Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Karantinada Ne Oynamalı?

Karantinada Ne Oynamalı?

14 günlük karantinalar ve bazı kısıtlamalar 2022’de de hayatımızdan tamamen çıkacak gibi görünmüyor. Bu nedenle karantinayı bir solukta bitirmenizi sağlayacak ve kendinize ayırdığınız vaktin kalitesini arttıracak bilgisayar oyunlarını sizin için listeledik.

Çok oyunculu, tek oyunculu, rol yapma, simülasyon gibi farklı türlerden oyunlara değindiğimiz bu koleksiyonda her oyuncu için karantinada ne oynamalı sorusunun cevabı mevcut. 

ArcheAge

ArcheAge, Jake Song ve XL Games tarafından geliştirilen açık dünya çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Altı temel ırkın içinden istediğinizi seçerek onların coğrafyasında, onların yetenekleri ile oyuna başlıyorsunuz. Daha ilk andan itibaren oyunculara farklı deneyimler sunan ArcheAge, oyun ilerledikçe seçebileceğiniz varyasyonları arttırıyor. Seviye arttıkça ve diğer oyuncularla karşılaştıkça iki farklı oyuncunun ArcheAge dünyasında yaşadıklarının tamamen aynı olmasının imkansız olduğunu fark edeceksiniz.

ArcheAge: Unchained
ArcheAge: Unchained

Oyunda diğer oyuncuların yanı sıra, bitkiler, sokak lambaları gibi önünüze çıkan çoğu şeyler etkileşime girebiliyorsunuz. Karada, suda hatta havada farklı yaratıklarla savaşabiliyorsunuz. Diğer oyunlardan farklı olarak savaş sisteminin yanında ticaret sistemi de oldukça gelişmiş durumda. Kendi çiftliğinizi veya kervanınızı kurabiliyor, kıtalar arası ticaret yapabiliyor, pasif gelir elde edebiliyorsunuz. Anlaşıldığı üzere ArcheAge olasılıkların neredeyse sınırsız olduğu bir dünya. Bu da oyuncuya saatler süren içerik sağlıyor. Karantinada yeni bir evreni sıfır keşfetmek istiyorsanız ArcheAge ile günlerin nasıl geçtiğini fark etmeyebilirsiniz.

archeage steam

Yakuza 0

Yakuza 0 üçüncü şahıs bakışıyla oynanan bir açık dünya aksiyon / macera oyunudur. 1980’lerin sonunda Japonya’da geçen oyun sizi zamanda bir yolculuğa çıkaracak. Karantinayı ve günümüzün bütün dertlerini bir kenara atıp neon ışıklarla donatılmış diskolarda, Kamurocho sokaklarında, oyun mekanlarında vakit öldürebilirsiniz. Bütün bunların yanında Yakuza 0’da en fazla yapacağınız şey elbette dövüşmek. Kazuma Kiryu ve Goro Majima adlı iki ana karakter arasında değişerek hikayeyi tamamlayabilir ve süreçte sokak dövüşünü dibine kadar yaşayabilirsiniz.

Yakuza 0
Yakuza 0
580,49
den başlayan fiyatlarla

Üç temel dövüş tarzı arasından size ve duruma en uygun olanı seçip, doğru strateji ile en az hasarla problemlerinizden kaçabilirsiniz. Ayrıca dövüşürken kullanabilecekleriniz de sınırı yok. Etrafınızdaki şişeleri, kutuları hatta bisikletleri veya sokak levhalarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yakuza 0 yaratıcılığınızı serbest bırakıp, gerçek dünyadan soyutlanıp, stres atmak için oldukça etkili bir oyun.

yakuza 0 steam

NBA 2K21

Visual Concepts tarafından geliştirilenve 2K tarafından yayınlanan NBA2K21, basketbol simülatörüdür. Grafikleri ile hem karakterleri hem de atmosferleri tüm gerçekliğiyle sunan oyun, olay örgüsündeki olaylarda ve taraftar tasarımlarında bile gerçek NBA sezonlarından ilham alarak dizayn edilmiş.

NBA 2K21
NBA 2K21

Efsanevi NBA oyuncularınızı takımınıza katabileceğiniz gibi oyundaki yeni MyCAREER modu ile yetenek avına çıkıp henüz profesyonel kariyerine başlamamış oyuncuları da NBA dünyasına tanıtabilirsiniz. Ayrıca basketbol deneyiminiz kapalı alanlar ve sahalarla da sınırlı değil. Mahallede, parkta, sahil kenarında, güneşin altında sokak basketbolunu da doyasıya oynayabilirsiniz. Karantina günlerinde kendi gerçekliğinizi bir kenara bırakıp, NBA yıldızı olarak var olmak isterseniz NBBA2K21 aradığınız fırsatı size sunuyor.

nba2k21 steam

Overcooked! 2

İster tek başınıza, isterseniz 4 kişiye kadar çok oyunculu oynayabildiğiniz co-op oyunu Overcooked! 2, aşçılık simülatörüdür. Oyuncuların malzemeleri toplaması, yıkaması, hazırlaması, yemeği pişirmesi, servis etmesi, geri toplaması, temizliği sağlaması ve bütün bunları yaparken müşterilerin beklediği hız ve kaliteye uygun olması gerekmektedir. Kaos ve heyecanı doruklarda yaşamayı sağlayan Overcooked, 2. oyununda çok oyunculu mod, yeni restoran temaları, kostümler ve tarifler ekleyerek yapabileceklerinizin sınırlarını oldukça genişletiyor.

Overcooked! 2
Overcooked! 2
102,43
den başlayan fiyatlarla

overcooked 2 steam

The Sims 3: World Adventures

Aramızda The Sims dünyasını duymayan yoktur. Karantinada kendi hayatımızdan izoleyken istediğimiz hayatı The Sims’te yaratabiliriz. Tamamen hayal gücünüze, zevklerinize ve kararlarınıza bırakılmış bir dünyayı sıfırdan inşa etmek eğlenceli olduğu kadar zaman da alıyor. Böylece The Sims 3 size sıkılmadan devam edebileceğiniz ve günler süren içerik sunmuş oluyor.

The Sims™ 3 World Adventures
The Sims™ 3 World Adventures
656,27
den başlayan fiyatlarla

Her biri farklı görüntü ve karakter özelliklerine sahip Simlerinizin günlük hayatta yaşadıklarını kontrol edin, yeteneklerini geliştirin, kariyer sahibi olmalarını ve etrafındaki diğer Simlerle ilişki kurmalarını sağlayın. Farklı senaryolar deneyerek Simlerinizin hayatının nasıl noktalara gidebileceğini görün. The Sims 3 siz onu ne oyunu olarak oynamak isterseniz, öyle bir oyuna dönüşebilir. Örneğin sadece ev inşa edip içini dekore edebilir, sadece karakter tasarlayıp onları giydirebilir, belli kariyerlerde yükselmeyi deneyebilir, farklı topluluklara katılarak etkileşime girebilir, dünyanın farklı yerlerini keşfe çıkabilir ya da hepsini bir arada yapabilirsiniz.

the sims 3 steam