Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
127,08
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
Ücretsiz
NEBULOUS: Fleet Command

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • NEBULOUS: Fleet Command
 • NEBULOUS: Fleet Command PC Fiyatları
 • NEBULOUS: Fleet Command PC Key Fiyatları
 • NEBULOUS: Fleet Command Fiyat Karşılaştırma
 • NEBULOUS: Fleet Command

NEBULOUS: Fleet Command

Çıkış Tarihi: 11.02.2022
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz NEBULOUS: Fleet Command fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı NEBULOUS: Fleet Command PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda NEBULOUS: Fleet Command oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
32,00

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

NEBULOUS: Fleet Command yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • NEBULOUS: Fleet Command oyununun konusu nedir?

 • NEBULOUS: Fleet Command nereden indirilir?

 • NEBULOUS: Fleet Command nereden satın alınır?

 • NEBULOUS: Fleet Command kaç GB?

 • NEBULOUS: Fleet Command Türkçe mi?

 • NEBULOUS: Fleet Command yaş sınırı nedir?

 • NEBULOUS: Fleet Command hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • NEBULOUS: Fleet Command ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Tam oyun tarzınıza göre uyarlanmış bir uzay savaş gemisi filosunun komutasını elinize alın. Sağlam, esnek, çok rollü savaşçılardan oluşan küçük bir görev grubunu, büyük bir özel gemi grubunu veya bunların arasında bir şeyi tercih edin. Kinetik ve ışın silahlarından gerçekçi radar ve elektronik savaşa kadar her şeyi içeren yoğun simülasyon tabanlı bir taktik oyunda savaşın. Nebulous, görev öncesi planlamanın düşünceliliğini, savaşta karar vermenin gerginliğini, gerçek zamanlı eylemin baskısını ve kaçınılmaz fedakarlığın acısını, her karar (ve hata) üzerinde saatlerce düşünmenizi sağlayacak yoğun bir taktik uzay oyununda kusursuz bir şekilde harmanlıyor. her savaştan sonra.

Ekonomi yönetimini atlayın: Savaşta hakim olmak için buradasınız. Tüm filonuzla savaş alanına girin ve hareketlerinizi dikkatlice planlayın. İttirmelere, geri çekilmelere ve karşı saldırılara dayalı derin, sistemli savaş, sürekli patlamalarla dolu bir ekranla sizi uyuşturmadan gerilimi yüksek tutar. Hiçbir takviye gelmediğinde, her vuruş can yakar ve her kayıp önemlidir. Zafer, düşünceli planlama ve hassas uygulamadan yanadır.

Bu senin elinde, Amiral.

Derinlemesine Kontrol


Birimlerinizi gruplamak ve düşmana sağ tıklamak burada uçmaz. Küçük, samimi savaşlarla, size her birimin bireysel bineklerine kadar benzersiz kontrolünü sunuyoruz.


Tüm filonuzu bir arada tutun, görev birimlerini dinamik olarak ayırın veya her gemiye kendi görevini verin. Çok sayıda siper ve radar tıkanıklığı olan büyük haritalar, metodik konumlandırmayı ve görüş hatlarını kritik hale getirir. Düşman tamamen 3 boyutlu savaş alanında herhangi bir yönden gelebileceğinden, ateş gücünü tek bir yerde toplamak her zaman en iyi çözüm değildir. Geri çekilmenizi örtmek her zaman sırayla.

Silahlarınızı gruplandırın ve onları farklı hedeflere görevlendirin veya sahip olduğunuz her şeyle ateşe odaklanın. Bir hedefi vurmak için uygun silahı seçmek, hangi hedeflere ateş edileceğine karar vermek kadar etkilidir. Silahların, tümü telafi edilebilecek ve bunlara karşı planlanabilecek bileşik yararları ve sakıncaları vardır.

Radar ve E-Savaş Simülasyonu


Zeka, zaferin anahtarıdır ve durumsal farkındalığınız asla verilmez. Aydınlatıcılar ve atış kontrol radarları hedefleri işaretlerken ve düşman sizi sinyal bozucularla kör etmeye çalışırken, gemilerinizi düşman sensör sistemlerinden gizlemek için asteroitler ve gaz bulutları kullanın. Tıkanma, pasif sinyal algılama ve dengeleyici radar imza boyutu, istihbarat için savaşmayı füze fırlatmak kadar acımasız hale getiriyor.

Kazanmayı Planla


Nebulous'ta tüm filolar benzersizdir ve ilk radar temasına kadar düşmanın sahaya ne getirdiğini bilemezsiniz. Puan değeri sistemi, filo gücünü dengede tutar, ancak savaşın yarısını (veya daha fazlasını) düşmanınızın yeteneklerini belirlemeye çalışarak geçirebilirsiniz.


Yerleşik filo düzenleyici, oyuncuların filolarını her biri kendi nişine sahip bir dizi gövdeden oluşturmasına ve bu gövdeleri yeteneklerini değiştirecek şekilde yapılandırmasına olanak tanır. Her yeni gemi, taktik kimliğinizi ifade etmenizi bekleyen boş bir tuvaldir.

Detaylı Hasar Modeli


Sağlık çubuğu yok; her gemi zırhı ve bileşenleri tarafından bir arada tutulur. Tüm zırh hasarı konumsaldır, yani hasar görmemiş alanlara yapılan isabetler, zırh kaplamasının tüm ağırlığını karşılayacaktır. Zırh, yumuşak, kritik iç bileşenleri ve gemiyi çalışır durumda tutmak için çılgınca savaşacak gemi mürettebatını korur. Hasar kontrol ekipleri kompartımandan kompartımana hareket ederek, bir modülün kritikliğine ve oyuncunun önceliklerine göre yapabildikleri yerde hasarı onaracaklar.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX1050 or Equivalent
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yorumlar