Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God's Trigger
7,85
den başlayan fiyatlarla
Pure Farming 2018
12,14
den başlayan fiyatlarla
Dying Light - Astronaut Bundle
5,17
den başlayan fiyatlarla
Neon Işıklardan Geçilmeyen Siberpunk Oyunlar

Neon Işıklardan Geçilmeyen Siberpunk Oyunlar

Siberpunk, siber çılgınlık veya İngilizce adı ile Cyberpunk diyebileceğimiz bir tema, son zamanlarda video oyunlarında sıkça kullanılmaya başlandı. Teknoloji geliştikçe, yıllarda ileri gittikçe, bu tema daha da çok karşımıza çıktı ve yüksek teknoloji, düşük yaşam mantığı iyice işlendi.

Eğer bilmiyorsanız, siberpunk teması demek, teknolojinin geliştiği ama insanların yaşam kalitesinin düştüğü, dünya düzeninin temelden değiştiği anlatım temasıdır. Bu yüzden de fantezi temelli oyunlarda aslında siberpunk sıkça kullanılabilir. Bu oyunların bir diğer özelliği de her yerin neon ışıklarla kaplanması diyebiliriz. Bu koleksiyonda da sizi neredeyse epilepsi krizine sokacak nitelikteki cyberpunk temalı oyunları anlatacağız.

Ghostrunner

Ghostrunner isimli video oyununda oldukça yüksek tempolu bir aksiyon, zorlu bir mücadele ortamı, siberpunk teması altında yer alan mücadele dolu bir birinci şahıs öldürme deneyimi sunuluyor. Bu oyunun dünyasında, her şeyin sonunu getiren bir felaket yaşanıyor ve tüm insanlık Darma Kulesi içerisinde toplanıyor. Bizlerin de bir intikam için aynı kulenin en üst katına tırmanmamız gerekiyor. En aşağıdan, en yukarıya asansörsüz bir şekilde çıkmak için farklı yollar bulup, Keymaster ile savaşabileceğiniz bu video oyununda benzersiz bir siberpunk deneyimi sizi bekliyor.

ghostrunner

Ghostrunner
Ghostrunner
148,00
den başlayan fiyatlarla

Neon Abyss

Oyuncuların karşısına en son Call of Hades isimli 1.4 sürümlü güncelleme ile çıkmış olan Neon Abyss, sürekli ateş ederek ilerleme sağladığımız, Roguelike tipindeki mekanikleri birleştiriyor. Bu video oyununda Hades tarafından Abyss'in içine sızıyoruz ve Hades de dahil olmak üzere bazı tanrıları yenmeye çalışıyoruz. Tabii ki oyunda tek başımıza hareket etmiyoruz ve Grim Squadın bir üyesi olarak deneyimimizi yaşıyoruz. Ayrıca, Roguelike tipinde bir oyun olduğu için bu yapıt, ölüm bir son olmuyor. Oyuncular, siberpunk temasının öne çıktığı bu video oyununda öldükçe güçleniyor.

neon abyss

Neon Abyss
Neon Abyss
35,77
den başlayan fiyatlarla

Cyberpunk 2077

The Witcher markasının arkasındaki şirket olan CD Projekt RED, şimdi de karşımıza Cyberpunk 2077 ile çıktı. Oyun, ne yazık ki başarısız bir çıkış gerçekleştirdi ve sektör içerisinde de bolca tartışıldı ama konu, verilen siberpunk teması olunca, Cyberpunk 2077 oyunundan daha iyisi olmayabilir. Night City isimli bol dertli bir şehri ziyaret ettiğimiz bu video oyununda, bizleri bekleyen çeşit çeşit maceralar bulunuyor. Derin rol yapma sistemi, karanlık ama sizi içine rahatlıkla çekebilen bir şehir, bolca silah, kılıçlar ve çok daha fazlası derken kendinizi Cyberpunk 2077 oyununa bağımlı bir şekilde bulabilirsiniz.

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
249,00
den başlayan fiyatlarla

Cloudpunk

Cloudpunk oyununda Rania isimli bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Oyunda, Nivalis şehrinde bulunan ve kısmen yasal olan Cloudpunk isimli bir şirket için çalışmaya başlıyoruz. Kurye olarak çalıştığımız bu şirket, bizi şehrin en derin noktalarından tutun da gri bulutların da üzerindeki gökdelenlere kadar her yere gitmemiz için görevler veriyor. Tahmin edebileceğiniz gibi en hızlı kurye olmaya çalıştığımız bu oyunda bolca tehlike ve aksiyon, siberpunk teması altında oyuncuları bekliyor. Ayrıca bu oyunun hikaye temelli bir deneyim sunduğunu da belirtmeden geçmek istemiyoruz.

cloudpunk

Cloudpunk
Cloudpunk
39,00
den başlayan fiyatlarla

Deus Ex Mankind Divided

Deus Ex Mankind Divided oyununda siberpunk temasının o kadar ilerlemiş bir halini görüyoruz ki teknolojiyi yüzünden insanlar, robotlaşıyor ve saf insanlar artık dünyada istenmiyor. Malum, robotlaşmış olan insanlar her şeyi, normal insanlardan çok daha hızlı ve etkili bir şekilde yapabildiği için onlara ihtiyaç kalmadı. Deus Ex Mankind Divided oyununda kontrol ettiğimiz Adam Jensen ise dünya çapına yayılan bir yalanı çözmek için benzersiz bir maceraya çıkıyor. Kendi üzerinde de bazı robotik iyileştirmeler bulunduran Adam, hikaye boyunca birbirinden farklı seçimler yapabiliyor.

Deus Ex: Mankind Divided
Deus Ex: Mankind Divided
11,24
den başlayan fiyatlarla

deus ex mankind divided