Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Planet Zoo: Eurasia Animal Pack

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack
 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack PC Fiyatları
 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack PC Key Fiyatları
 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack Fiyat Karşılaştırma
 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack

Planet Zoo: Eurasia Animal Pack

Çıkış Tarihi: 13.12.2023
Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası, Almanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Planet Zoo: Eurasia Animal Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Planet Zoo: Eurasia Animal Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Planet Zoo: Eurasia Animal Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
190,71
Fanatical
77.211 yorum
Sürüm — Standart
267,75
eTail.com.tr
430 yorum
Sürüm — Standart
329,41

Oyun İstatistikleri

Planet Zoo: Eurasia Animal Pack yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack oyununun konusu nedir?

 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack nereden indirilir?

 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack nereden satın alınır?

 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack Türkçe mi?

 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Planet Zoo: Eurasia Animal Pack ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Sıcacık giyin ve Planet Zoo: Avrasya Hayvan Paketi ile Avrasya'nın kalbini keşfet! Uçsuz bucaksız manzaralara ve vahşi güzelliğe kendini kaptırmışken yedi yaşam alanı türü ve bir sergi sürüngeni de dâhil olmak üzere büyüleyici türleri hayvanat bahçene davet et.
Bu nefes kesici bölgeyi yuvaları olarak kabul eden büyüleyici hayvanlarla karşılaş. Bu hayvanların arasında Avrasya'nın vahşi doğasının gücünü ve dayanıklılığını temsil eden görkemli bizon, geniş kafası ve kısa dişleriyle yaban domuzu ve son derece korkusuz olan ayı sansarı var.
Avrasya Hayvan Paketi, bu benzersiz eklemelerin yanı sıra Nancy'nin sonsuza kadar hatırlayacağı bir emeklilik hediyesi ile onu şaşırtmak için oyuncuların gizlice bir hayvanat bahçesi tasarlayıp inşa etmeleri gereken yepyeni bir sefer senaryosunu da içeriyor.

SEKİZ MUHTEŞEM YENİ HAYVAN 

Kıvrımlı nehirlerinden, yoğun ormanlarından dağlarının zirvelerine kadar Avrasya'nın büyüklüğüne hayret ederek sekiz inanılmaz yeni hayvanı keşfet. Bizon, yaban domuzu, ayı sansarı, takin, sayga, tembel ayı, dilsiz kuğu ve Hermann kaplumbağasıyla tanış. Bu hayvanlar için açık ve çeşitli yaşam alanları yaratırken misafirlerinin bu olağanüstü eklemelere hayran kalmalarına tanık ol.  

YEPYENİ ANİMASYONLAR 

Ziyaretçiler, her bir hayvanın kendi yaşam alanına yerleşmesini, büyüleyici ve benzersiz davranışlar sergilemesini keyifle izleyebilecek.Muhteşem bizonu gözden kaçırmak mümkün değil. Bu devasa bizon, kuvvetli adımlarıyla gücünü ve dayanıklılığını yansıtırken yoğun ormanlarda ve derin karda kolaylıkla gezinir. Ayı sansarları korkusuz olmalarıyla ünlüdür. Bu küçük maceracıların yaşam alanlarındaki dallara tırmanıp dinlenmelerini izle. Adını sessiz doğasından alan, vücut diliyle iletişim kurmayı tercih eden zarif sessiz kuğuya göz at. Etkileyici kanat açışlarından başlarını suya daldırmalarına kadar misafirlerinin kaçırmak istemeyeceği birçok manzara sunuyorlar. Birbirleriyle etkileşime geçen yaban domuzlarının da göz ardı edilmemesi gerekiyor. Sosyal doğalarıyla tanınan sevimli domuz yavrularının annelerinin bacaklarının arasında koşuşturmasını ve oynak ve sevgi dolu bir şekilde koklaşarak birbirlerine sokulmasını izle. Saygaların büyüleyici burunlarıyla yaşam alanlarını keşfetmelerine hayretle tanık ol. Göz alıcı burunları, çevreleriyle etkileşime geçtikçe hareket eder.Bu türler, Dünya üzerindeki en büyük kıtasal bölgeye özgüdür, bu nedenle sevgiyle tasarlanıp hazırlanmış yaşam alanlarında dolaşabilmeleri için bolca yere sahip olduklarından emin ol. 

YENİ ZORLU BİR SEFER SENARYOSU 

Sır tutabilir misin? Bu sefer senaryosunda Bernie Goodwin ile tekrar bir araya gel. Nancy Jones'un son yıllarında göz kulak olabilmesi için sürpriz bir emeklilik hediyesi olarak bir hayvanat bahçesi tasarlayıp inşa etme gizli görevinde ona yardım et. Bernie, 30 yılı aşkın süredir birlikte çalıştığı en eski arkadaşı için bu proje üzerinde çalışırken heyecanla doluyor. Bernie planlarını gizli tutabilecek mi yoksa Nancy sürprizi anlayacak mı?

Desteklenen Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası, Almanca, Latin Amerika İspanyolcası, Korece, Fransızca, Japonca, İsveççe, Felemenkçe, Rusça, Danca, Lehçe, Geleneksel Çince, İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Brezilya Portekizcesi, Norveççe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar