş füzelerin Allagra'daki kalesine gönderildiğini, hem İtalya'nın işgalinin başarılı olmasını önlemek için filoya yeterince zarar vermeyi, hem de General Dwight'ı öldürmeye çalıştığını keşfetmesini sağlar. Eisenhower. Fairburne üsse sızarak füzelerin her birini devre dışı bırakır. Dorfmann, tesise bombalı saldırı düzenlemeye çalışırken, yakalanmış Angel ile ortaya çıkar ve kendisinin Böhm olduğunu ortaya çıkarır. Böhm, Angel'ı infaz eder ve Eisenhower'ın gemisine saldırıyı bizzat gerçekleştirmek niyetiyle hızla uçağına gider. Fairburne peşine düşer ve uçağın motorlarını havalanmadan önce patlatmayı başarır, uçağı yok eder ve Böhm'ü Müttefik Lancaster bombardıman uçakları üssü yok etmek için geldiğinde öldürür. Sonsöz sahnesinde Jack, Karl'a OSS'de bir iş teklif eder ve Karl bunu düşüneceğini söyler.

Sniper Elite 4 Yayınları