Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
Şubat Tatilinde Ne Oynamalı?

Şubat Tatilinde Ne Oynamalı?

Oyun piyasası hızla gelişirken ve her geçen gün yeni bir oyun çıkarken, bu hıza ayak uydurmak ve istediğimiz oyunu oynamak için vakit bulmak zor olabiliyor. Özellikle okul yoğunluğunun içinde oyun oynamaya dilediğimiz kadar vakit ayıramadığımız haftaların ardından Şubat tatili hepimize ilaç gibi geliyor.

Uzun ve yorucu bir dönemin ardından doyasıya oyun oynayabileceğimiz Şubat tatiline her sene iple çekiyoruz. Bu sene de gerek 2021'de yeni çıkan oyunlar gerekse oynanmayı bekleyen efsane klasikler Şubat tatilinde kesintisiz bir oyun keyfi yaşatmayı başaracak gibi duruyor. Peki bu Şubat tatilinde ne oynamalı? Mevsim koşullarına uygun, tatilinize eğlence katacak en iyi kış oyunlarını sizin için listeledik.

Winter Sports Games

Bütün kış sporlarını bilgisayarın başında üşüme derdin olmadan deneyimlemek istiyorsan Winter Sports Games aradığın oyun olabilir. Körlingden kızakla kaymaya kadar 6 farklı kış spor dalını deneyimleme imkanı sunan oyun tek oyunculu modda oynanabildiği gibi 4 kişiye kadar çok oyunculu modda da oynanabiliyor. Grafikleri oldukça basit olmasına rağmen detaylara verilen önem atlanmamış, buz ve kar yüzeyler oldukça etkileyici görünüyor. Aynı zamanda oyunun kontrollerini öğrenmek oldukça kolay ve keyifli.

Winter Sports Games
Winter Sports Games
28,00
den başlayan fiyatlarla

winter sports games steam

Project Winter

Project Winter sosyal yapılanma ve takım çalışmasına dayanan 8 kişilik hayatta kalma oyunudur.

Ödüller
Project Winter 2019'da Canadian Game Dev tarafından En İyi Kanada Yapımı Oyun dalında ikincilikle ödüllendirilmiştir.

8 kişilik ekipten bazıları Survivor bazıları ise Traitor görevi alır, diğer takım üyeleri birbirinin görevlerini bilmemektedir. Survivor adı verilen grup hayatta kalmak için gerekli görevleri yerine getirmeye çalışırken, kim olduğunu bilmediğiniz Traitor'lar Survivor'ların görevleri yerine getirmesini engellemeyi hedefler. Bol bol entrika, aksiyon ve yetenek gerektiren oyun arkadaşlarınızla eğlenceli bir oyun gecesinin vazgeçilmezi olabilir.

Project Winter
Project Winter
18,50
den başlayan fiyatlarla

kış tatili oyun

The Long Dark

Yaralı geçmişiyle tek başına baş etmeye çalışan arazi pilotu Will Mackenzie ofisinde otururken birden telefon çalar ve uzun zamandır görmediği eski karısı Astrid’in onu görmeye geldiğini öğrenir. Astrid, elinde metal bir çanta ile çıka geldiğinde, Will’den onu uzaktaki bir yerleşim yerine uçurmasını istemektedir. Astrid eski eşini bu yolculuğa ikna eder ve yola çıkarlar. Karşılıklı laf sokmalarla devam eden yolculuk sırasında birden aracın motoru bozulur ve uçak düşer. Will uyandığında, Astrid'in ortalıklarda olmadığını fark eder ve eski karısını bulabilmek için yollara düşer.  Oyunun iki ana modu bulunuyor. İlk mod olan hikaye modu 5 farklı bölümden oluşuyor ve yaklaşık 30 saatlik bir oynanış sunuyor. Hayatta kalma modu ise hikayeden bağımsız ölümden kaçabildiğiniz kadar kaçtığınız serbest bir mod. Bu modda bir kere öldüğünüzde bütün ilerleme sıfırlanıyor ve en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Yani hayatta kalma modunda aldığınız her kararın hayati önemi var.

The Long Dark
The Long Dark
57,00
den başlayan fiyatlarla

the long dark steam

Syberia

Kendine has grafikleri, detaylı hazırlanmış hikayesi ve etkileyici kurgusu ile Syberia 2002 yılında piyasaya sürülen Fransız yapımı macera / bulmaca çözme oyunudur. Sistem gereksinimlerinin yüksek olmayışı sayesinde hemen her bilgisayarda oynanabilen oyunun devam oyunları da mevcut. Ana karakterimiz Kate Walker avukatlık kariyerinin başındaki genç bir kadın. Kate, imzasına ihtiyaç duyduğu müşterisinin öldüğünü öğrenmesi üzerine ölen müşterinin varisini aramaya başlar. Bu varis, Syberia adı verilen yerde yaşamaktadır ve Kate görevinin tahmin ettiği kadar kolay olmayacağını yavaş yavaş anlamaktadır. Hans Voralberg’i bulmaya çalıştığınız bu serüvende bol bol karakter, mekan, macera ve bulmaca sizi bekliyor.

Syberia
Syberia
21,00
den başlayan fiyatlarla

subat tatili oyun

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins, Bruce Wayne Kara Şövalye ne olduktan 2 sene sonrasını konu alıyor. Hikaye Batman'in Gotham'daki Noel arifesinde Kara Şövalye'yi öldürmek üzere kiralanan 8 suikastçı ile karşılaşması ile başlıyor. Bu dönemlerde Batman daha yeni yeni efsaneleşmeye başlarken, Gotham City suçlulardan geçilmiyor. Oyun hikayesi bakımından etkileyici olduğu kadar ses tasarımı ve görselleri ile de oyuncuları memnun etmeyi başarıyor. Şubat tatilinde bir süper kahraman deneyimi yaşamayı tercih ederseniz Batman: Arkham Origins oyuncuya soluksuz bir serüven sunuyor.

Batman™: Arkham Origins
Batman™: Arkham Origins
26,32
den başlayan fiyatlarla

batman arkham origins steam