Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
345,99
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
479,20
den başlayan fiyatlarla
Call of Duty®: Modern Warfare® II
400,00
den başlayan fiyatlarla
Katil Robotlar Barındıran Fantezi Oyunları

Katil Robotlar Barındıran Fantezi Oyunları

Robotlar sadece dünyanın geleceğinde değil, geçmişinde ve şimdiki zamanında bile yer alıyor. Durum böyle olunca robotlara ve hatta androidlere bile birçok video oyununda rastlayabiliyoruz. Kimileri oyunlarda dostumuz oluyorken kimileri de tüm dünyayı yok etmeye çalışıyor.

Bu konuları, hatta bu tipteki karakterleri temel alan oldukça ilginç oyunlar da bulunuyor tabii ki ve şimdi de sizler için hazırlamış olduğumuz bu koleksiyon yazısında o tip oyunlara yer vereceğiz. Bakalım katil robotlar bu dünyaları ele geçirebilmiş mi?

Terminator Resistance

Sizlere bahsedeceğimiz ilk video oyunu, aslında yakın geçmişte piyasaya sürülmüş olan Terminator Resistance. Adından da anlayabileceğiniz üzere Terminator markasının lisanslı oyunlarından olan Terminator Resistance, markanın ikonik filmlerinde çok kısa bir süreliğine konu almış olan Future War senaryosunu daha detaylı bir şekilde oyuncuların parmaklarının ucuna getiriyor. Bu senaryoda makinelerin kaybedeceği belli ama bunun bedeli ne olacak?

terminator resistance

Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
199,00
den başlayan fiyatlarla

Horizon Zero Dawn - Complete Edition

Daha önce PlayStation 4 için piyasaya sürülmüş olan Horizon Zero Dawn, seneler sonra PC için Horizon Zero Dawn - Complete Edition adı altında çıktı. Temel oyunu ve diğer tüm ek içerikleri içerisinde bulunduran bu özel paket, oyuncuları kıyamet sonrası bir dünyaya atıyor. Bu dünyada insanlığın sonu geliyor ama yapay zekalar, dünyayı sıfırlıyor. Bunun sonucunda ise dinozorlar robot olarak geri dönüyor. Bizler de bu şartlar altında hayatta kalmaya çalışıyoruz.

horizon zero dawn

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
229,99
den başlayan fiyatlarla

NieR Automata

NieRAutomata oyununda 2B, 9S ve A2 isimli üç androidin hikayesine odaklanılıyor. Bu üç androidin de yaşadığı dünya, makineler tarafından ele geçirildi ve karakterlerimiz de bu durumu değiştirmeye çalışıyor. Karanlık fantezi kokan atmosferi ile oyuncuları kısa sürede etkilemeyi başaran NieRAutomata, kaliteli oynanışı ile de dikkat çekiyor. Hikayeye önem veren bu oyunun öncesi de NieR Replicant ver.1.22474487139 oyununda, iyileştirilmiş bir şekilde anlatılıyor.

nier automata

NieR:Automata™
NieR:Automata™
133,00
den başlayan fiyatlarla

Detroit Become Human

Horizon Zero Dawn - Complete Edition gibi daha önce PlayStation 4 için çıkan ama daha sonrasında PC için gelen bir video oyunu Detroit Become Human. Bu oyunda da robotlar ve androidler büyük bir şekilde insanların hayatına giriyor ama insanlar, robotlara karşı bir üstünlük kuruyor, ırkçılık başlıyor. Bu noktada ise androidlerden birine virüs giriyor ve o virüs sayesinde androidler, insanlar gibi düşünmeye ve hissetmeye başlıyor. Ardından da yeni bir devrime tanıklık ediyoruz.

detroit become human

Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
106,50
den başlayan fiyatlarla

Generation Zero

Robotların ön planda yer aldığı bir aksiyon oyunu olan Generation Zero, içerisinde bolca gizlilik ögeleri de bulunduruyor. Malum, robotlara karşı yumruklar pek işlevsel olmayabiliyor. Bu yüzden zaman zaman da olsa gizlilik kullanarak hareket ettiğimiz Generation Zero, açık dünya temelli bir yapıda oyuncuların yeteneğini ve kreatif düşüncelerini test ediyor. Ayrıca bu oyunu tek başınıza veya 3 arkadaşınıza kadar eşli oyunculu bir şekilde de oynayabilmeniz mümkün.

generation zero steam

Generation Zero®
Generation Zero®
58,00
den başlayan fiyatlarla