Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
127,08
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
Ücretsiz
Ostranauts
 • Ostranauts
 • Ostranauts PC Fiyatları
 • Ostranauts PC Key Fiyatları
 • Ostranauts Fiyat Karşılaştırma
 • Ostranauts

Ostranauts

Çıkış Tarihi: 10.09.2020
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Ostranauts fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Ostranauts PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Ostranauts oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
32,00

Legion M300 Oyuncu Mouse
Legion M300 Oyuncu Mouse

8 Programlanabilir Tuş

8.000 DPI

Ergonomik tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Ostranauts yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ostranauts oyununun konusu nedir?

 • Ostranauts nereden indirilir?

 • Ostranauts nereden satın alınır?

 • Ostranauts kaç MB?

 • Ostranauts Türkçe mi?

 • Ostranauts yaş sınırı nedir?

 • Ostranauts hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Ostranauts ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaOstranauts, dürüst yaşamın yavaş bir ölüm cezası olduğu bir güneş sisteminde bir uzay gemisine sahip olmanın ve yaşamanın ayrıntılı bir simülasyonudur. Dünya'nın felaket bir çöküş yaşadığı NEO Çöpçü evreninde geçen Sistemin geri kalanı kapitalist bir distopya durumunda yaşıyor.Oyuncular kaptanlarını yaratacak, çalışan bir gemi inşa etmek veya eski haline getirmek için kariyer geçmişlerinin ganimetlerini kullanacak ve rengarenk mürettebatını sırada tutmanın yollarını bulacak, tanklarında yakıt, tabaklarında yiyecek ve borç tahsildarlarını körfezde tutacaklar.

Detaylı Özel Gemi Tasarımı


Oyuncular, çalışan modüler parçalardan gemilerini herhangi bir şekilde inşa edebilirler. Parçaların fiziksel özellikleri vardır, birbirleriyle etkileşirler ve zamanla yıpranabilirler.

Mürettebat İhtiyaçları


Mürettebat üyelerinin yemek, su, oksijen ve sıcaklık gibi temel ihtiyaçlardan mahremiyet, güvenlik, samimiyet ve saygı gibi daha ezoterik ihtiyaçlara kadar değişen fizyolojik ve duygusal ihtiyaçları vardır.

Sistem Yönetimi


Ostranauts, birbirine bağlı birçok sisteme sahip ayrıntılı bir simülasyondur. Oyuncular, girişimlerini hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak canlı tutmak için kaynakları, duyguları, güç şebekelerini, finansmanı, güvenliği, sosyal bağları ve daha fazlasını yönetmek zorunda kalacaklar.

Mürettebat AI


Her mürettebat üyesi, mevcut ihtiyaçlarına ve geçmiş deneyimlerine göre sürekli olarak seçimler yapan bir AI çalıştırır. Bir meslektaş sürekli olarak rahatlatıcı ve diğeri tehdit ediyorsa, bir yapay zeka güvenliğe ihtiyaç duyduğunda ilkini arayacaktır.

Sosyal "Savaş"


Mürettebatla sosyalleşmek, NEO Scavenger'ın dövüşüne çok benzeyen, oyuncuların ruh hallerini etkileyebilecek sosyal hareketlere sahip olduğu ve hangi yanıtların mevcut olduğu bir sistemi kullanır. Karşılaşmayı yönetmeye yardımcı olmak için bu sistemde kazanılabilen ve kullanılabilen tek kullanımlık sosyal hareketler de vardır.

Birinci Kişi Kontrol Panelleri


Sen, anahtarları çevirmek kolları etkinleştirmek ve Geminin sistemlerini readouts görüyoruz.

Zengin, Damla Beslemeli Bilgi


Tıpkı NEO Scavenger'da olduğu gibi, oyun, onu aramak isteyenler için gizli irfan açısından zengindir. Kolonilerin ve hiziplerin uzun bir geçmişi vardır. Günlük ürünlerin markaları ve pazarlaması vardır. Açıklanamayan olaylar, medyada ve gizli dosyalarda yankılanan söylentilere sahiptir. Ve umursamayanlar için, yolumuza çıkmaz.

Zor Bilim


Ostranauts'taki teknoloji seviyesi yakın gelecek, ancak makul. Işıktan hızlı yolculuk yok, boşlukta ses yok, it dalaşı ya da güç alanları yok. Öte yandan, estetik ve hikaye anlatımı amacıyla bazı ultra teknoloji mevcuttur. Örneğin füzyon verimliliği, soğutma ve radyasyon kalkanı geliştirilir. FTL mesajlaşma mümkündür (pahalı ve düşük bant genişliğine rağmen). Ve NEO Scavenger'da görülen açıklanamayan doğaüstü olaylar Dünya ile sınırlı değil.

Düşük Stresli Kontroller ve Hız


Ostranauts'un meydan okuması, oyuncunun dayanıklılığı veya tepki süresi değil, verdiği kararlarda yatıyor. Oyuncuların kendi hızlarında oynamalarına izin vermek için duraklatma ve ileri sarma ile gerçek zamanlı olarak oynar (diğer yönetim simslerine benzer). Oyuncular ihtiyaç duyduklarında ara verebilmeli ve daha sonra devam edebilmelidir. Benzer şekilde, oyuncular sıkılırlarsa hızlı ileri sarabilirler; bir şey oyuncunun dikkatini gerektirdiğinde oyun otomatik olarak durur.

Josh Culler'dan Orijinal Film Müziği


Unutulmaz NEO Scavenger film müziğinin bestecisi Josh Culler, özellikle Ostranauts için hazırlanmış yepyeni bir çalışma grubuyla geri döndü.

Modlama Desteği


Oyunun verilerinin çoğu, kolay erişim için düz metin dosyalarındadır. Deneyimlerini daha benzersiz kılmak isteyen modcular, çok çeşitli oyun verilerini düzenleyebilecekler.
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
 • İşlemci: Dual Core 2 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD 4600 (AMD or NVIDIA equivalent)
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Yorumlar