Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Outriders Hikayesi

Outriders Hikayesi

21. yüzyılın ortalarında, iklim felaketleri daha sık ve tehlikeli hale geldikçe, insanlığın onları azaltma yeteneğini aştığı için Dünya geri dönüşü olmayan noktayı geçer. Dünya'nın büyük hükümetleri, Dünya benzeri uzak bir gezegen olan Enoch'ta insanlığı korumak için son bir çabayla kaynaklarını yeni kurulan Enoch Kolonizasyon Otoritesi (ECA) altında birleştiriyor.

Her biri 500.000 sivil barındıran iki büyük koloni gemisi, Caravel ve Flores inşa edilir. Caravel, inşaatın ortasında feci bir patlamaya maruz kalmasına rağmen Flores, 83 yıllık bir yolculuğun ardından 2159 senesinde Enoch'un yörüngesine başarıyla ulaşır.

OUTRIDERS
OUTRIDERS
173,40
den başlayan fiyatlarla

Enoch'a ilk ayak basan insanlar, iniş bölgesini araştırmak ve sivillerin yolunu açmakla görevli seçkin askerlerden oluşan bir ekip olan Outriders'tır. Ancak Outriders, devasa ve ölümcül bir enerji fırtınası olan Anomali'yi keşfeder. Outriders, ECA'yı kolonizasyonu iptal etmesi için uyarmaya çalışır, ancak ECA liderliği bunun yerine Outrider'ları susturmak için kendi güvenlik güçlerini gönderir. Outrider'lardan biri, Anomaliye maruz kalmaktan kurtulur, savaş sırasında ölümcül şekilde yaralanır ve bir ECA mühendisi olan Shira Gutmann tarafından kriyostaza geri döndürülür.

outriders hikayesi

Outrider, 31 yıl sonra 2190 senesinde kriyostasisten uyandırılır ve burada ECA'nın kolonileştirme girişiminin başarısız olduğunu, Anomali'nin tüm koloninin ileri teknolojisini yok ettiğini ve tüm kolonicileri tek bir dağ vadisinin sınırları içinde hapsettiğini görürler. Düşmanca uzaylı yaban hayatı tarafından kuşatılan ve azalan kaynaklarla baş başa kalan siviller, ECA'nın kalıntılarını, onları devirmeye çalışan militan isyancılar olan İsyancılarla karşı karşıya getiren büyük bir iç savaşta bölünürler. Ek olarak, Outrider gibi Anomaliye maruz kalmaktan kurtulan insanlar, doğaüstü güçlere sahip Değişmiş adına sahip olurlar ve mutasyona uğramış insanlar haline gelirler. Outrider, İsyancılara karşı savaşmak ve Değiştirilmişlerini ortadan kaldırmakla görevlendiren, şimdi ECA'nın fiili lideri olan Shira ile yeniden bir araya gelmeyi başarır.

Shira daha sonra kendisinin ve bilim adamı Dr. Abraham Zahedi'nin Anomali'nin diğer tarafından gelen gizemli bir sinyalin kaynağını bulmaya çalıştıklarını açıklar. İlk indiklerinde sinyalin tam frekansını kaydeden Outrider, Zahedi'yi karşılamak için yola çıkar. Zahedi, koloninin malzemelerinin yarısı ile yörüngede kalan Flores'e bağlanabilen son uydu bağlantısına sahip olduğunu ortaya koyar. Kolonistler, Anomaliden güvenli bir bölgeye yerleşebilirse, yeni bir koloni kurabilirler. Outrider, Zahedi'yi ve birkaç yoldaşını alarak bir dizi tehlikeli ortamdan geçer ve sonunda Anomali'yi aşarak diğer tarafa ulaşır. Burada yalnızca terkedilmiş insan yerleşimleriyle dolu, ancak vahşi bir şekilde düşman olan insansı bir yerli türün yaşadığı geniş, çorak bir çöl bulur. Bu insanlara Ferals derler.

outriders hikaye

Grup, sinyali takip etmeye devam ederken Caravel'in, Flores'ten önce açıklanamaz bir şekilde Enoch'a ulaşan enkazını keşfederler. Grup, Caravel'e girdikten, Flores de Dünya'yı terk ettikten sonra, geride kalan insanların Caravel'i daha gelişmiş bir motorla yeniden inşa edebildiklerini ve bunun Flores'ten önce Enoch'a ulaşmasını sağladığını öğrenir. Karaya çıktıklarında, Caravel kolonistleri barışçıl doğalarından sonra Pax adını verdikleri yerli bir ırkla karşılaştılar. Pax uygarlığı ayrıca Anomali'yi kontrol altında tutabilir ve ondan kendi güçlerini kullanabilir.

Sömürgeciler bu gücü çok arzulamıştır ve Pax'ın bunu kendilerine karşı kullanmasından korktular. Bu yüzden onları yok etmeden önce yeteneklerini kazanmak için Pax'ı şiddetle boyun eğdirdiler. Hiçbir seçeneği kalmadan hayatta kalan Pax, kendilerini mevcut vahşi biçimlerine dönüştürür ve Caravel kolonicilerini yok ederek Anomali'yi Enoch'a saldı. Outriders'ın bunca zaman boyunca takip ettiği sinyal, Caravel'in otomatik imdat sinyaliydi. Ferals, Caravel'e saldırır, ancak Outrider ve grupları onlarla savaşır ve Zahedi'nin Flores'a kargo bölmelerini başlatması için işaret vermesine izin verir. Grup, kargo bölmelerinin karaya inişini izlerken, Outrider'ın hikayelerinden esinlenerek izlerini takip eden bir grup insanla karşılaşırlar. Görevlerini yerine getirmeye kararlı olan Outrider, kolonileşmek için uygun bir alan aramaya devam eder.

OUTRIDERS Yayınları