Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Shadow Warrior 2 İnceleme

Shadow Warrior 2 İnceleme

Uzak Doğu’nun en acımasız ve de en hızlı savaşçıları Samuraylarla oyun evreninde maalesef ki sıkça karşılaşamıyoruz. Gölgeler içinde hareket eden bu savaşçılar kendileri gibi tehlikeli ve de karizmatik kılıçlar taşırlar. Biz oyuncular ise bu kılıçlarla kesip biçmeyi ve artistlik yapmayı çok severiz.

Kütüphanelerde Samuray hikayesi anlatan yapımları bulma şansı epey düşük olduğundan; bulduğumuz zaman da hemen kocaman sarılıyoruz bu tarz yapımlara biz oyun severler. Bugün de Samuray konseptli bir yapım olan Shadow Warrior serisinin ikinci oyununu konuk ediyoruz sitemize.

Flying Wild Hog oyun yapım firmasının 13 Ekim 2016 imzalı birinci görüş nişancı oyunu Shadow Warrior 2 inceleme içeriği karşınızda.

8Çok İyi
  • Sınırsız, saf aksiyon
  • Kaliteli efektler ve grafikler
  • Karakter gelişimi ve silah çeşitliliği yüksek
  • Çevrimiçi deneyim için oyuncu bulmak biraz sıkıntılı
  • Optimizasyon sorunları

Detaylar

Yapımın, dallanıp budaklanan bir hikayesi var demek istesek de maalesef diyemiyoruz.

Senaryoyu kısaca özetlememiz gerekirse; antik çağlardan kalma özel kılıçları toplayıp oyunu tamamlama mücadelesi diyebiliriz.

Shadow Warrior 2 saf bir aksiyon oyunu. Oyunda aksiyon hiç bitmek bilmiyor. Keskin mi keskin kılıcımızla önümüze gelen herkesi kesip biçiyoruz. Ateşli silahları da kullanabilmek mümkün yapımda.

Shadow Warrior 2 oyun steam

Shadow Warrior 2
Shadow Warrior 2
59,00
den başlayan fiyatlarla

Oyunda, yaratık ve düşman çeşitliliği hatırı sayılır derecede. Silah çeşitliliği de yeterli seviyede ve zamanla bunları geliştirme şansı da elde ediyorsunuz.

Yapımcı gizem yaratmayı çok seviyor olmalı ki yapımın belli yerlerindeki, belli noktalara oyun içi hikaye ile ilgili bilgiler veren yada farklı konu ya da kişilere göndermeler yapan detaylar eklemek istemiş. Gizem unsuru her yerde olduğu gibi bu oyunda da oynanışı zevkli ve oyuncu ilgisini yüksek tutmayı başarabiliyor. 

Geniş bir yelpazeye sahip bir karakter gelişim haritası çizmek de yine sizin elinizde. 

 

SevShadow warrior 2 FPS Oyunu gili Katana

Samuray konulu eserlerin -oyun ya da film farketmez - olmazsa olmazı tabii ki meşhur Samuray Kılıcı Katana’dır. Elbette Shadow Warrior 2’de de bir Katana’ya sahibiz. 

Katananın kullanımı çok zevkli. Oyun deneyiminiz boyunca sürekli kullanmak isteyeceksiniz ve belki de diğer silahlara bakmaya tenezzül bile etmeyeceksiniz. 

Diğer Silahlar

Shadow Warrior 2’de çeşitliliği seven oyuncularda düşünülmüş. Sevgili Katanamızın yanında çok çeşitli silahlar da yapıma eklenmiş. Yaklaşık olarak 70 silah, elinize alıp herkesi kesip biçmeniz için sizi bekliyor.

Shadow Warrior 2 oyun inceleme steam

Karar

Derin bir hikaye beklentim yok ama saf aksiyona bayılırım diyen oyunculardansanız; Shadow Warrior 2’yi mutlaka deneyim etmelisiniz. Oyunla ilgili detayları bir kenara bıraksak bile eğlenceli vakit geçireceğinizin sözünü size kesin olarak verebiliriz. 

İyi oyunlar. 

Shadow Warrior 2 Yayınları