Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Hogwarts Legacy Troll Bogey Bulma Kılavuzu

Hogwarts Legacy Troll Bogey Bulma Kılavuzu

Hogwarts Legacy’de Troll Sümüğü (Troll Bogey) bulmak sanıldığı kadar zor değil, eğer doğru yere bakmayı biliyorsanız. Onları ucuza satın alabilir veya The Highlands'de arayabilirsiniz. Troll Bogey'ler ve onları Hogsmeade'de satın alma hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu içerikte derledik.

Oyunun belirli bir noktasında Profesör Onai size bir görev verir: havada asılı duran bir trolü Depulso kullanarak alt edin ve bir Troll Bogey toplayın. Troll karşınızda dururken bunu yapması kolay ama her zaman kucağınıza gökten troll düşmüyor. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Troll Bogey toplamak zor bir hale gelebilir. Bu nedenle, bu rehberde bu devasa düşmanları bulma ve onları alt etme konusundaki ipuçlarımı ve püf noktalarını paylaşacağım.

Troll Bogey Nerede, Nasıl Bulunur?

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
1.099,00
den başlayan fiyatlarla

Troll Bogey nasıl satın alınır?

Zamanınızı trol avlamakla harcamak istemiyorsanız, Troll Bogey'leri doğrudan satıcılardan satın alınabilir. Troll Bogeys satın almak istiyorsanız, Hogsmeade'de bulunan J. Pippin's Potions'a gidin. Parça başına 100 Galleon'a satılıyorlar, ancak Pippin'in bu ürünlerden yalnızca sınırlı sayıda olduğunu unutmayın. West Hogsmeade Floo Flame'i bu dükkanın hemen yanında bulabilirsiniz.

trol sümüğü hogwarts legacy

Troll Bogey'i bulabileceğiniz en iyi yerler

Troll Bogey'leri toplamak için en iyi yerleri arıyorsanız, Feldcroft'un Kuzey ve Paskalya bölgeleri ile Poidsear Kalesi'nin Doğu kısımlarını ziyaret etmeyi düşünmelisiniz. Tüm bu yerler, trollerin bolluğuyla bilinir, bu da onları trol arabaları toplamak için ideal kılar.

Troll Bogey nasıl elde edilir?

Troll Bogey elde etmek için alternatif bir yöntem arıyorsanız, bunu savaşta trolleri yenerek yapabilirsiniz. Bu büyük düşmanlar inlerde ve Dünya Haritasının rastgele yerlerinde gizleniyor.

Troll inleri nasıl bulunur?

Trol İnleri (Troll Lairs), Dünya Haritasında mağara benzeri bir simgeyle tanımlanabilir. Bu yerleri bulmak ve bu büyük düşmanlarla savaşmak için etrafa göz atabilirsiniz. Kilidini açtıkça tüm Floo Flame konumlarına ulaşmak daha kolay olacaktır. Bu yerlerin çoğu Hogwarts kalesinden oldukça uzakta olduğundan, seyahatlerinizi hızlandırmak için bir süpürgenin kilidini de açabilirsiniz.

troll bogey hogwarts legacy

Hogwarts Legacy'de Troller Nasıl Öldürülür?

Troll inini buldun, süper! Şimdi savaşma zamanı...

Hogwarts Legacy'nin başlangıcında üç ana trol tetikte olacak. Üç tür trol: Nehir Trolleri (Zırhlı Troller) ve Dağ Trolleri şeklinde karşınıza çıkacak. Eğer yapabiliyorsanız, Nehir Trolü savunması en kolay olanıdır. Bu canavarlar, Protego ile engelleyebileceğiniz saldırılarla sizi bombalayacak. Troll'ü sersemletmek ve kolayca yok etmek için her mükemmel blokta kalkanı tuttuğunuzdan emin olmalısınız.

Dağ Trolleri ve Zırhlı Troller bunu biraz daha zorlaştırıyor. Üç dalgayı içeren bir saldırı düzenine sahiptirler. İlk iki saldırıdan kaçınılamaz ve üçüncü saldırı engellenebilir. Dağ Trolleri size saldıracak, bu yüzden en güçlü büyülerinizi serbest bırakmadan önce size saldırmalarını bekleyin. Sizden kaçmayı başarırlarsa ve bir duvara çarparlarsa sersemlerler ve kısa süreliğine çok daha fazla hasar alırlar.