Prison Architect
  • Prison Architect
  • Prison Architect PC Fiyatları
  • Prison Architect PC Key Fiyatları
  • Prison Architect Fiyat Karşılaştırma
  • Prison Architect

Prison Architect

Çıkış Tarihi: 06.10.2015
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Prison Architect fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Prison Architect PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Prison Architect oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
47,50
Steam
Sürüm — Standart
50,00
Fanatical
66.984 yorum
Sürüm — Standart
55,82
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Standart
245,29

Oyun İstatistikleri

Prison Architect Yayınları

Oyun Hakkında

Hoş Geldiniz Hapishane Müdürleri!

Dünyanın en amansız mahkumlarıyla ancak dünyanın en amansız Hapishane Müdürü başa çıkabilir. Prison Architect'te bir cezaevi tasarla ve bu cezaevini kişiselleştirip geliştir.

Temel Özellikler:

Özelleştirilmiş Bir Hapis Hayatı

Yaptığın kaynak dağıtımıyla tesisinde işleyişi optimum hale getir ama mahkumların hareketlerini fazla kısıtlamamaya dikkat et ki su baskını, yangın, kavga veya geniş çaplı bir isyana karşı hazırlıklı ol.

Yatırım Yap, Yeniliklere İmza At

Hibe başvurularıyla hükümet desteğinden yararlan ve aldığın fonları hastalıkla mücadele, çete faaliyetlerini önleme, dava takibi gibi farklı alanlarda kullan!

Yönetim ve Personel

Silahlı gardiyanlar, psikologlar, doktorlar, avukatlar ve muhbirler de dahil birinci sınıf personelin desteğiyle hapishaneni *büyük oranda* etik ilkelerine uygun ve güvenli bir yer haline getir.

Tutukluya Özel Düzenlemeler

Her bir tutuklunun suç dosyasına uygun şekilde özel gelişim programları, çalışma planları ve ıslah atölyeleri hazırlaman gerek.

Kaçış Resti

Kaçış Modunda büyük risk almaktan korkma, kendi süper maksimum güvenlikli hapishanenden kaçmayı dene veya Çevrimiçi modda diğer oyuncular tarafından inşa edilmiş 12.000 hapishanenin birini seç ve o hapishaneden firar etmeye çalış. Korumalı alan modunda hapishaneni hiçbir sınırlama olmadan, adeta bir imparatorluk gibi genişlet.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Kastilya İspanyolcası, Felemenkçe, Japonca, İsveççe, Geleneksel Çince, Türkçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya Higher / AMD 3Ghz veya Higher
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı : Nvidia 8600 / Radeon eşdeğeri (2009 dönemi)
  • Sabit Disk: 400 MB HD alanı

Yorumlar