Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Ready or Not İnceleme

Ready or Not İnceleme

Erken erişimde olmasına ve daha tam olarak tamamlanmamış bir gerçekçi taktiksel nişancı oyunu olan Ready or Not daha şimdiden aldığı olumlu eleştiriler ile birlikte adından söz ettirmeye başladı.

Düşmanca ve zorlu durumları çözmek için SWAT polis birimlerinin çağırıldığı, son derece gerçekçi grafiklere sahip ve strateji oyunu severleri oldukça mutlu eden Ready or Not, taktiksel birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunu incelediğimizde aldığı olumlu eleştirilerin hiç de yersiz olmadığını görüyoruz. 

8Çok İyi
  • Güzel bir co-op deneyimi
  • Taktiksel çeşitlilik
  • Karakter kişiselleştirme seçenekleri
  • Güzel bir arkadaş grubunuz yoksa zorlanmak
  • Bitmemiş bir oyun olması

Aranan Kan

Uzun yıllardır oyun dünyasında taktiksel nişancı oyunu eksikliği vardı. SWAT serisinin devam etmemesi ve Rainbow Six serisinin daha çok rekabetçi bir oyuna dönüşmesi sonucu bu türün hayranları uzun süredir bir arayış içerisindeler. Ready or Not tam olarak bu boşluğu doldurmak için gelen keyifli bir oyun.

Ready or Not
Ready or Not
99,00
den başlayan fiyatlarla

Oyun şu anda erken erişim aşamasında olduğu için geri bildirimler sonucunda çok fazla değişiklik göreceğiz. Oyunumuzun şu ana kadar yaptığı en iyi şey gerçeklik diyebilirim. Baskın yaptığınız mekanlar, ekibin kullandığı aletler, aksiyonu ve oyunun temposu oyuncuyu çok rahat bir şekilde içine çekiyor. Adeta baskının her saniyesini oynarken sizler de yaşıyorsunuz. Rekabetçi bir oyun olmadığı içinde eğer keyifli bir ekiple oynuyorsanız bu gerginliği bir kenara bırakıp gülmekten karnınıza ağrılar giren bir oyun deneyimi de sunmuyor değil.

ready or not inceleme

Aynı şekilde çok güzel yaptığı bir diğer şey ise taktiksellik. Görevler öncesinde seçtiğiniz ekipmanlardan tutun da görev sırasında yaptığınız tercihlere kadar oyun taktiksel açıdan çok geniş bir alan sunuyor.

İleride Bizleri Neler Bekliyor?

Oyunumuzun erken erişimden çıkış tarihi hala daha kesin olarak belli olmasa da oyunun yapımcıları verdikleri sözleri tutarlarsa bizi gerçekten çok kaliteli bir co-op oyunu bekliyor. Yapımcılar bir süre sonra oyuna bir rekabetçi modu ekleneceğini de söylediler. Temennimiz Rainbow Six serisinde olduğu gibi rekabetçi moda normal oyundan daha fazla değer verip bütün odaklarını o moda vermemeleri.

ready or not incelemesi

Oyunun erken erişime çıkma amacının geliştirmeye devam edebilmeleri açısından paraya ihtiyaçları olduğunu belirten geliştiriciler şimdiden bekleyenlerini mutlu etmiş gibi gözüküyorlar.

Ready or Not yayınları