Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God's Trigger
7,85
den başlayan fiyatlarla
Pure Farming 2018
12,14
den başlayan fiyatlarla
Dying Light - Astronaut Bundle
5,17
den başlayan fiyatlarla
İngilizcenizi Geliştirebileceğiniz Oyunlar

İngilizcenizi Geliştirebileceğiniz Oyunlar

Yabancı dil öğrenmenin birbirinden farklı yolu var. Özellikle de İngilizce gibi global seviyede yaygın bir dil, sadece okulda veya kurslarda öğrenilecek diye bir kaide yok. Müzikler, filmler, diziler, animeler ve tabii ki video oyunları da yabancı dilinizi geliştirmenizde çok önemli bir rol oynayabiliyor.

Hatta, İngilizce öğretmeyi bir görev haline getirmiş olan ilginç bilgisayarı oyunları da bulunuyor sektörde. Yeni koleksiyon yazımızda da İngilizcenizi geliştirebileceğiniz, pekiştirebileceğiniz, belki de sıfırdan öğrenebileceğiniz yapıtlara yer vermeye çalışacağız. 

Influent

Influent isimli video oyunu, kendisini kesinlikle yabancı dil öğretmeye adıyor. Bu oyunda daha çok yeni kelime öğrenme ve o kelimeleri telaffuz etmeye odaklanılıyor. Yani, gramer filan öğrenebilmeniz mümkün değil ama halihazırda bir temeliniz varsa ve bu temelin üzerine kelime daracığınızı geliştirmek istiyorsanız, Influent oyununa bir şans vermenizi öneriyoruz. İtalyanca, Fransızca ve Korece, bu oyunun ücretsiz sürümünde öğrenilebiliyor. İngilizce, Japonca ve diğer birçok dil için oyunun ayrı ayrı sürümlerini satın almanız gerekiyor. Yani, sadece İngilizce değil, farklı diller için de bu oyunu kullanabilirsiniz.

Influent
Influent
Ücretsiz

ingilizce öğrenebileceğiniz oyunlar

Easy English Platinum

Bir video oyunundan ziyade interaktif deneyim sunan Easy English Platinum, içerisinde İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma haricinde çok daha fazla öğretici nokta bulunduruyor. Ayrıca bu uygulamanın içerisinde dil öğretebilecek oyunlar, kültürel filmler ve çok daha fazlası bulunuyor. Kendi ilerlemenizi de takip etmenizi sağlayan Easy English Platinum, içerisinde farklı seviyelerde dersler bulunduruyor ve tamamen muhabbet etme temelli öğretici dersler de yer alıyor. Yani, en yaygın konular hakkında İngilizce olarak nasıl muhabbet edebileceğiniz, nasıl sorular sorabileceğiniz ve muhabbeti canlı tutabileceğinizden bahsediliyor.

Easy English™ Platinum
Easy English™ Platinum
59,00
den başlayan fiyatlarla

English Teaching Assistant VR

Sanal gerçekçilik için hazırlanmış bir muhabbet botu olan English Teaching Assistant VR, tamamen ücretsiz yapısı ile dikkat çekebilir. Bu bot, İngilizce öğrenme konusunda size yardımcı oluyor ve dili pekiştirmenizi sağlıyor. English Teaching Assistant VR, tabii ki Easy English Platinum kadar etkili bir eğitici yapı sunamaz ama Influent için özellikle İngilizce konuşmaya odaklanan bir alternatif olarak da bu botu kullanabilirsiniz. Yalnız, bu muhabbet botunun sadece sanal gerçekçilik başlığı ile deneyimleyebileceğini belirtmek isteriz. Gerekli başlığınız yoksa, English Teaching Assistant VR yapıtını deneyimleyemezsiniz.

English Teaching Assistant VR
English Teaching Assistant VR
Ücretsiz

ingilizce öğreten oyunlar

VRChat

Sıradaki yapıt olan VRChat de bir sanal gerçekçilik oyunu. Bu oyunun temelinde herhangi bir eğitici ve öğretici öge bulunmuyor ama oyuncular, zaman zaman İngilizce öğrenme temelli lobiler açıp, diğer oyunculara yardımcı olabiliyor. Yani, halihazırda İngilizce dilinizin temeli atıldıysa, konuşulanları anlayabiliyorsanız ve ufak ufak da konuşabiliyorsanız, VRChat oyununda hem eğlenip, hem de öğrenebilirsiniz. VRChat, sanal gerçeklik oyunu olmasına rağmen herhangi bir VR gözlüğünüz olmasa da oyunu normal bir RPG oyunu oynar gibi bilgisayar ekranınız üzerinden oynayabiliyorsunuz.

VRChat
VRChat
Ücretsiz

VRCHAT