RuneScape ®
 • RuneScape ®
 • RuneScape ® PC Fiyatları
 • RuneScape ® PC Key Fiyatları
 • RuneScape ® Fiyat Karşılaştırma
 • RuneScape ®

RuneScape ®

Çıkış Tarihi: 14.10.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz RuneScape ® fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı RuneScape ® PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda RuneScape ® oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Koleksiyon
Hem Mobilde Hem PC'de Çalışan Oyunlar
Gerek okuldan dolayı gerek ise çalışma hayatımızdan dolayı evimizde bilgisayar başında olamadığımız zamanlar oluyor malum. Ama bu demek değil ki dışarıda oyun oynayamayız, değil mi?
Koleksiyon
En İyi Ücretsiz Oyunlar
Ahh ücretsiz oyunlar… Ücretsiz oyunları kim sevmez öyle değil mi? Öylesine güzel ücretsiz oyunlar var ki tamamen oyuncunun alacağı zevke odaklanmış stüdyolar tarafından geliştirilen, biz de bunların bir koleksiyonunu yapmadan duramadık.

RuneScape ® Yayınları

Oyun HakkındaGielinor'un Altıncı Çağına yolculuk yapın ve efsane ve irfanla dolu derin bir fantezi dünyasını keşfedin. Gielinor'un halkı gelişiyor olabilir, ancak Elder Gods hala plan yapıyor. Bulutlar kararıyor ve savaş başlıyor. 19 yıldır yapım aşamasında olan fantastik bir çevrimiçi dünyayı deneyimleyin.
Sana kalmış. Dünyayı arkadaşlarınızla mı keşfedeceksiniz yoksa yalnız bir maceracı olarak şöhretinizi ve servetinizi mi arayacaksınız? İster cüretkar görevlerle meşgul olun, ister sessizce çiftliğinizle ilgilenin, üst düzey bir patrona karşı hepsini riske atıyor olun veya sirkte bir gece geçiriyor olun, RuneScape mükemmel bir ikinci ekran oyunudur. İstediğin gibi oyna - seçim senin. Ne tür bir kahraman olacaksın?
İnanılmaz bir 19 yıldır büyüyen bir dünyayla, RuneScape oyuncuları başka hiçbir şeye benzemeyen bir macerayla heyecanlandırmaya devam ediyor. PC ve mobil cihazlarda 270 milyon kurulum ve çapraz oynanabilirlikle, Gielinor'un fantastik ve mistik dünyasını keşfetmiş yüz milyonlarca insana katılın.
Unutulmaz NPC karakterlerinden oluşan zengin bir kadroyla arkadaşlar ve belki de bazen düşman edin. Gielinor'un sevimli yoldaşlarından ve arkadaş canlısı haydutlardan aldatıcı kötü adamlara ve intikamcı tanrılara kadar birçok yüzü, başka hiçbir şeye benzemeyen derin bir fantezi deneyimi sunuyor.
Orta Çağ'dan kalma Burthorpe kalelerinden ve Catherby'nin sakin limanlarından, Wilderness'in tehlikeli çorak alanlarına veya Anachronia'nın tropikal bölgelerine kadar düzinelerce benzersiz ve çarpıcı yeri ziyaret edin. Kendi limanına sahip ol! Kendi çiftliğini işlet! The Grand Exchange'deki oyuncularla güzel bir kuruş ticareti yapın ve egzotik mallarınızı Banka'da güvende tutun.
28 ustalaşma becerisiyle, ne olacaksın? Woodcutting, Fishing, Herblore ve Cooking'i mükemmelleştirerek doğa ile bütünleşecek misiniz? Veya Crafting, Farming, Smithing ve Construction ile daha yaratıcı olmayı mı tercih edersiniz? Ya da belki zevkleriniz başka bir yerde - Avlanma, Kehanet, Buluş veya Runecrafting ile? Ya da belki ruhunuz aksiyona can atar ve Sihir, Çağırma, Avcı ve Zindana atmaya başlarsınız!
Elinizde keskin bir bıçakla yakın ve kişiselleşmek ister misiniz? Yoksa taktiksel bir yaklaşım benimseyip menzilden saldıracak mısınız? Ya da belki becerileriniz daha mistiktir ve sihir alanını tercih edersiniz? Hayal edilemeyen destansı patronlar da dahil olmak üzere göz kamaştırıcı bir düşman yelpazesiyle savaşın. İblislerden ejderhalara ve kaya canavarlarından yılanlara, en çılgın hayal gücünüzün ötesinde kabuslar bekliyor.
RuneScape ücretsiz oynanabilir, ancak 8 ek beceri, 120'den fazla ekstra görev ve tüm oyun dünya haritasına erişim dahil olmak üzere daha da heyecan verici içeriğin kilidini açan isteğe bağlı üyelik sunar! Özel Steam kozmetik öğeleri ve özel ödüller içeren Steam DLC Paketleri Üyelik Erişimi tekliflerine göz atın.
Benzersiz sesinizi canlı RuneScape topluluğumuza ekleyin. Düzenli canlı yayınlar için onlara katılarak RuneScape'in bağımsız geliştirme ekibiyle güçlü bir bağlantının tadını çıkarın ve forumlarda fikirlerinizi paylaşın. RuneScape'i birlikte şekillendiriyoruz!
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows Vista or higher
 • İşlemci: Intel i3+/AMD @ 2.4+ GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 400x, Intel HD 4x, AMD Radeon 7xxx +
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Internet connection required to play, offers in-game purchases. The following operating systems are no longer officially supported by RuneScape, and you may not be able to play if using them: Windows 95, 98, ME, XP
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar