Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,13
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,07
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,50
den başlayan fiyatlarla
Kısa Sürede Bitirilebilen En iyi RPG Oyunları

Kısa Sürede Bitirilebilen En iyi RPG Oyunları

Konu özellikle de rol yapma oyunları olduğu zaman insanlar uzun yapıtlar görmek istiyor. Yalnız, herkesin de bir oyuna verebileceği yüzlerce saati bulunmuyor. Bazı insanlar istiyor ki oynayacakları özellikle de rol yapma oyunları kısa sürede bitiversin.

Eğer siz de böyle kısa oyunlar isteyenlerdenseniz, kısa sürede bitirebileceğiniz en iyi rol yapma oyunları yazımız aracılığı ile aradığınızı bulabileceksiniz.

The Outer Worlds

Fallout serisine ait video oyunlarının yapısından hoşlanıyorsanız, bir de o yapıyı uzayda görmek istiyorsanız, ana hikayesini 12 saatte bitirebileceğiniz The Outer Worlds oyununa mutlaka bir göz atmanızı öneriyoruz. İşin içine yan içerikleri de katacak olursanız, oyunu bitirme süreniz 24 saate kadar çıkabiliyor ve %100 oranla oyunu bitirmek istediğinizde de 36 saatlik bir deneyim elde edebiliyorsunuz.

The Outer Worlds
The Outer Worlds
490,16
den başlayan fiyatlarla

Mass Effect

Bilgi
Serinin en iyi oyunu olarak gösterilen Mass Effect 2 de 24 ile 50 saat arasında bitirilebilir bir yapıya sahip.

Mass Effect serisinin orijinal oyunu, temelinde aksiyon bulundursa bile kendisi birçok rol yapma oyunundan çok daha fazla rol yapma mekaniği bulunuyor. Bu oyunun ana hikayesini sadece 17 saatte bitirebiliyorsunuz ve işin içine yan içerikler girince de 28 saatlik bir oyun karşısına çıkıyor. Yok, siz bu video oyununu da %100 gibi bir oranla bitirmek istiyorsanız, 44 saatinizi harcamanız gerekecektir.

Mass Effect
974,46
den başlayan fiyatlarla
Mass Effect 2

South Park: The Stick of Truth

Bilgi
Serinin devam oyunu olan South Park: The Fractured But Whole da 17 ile 26 saat arasında kolaylıkla bitirilebilir.

Sıradaki rol yapma oyunu ise South Park markasının fanlarına geliyor. Bu marka için iki farklı rol yapma oyunu piyasaya sürüldü ve bunların ilki South Park: The Stick of Truth idi. Bu oyunu sadece 11 saatte bitirebiliyorsunuz ve yan içerikleri de işin içine soktuğunuz zaman oyunun süresi 14 saate çıkıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi oyunu %100 olarak bitirmek istediğinizde de süre çok yükselmiyor ve 19 saatte tüm oyunu bitirmiş oluyorsunuz.

Undertale

Tabii ki bu listede Undertale da bulunacaktı. Bağımsız oyunlar arasında çok önemli bir yere sahip olan Undertale, çok sevilmesine rağmen sadece 6 saat içerisinde bitirilebilecek bir yapıt. Yine de bu oyunda daha fazla zaman geçirmek isterseniz, bunu yapabiliyorsunuz ve yan içeriklerle birlikte oyunu 10 saate kadar çıkartabiliyorsunuz. Oyunu tamamen bitirmek isteyen kişiler ise 20 saat içerisinde bunu yapabilir.

İlgi çekici olabilecek diğer kısa RPG oyunları

Fable Anniversary

Remnant: From the Ashes

Middle-Earth: Shadow of War