Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Move or Die İncelemesi

Move or Die İncelemesi

Yeni parti oyunu Move or Die oynamadan önce, kendinize şu soruyu sormalısınız - bir pislik misiniz? Oyun ortasında kontrol cihazını fişten çekecek ve rakibinizin elini oynayamayacak hale getiren kişi misiniz?
7Çok İyi
  • Tonlarca seviye
  • Çok çeşitlilik sunan modlar
  • Dinamik ve eğlenceli oynanış
  • Hepimizin bildiği eğlenceli karakterlerle oynanabilirlik
  • Bazı modlarda teknik sıkıntılar olabiliyor
  • Mod & karakter açmak için çok fazla grind gerekmekte

ÇEŞİTLİ MODLAR

Move or Die, her 20 saniyede bir mekaniğin değiştiği, çok hızlı tempolu, dört oyunculu rengarenk bir parti oyunudur. Rekabetçi 2D platform hayranları Move or Die'ı kesinlikle sevecektir. Move or Die, oyun içi çeşitlilik ve sürekli eğlence konusunda benzersiz.

Bu kulağa özellikle yeni veya heyecan verici gelmese de, oyunda süper sıkı ve şık bir numara var. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, hareket etmeye devam etmelisiniz ve her durduğunuzda sağlığınız tükeniyor. Oynarken tuhaf karakterlerin seviyesini yükseltecek ve kilidini açacaksınız. İster tek başıma, ister yerel arkadaşlarla, ister çevrimiçi oynayın; Move or Die ile mutlaka bir patlama yaşayacaksınız. 

Move or Die son derece çeşitli oyun modları sunuyor. Yarışlar, PvP silahlı savaşlar, etiket çeşitleri ve düzinelerce farklı mod sizi bekliyor. Modların hepsi öğrenmesi son derece basit. Ve oyunda hızlıca ustalaşabilirsiniz. [euo_info_card iconType="left" size="sm" title="Bilgi" align="right"]Rick and Morty ve Shovel Knight gibi lisanslı karakterler sizi bekliyor[/euo_info_card]

Diğer oyuncuların sizi genellikle ucuz taktikleriyle kandırmaya çalışacaklar. Oyunda adapte olmanız gereken şaşırtıcı sayıda strateji var. Modların çoğu, rakiplerinizi güvenli alanların dışına itme, onları raundun tamamen dışına çıkarma fırsatı sunuyor. Kendi işinize bakıp diğerlerini geride bırakmaya çalışırken de başarılı olabilirsiniz. Moddan bağımsız olarak, puanlar kazananlara ve ikincilere veriliyor. Ve genellikle modlar çok yakın puanlar ile sonuçlanıyor.

Değiştiriciler, toplam beş tur için karışık oyun varyasyonları içeriyor. Ve döngü tamamlandığında, yeni bir oyuncu üç seçenekli rastgele bir gruptan seçim yapıyor. Oyun yerel olarak, botlarla veya diğer insanlarla internet üzerinden oynanabilir. Çevrimiçi oyun dışında jeton kazanmanın tek yolu, günlük zorlukları tamamlamak. 

Oyunda sunum biraz düzensiz. Çünkü parlak renkli karakterlerin ve seviyelerin tümü iyi işlenmiş görünüyor ve arka planlar arasında öne çıkma konusunda iyi bir iş çıkarıyor. Eğlenceli ve çılgın yerel oyun oynamanın yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki internet trolleri için mükemmel bir çevrimiçi moda sahip olan Move or Die, oyuncuların kaçırmaması gereken bir oyun.

Move or Die sistem gereksinimlerine gelince, 3 yaşından küçük bir CPU, 4GB Ram ve 400 mb disk alanı yeterlidir.

Move or Die
Move or Die
24,00
den başlayan fiyatlarla