Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Mafia: Definitive Edition PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 24.09.2020
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Mafia: Definitive Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Mafia: Definitive Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Mafia: Definitive Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.


Mafia: Definitive Edition Hakkında

Mafia suç efsanesinin birinci bölümü - 1930’lar, Lost Heaven, IL
Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya'da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri'ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür.

Bir Mafya Filmi Oynatın:

Bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin.

Lost Heaven, IL:

1930'ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Yenilenen Klasik:

Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia.


Mafia II ve Mafia III Definitive Edition'larda Tommy'nin Kostüm ve Taksisini açmak için Mafia: Definitive Edition'ı edinin.

http://www.MafiaGame.com'dan daha fazla bilgi alın
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Çekçe , Japonca , Korece , Lehçe , Brezilya Portekizcesi , Rusça , Basitleştirilmiş Çince , Latin Amerika İspanyolcası , Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İlave Notlar: TBD
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir