Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
209,16
den başlayan fiyatlarla
Kısa Sürede Bitirebileceğiniz Küçük Oyunlar

Kısa Sürede Bitirebileceğiniz Küçük Oyunlar

Günümüzde piyasaya sürülen birçok büyük oyun; aksiyon, macera ve açık dünya üçlemesini içerisinde bulundurarak, yüzlerce saatlik deneyimler sunmaya çalışıyor. Problem şu ki herkesin bir video oyununa ayırabilecek yüzlerce saati olmayabilir.

Bazı oyuncular daha minik, küçük, kısa sürede bitirebilecekleri oyunlar arayabilir. İşte bu oyuncular oldukça şanslı; uzun oyunlar kadar piyasada birbirinden güzel kısa oyunlar da bulunuyor. Kısa sürede bitirebileceğiniz küçük oyunları şu anda okumakta olduğunuz yeni koleksiyon yazımızda sizlere sunacağız.

Brothers - A Tale of Two Sons

Brothers - A Tale of Two Sons, o kadar kısa bir oyun ki sadece hikayeye odaklanacak olursanız, 3 saatte kendisini bitirebiliyorsunuz. Bu video oyununda aynı zamanda yan içerikler bulunuyor ama kendileri deneyiminizi sadece 1 saatlik uzatıyor. Yani, Brothers - A Tale of Two Sons oyununu tamamen bitirmek isterseniz, 4 saat ayırmanız yetiyor.

Brothers - A Tale of Two Sons
Brothers - A Tale of Two Sons
12,25
den başlayan fiyatlarla

ABZU

Kısa süren bir başka video oyunu ise ABZU. Bu video oyunu da sadece hikaye içeriği tarafında oldukça kısa, sadece 2 saatte bitirilebiliyor. Yalnız, tahmin edebileceğiniz gibi bu oyunda da bazı yan içerikler bulunuyor. Eğer onlara önem verecek olursanız, oyunu 3 saatte bitirebiliyorsunuz. Son olarak, eğer bu oyunu %100 bir şekilde bitirmek isterseniz, tüm başarımları kazanmak isterseniz de oynanış süreniz 4 saate yükselecektir.

ABZU
ABZU
10,85
den başlayan fiyatlarla

Journey

Tıpkı ABZU gibi bir konsepte sahip olan Journey de çok kısa bir deneyim sunuyor. Bu oyunların en büyük eksisi de bu olabilir diyebiliriz çünkü gerçekten hiç bitmesini istemeyeceğiniz türden eşsiz bir deneyim sunuyorlar. Atmosferi, benzersiz orkestral müzikleri, tatlı mı tatlı grafikleri ile Journey 90 dakikalık bir deneyimden ibaret. Ama şunun garantisini kesinlikle veririz: Hayatınızın en iyi 90 dakikası olacak.

Journey
Journey
56,14
den başlayan fiyatlarla

SUPERHOT, SUPERHOT VR ve SUPERHOT MIND CONTROL DELETE

SUPERHOT serisine ait üç adet video oyunu bulunuyor ve bu oyunların tamamını birkaç saat içerisinde bitirebiliyorsunuz. Mesela, orijinal oyunun ana içeriklerini sadece 2 saatte bitirebilmeniz mümkün. Eğer ekstra içeriklere yönelmek isterseniz, oynanış süresi 5 saate yükselecektir. Son olarak, SUPERHOT oyununu tamamen bitirmek isterseniz de oyun oldukça uzuyor ve 20 saatlik bir deneyim sunuyor.

SUPERHOT
SUPERHOT
11,70
den başlayan fiyatlarla

SUPERHOT VR da orijinal oyun gibi oldukça kısa. Bu oyunun da ana içeriği sadece 2 saatte bitebiliyor. Ekstra içerikler ise oyuna toplamda 1 saat ekliyor ve genel oynanış süresi 3 saate çıkıyor. SUPERHOT gibi SUPERHOT VR oyununu da %100 olarak bitirmek isterseniz, 6 saatlik bir deneyim sizi bekliyor olacak. Evet, bu sanal gerçekçilik oyunu, tam bitirme için 20 saate kadar yükselmiyor, 6 saat ile sınırlı kalıyor.

SUPERHOT VR
SUPERHOT VR
58,63
den başlayan fiyatlarla

SUPERHOT oyununun bir nevi devamı olan SUPERHOT MIND CONTROL DELETE ise ana içerik tarafında 6 saatte bitirilebiliyor. Yan içerikler de işin içine girince bitirmesi 10 saat olan bu oyunu %100 olarak bitirmek isterseniz de 13 saatlik bir deneyim karşınıza çıkıyor. Sanal gerçekçilik oyununu işin içinden çıkartırsak, sadece SUPERHOT ve SUPERHOT MIND CONTROL DELETE oyunlarının ana içeriklerine 8 saat ayırmanız yetiyor.

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
33,97
den başlayan fiyatlarla

Donut County

Oynayabileceğiniz bir başka kısa oyun ise Donut County. Eğer bu oyunun ana içeriklerine odaklanacak olursanız, 2 saatlik bir deneyim elde edebiliyorsunuz. Ek içerikler ise oyuna sadece yarım saat ekliyor. Aynı şey, oyunu %100 bitirmek için de geçerli. Yani, Donut County oyununa sadece 3 saat ayırırsanız, %100 olarak bitirebilmeniz mümkün oluyor. Tabii tüm bu süreler, ortalamadır ve sizin deneyiminiz daha uzun veya daha kısa sürebilir.

Donut County
Donut County
31,50
den başlayan fiyatlarla