Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Phantasy Star Online 2 Hikayesi

Phantasy Star Online 2 Hikayesi

Phantasy Star Online 2 oyununun hikayesi, ARKS Cadet programının mezun bir üyesi olan oyuncu karakterini ve ortağı Afin'i konu alıyor.

Phantasy Star Online 2 New Genesis Hikayesi Başlıyor!

Naverius'taki mezuniyet tatbikatları sırasında, Kadetler Falspawn tarafından saldırıya uğrar ve ARKS gazileri Zeno ve Echo'yu gelip oyuncuyu ve Afin'i kurtarmaya zorlar. ARKS Gemisine vardığında oyuncu, kaderi değiştirme yeteneğine sahip bir eser olan Divergence Matrix'i veren Xion adında bir kadınla karşılaşır. Falspawn'ı araştırmak için Naverius'a dönen oyuncu, hafıza kaybı yaşayan Matoi adında bir kızı kurtarır ve iyileşmesi için onu ARKS Gemisine gönderir.

Phantasy Star Online 2
Phantasy Star Online 2
Ücretsiz

Oyuncu, Falspawn etkinliğini araştırmak için çeşitli gezegenlere gönderilir. Yolculukları sırasında, Kozmojenik Kol olarak bilinen bir dizi silahtan biri olan Clarissa adlı parça silahını keşfederler ve Persona adlı gizemli bir düşman tarafından takip edilirken parçalarını toplarlar. Oyuncu, Clarissa parçalarını başarıyla toplar ve silahı tamir etmesi için silah ustası Zig'e emanet eder, ancak silah ARKS operatörleri Gettemhult ve Melphonsena tarafından çalınır. Oyuncu, Zeno ve Echo onları, Gettemhult'un Dark Falz'ı [Elder] canlandırdığı ve daha sonra ele geçirdiği Naverius'a kadar takip eder. Zeno, oyuncu, Echo ve Melphonsena'nın kaçmasına izin vermek için geride kalır ve öldüğü varsayılır.

phantasy star online 2 hikaye

ARKS Gemisine dönen oyuncu ve Xion, ARKS'nin lideri ve Photoners olarak bilinen eski bir ırkın son üyesi olan Luther ile tanışır. Wopal'a yaptığı bir ziyaret sırasında oyuncu, Luther'in kız arkadaşı Ulku'nün ölümüyle çıldırmış bir ARKS üyesi olan Theodore'u manipüle ettiğine ve işe aldığına tanık olur. Oyuncu, Xion'un kusurlu bir klonu olan Xiao ile tanışmak için Amduskia'ya gider ve geçmişte Zeno ve Ulku'yu kurtararak Luther'in planlarını bozmak için zaman yolculuğu yapma yeteneği verilir.

Planlar Ortaya Çıkıyor

Xion, oyuncu ve Matoi'yi onu kurtarmak için Ana Gemiye gitmeye çağırıyor, ancak ikili, Altı Sütun adlı seçkin bir ARKS biriminin üyesi olan Regius tarafından ARKS'nin hainleri olarak damgalanıyor ve diğer ARKS tarafından avlanıyor. Oyuncu ve Matoi, Luther'in Xion'u özümsemeyi ve her şeyi bilmeyi planladığını keşfeder. Altı Sütun ve Ulku'nün diğer üyeleri tarafından desteklenen ikili, Theodore'u kurtarır ve Xion'un partiyi onu öldürmeye ikna ettiği Ana Geminin çekirdeğine baskı yapar. Kaybına öfkelenen Luther, Dark Falz'a dönüşür ve Ana Gemiye sahip olur. Xiao, başka bir Ana Gemiyi tezahür ettirerek Oracle filosunu kurtarır ve grup kaçar. ARKS, Dark Falz [Luther] ile yüzleşir ve onu yener ve vücudu başka bir Dark Falz İkizler tarafından tüketilir.

Phantasy Star Online 2
Ücretsiz

Xiao kısa süre sonra oyuncuyu ve Matoi'yi İkizler'in şüpheli etkinliğini araştırmak için Harukotan gezegenine gönderir. Oradayken ikili, yerel bir tanrı olan Sukuna-hime ile arkadaş olur ve birlikte İkizler'in saldırılarını savuştururlar. Gezegendeki iç savaş nedeniyle, Sukuna-hime Nightfaller King ile yüzleşmeye karar verir, ancak İkizler ve oyuncu ve Matoi tarafından pusuya düşürülür ve onu kurtarmaya çalışırken tüketilir. İkizler'deyken, Luther'in İkizler tarafından tüketilerek hayatta kaldığını keşfederler ve İkizler'in, Fotonerlerin eski bir düşmanı ve Karanlık Falz'ın atası olan Kaynak Karanlığı canlandırmak istediğini ortaya çıkarır. Oyuncu ve Matoi kaçar ve İkizler ile yüzleşir, ancak ölürken İkizler, Matoi'ye büyük miktarda F-Faktörü bulaştırır ve onun yeni bir Kaynak Karanlık olmasına neden olur.

pso 2 new genesis hikayesi

Oyuncu, Persona ile karşı karşıya kalır, oyuncunun alternatif bir zaman çizelgesi muadili olduğu ortaya çıkar ve Kaynak Karanlık'ı durdurmak için Matoi'yi öldürmeye zorlanır. Ancak, bunu yaparak oyuncunun bir sonraki Persona olduğu ortaya çıkıyor. Divergence Matrix'in yardımıyla, oyuncu müttefiklerini toplar ve Matoi'yi öldürmeden durdurmaya çalışır; oyuncunun kaderi değiştirme isteğinden etkilenen Persona, müdahale eder ve Matoi'nin F-Faktörünü emer ve onun yerine Kaynak Karanlık olur. ARKS daha sonra Kaynak Karanlığı ile yüzleşir ve onu yok eder.

Phantasy Star Online 2 Yayınları