Planet Zoo: Aquatic Pack
 • Planet Zoo: Aquatic Pack
 • Planet Zoo: Aquatic Pack PC Fiyatları
 • Planet Zoo: Aquatic Pack PC Key Fiyatları
 • Planet Zoo: Aquatic Pack Fiyat Karşılaştırma
 • Planet Zoo: Aquatic Pack

Planet Zoo: Aquatic Pack

Çıkış Tarihi: 08.12.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Planet Zoo: Aquatic Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Planet Zoo: Aquatic Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Planet Zoo: Aquatic Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Standart
57,93

Oyun İstatistikleri

Planet Zoo: Aquatic Pack Yayınları

Oyun Hakkında

Planet Zoo'nun Su Paketi ile su hayvanlarını hayvanat bahçene dâhil et!

Etkileyici Kral Penguenler, harika Boz Foklar ve oyuncu Dev Su Samurları dâhil beş yeni muhteşem hayvanla tanış. Ormanlardan ilham alan nehirler ve kutup koyları dâhil 170'den fazla dekorasyon öğesiyle doğal ortamlar inşa ederek bu hayvanları rahat ettir! ABD'nin Oregon eyaletinde bulunan yepyeni bir hayvanat bahçesi mücadelesinde ustalaş ve hayvan bakıcılığı yeteneklerini sına.

Hemen dalış yap ve suyu hisset!

ANA ÖZELLİKLER

SUDA YAŞAYAN 5 HAYVAN

Beş yeni muhteşem su hayvanı ile ilgilen: Kral Penguen, Dev Su Samuru, Boz Fok, Cüce Kayman ve sergi amaçlı Elmas Sırtlı Kaplumbağa. Lastik ördek, platform şamandırası ve iskele gibi üç yeni zenginleştirme öğesine paraları saçarak doğal ortamlarındaki hayvanlarını eğlendir!

Yer altı gözlem noktaları inşa ederek misafirlerinin, su yüzeyinin hem üzerinde hem de altında oynayan yeni hayvanlarına hayranlıkla izlemelerini ve keyifli zaman geçirmelerini sağlayabilirsin.

170'DEN FAZLA DEKORASYON ÖĞESİ

Bir sürü yeni dekorasyonu ve planı keşfet. Hem normal hem de su temalı parçalar en iyi hayvanat bahçeni inşa etmene yardımcı olacak. Duvarları, vahşi ormanların ve buzlu tundraların tasvir edildiği duvar resimleriyle süsle; suyun aynaya benzer niteliklerini benimseyen yansıtıcı malzemeler seç; zarif yeni hayvan heykelleri sergile ve hatta kendi basamaklı şelaleni yap.

Hayvanların, çevrelerindeki yeniliklere bayılacak. Dev Su Samuru ve Cüce Kayman için sıcak tortul nehirler ve mangrovlardan, Kral Penguen ve Boz Fok için soğuk kıyı şeridine kadar, her hayvan türünün doğal ortamını sevgiyle yaratabilirsin.

HAYVANAT BAHÇESİ MÜCADELESİNDE USTALAŞ

ABD'nin Oregon eyaletine giderek kurumuş bir nehir yatağının çevresinde bulunan su temalı hayvanat bahçesini canlandırmaya çalış. Doğal ortamları süsle, yeni türler ekle ve bu hayvanat bahçesini eski ihtişamına geri kavuşturmak için çok ihtiyaç duyulan sevgiyi ekle. Su Paketinin sunduğu her şeyi deneyimlerken yeteneklerini sınamak istiyorsan bu süreli senaryo, senin için mükemmel bir deneyim olacak.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İtalyanca, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Norveççe, Lehçe, Rusça, Latin Amerika İspanyolcası, İsveççe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
 • İşlemci: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)
 • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Minimum specifications may change during development
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel i7-4770k / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)

Yorumlar