Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Hogwarts Legacy Merlin Trials Nasıl Çözülür?

Hogwarts Legacy Merlin Trials Nasıl Çözülür?

Merlin Trials, çözmek için sihir, hız veya isabet gerektiren küçük bulmacalardan oluşan bir koleksiyondur. Keşifiniz devam ederken çeşitli Merlin Trials haritanın çeşitli yerlerinde karşınıza çıkacak. 

Merlin Trials’ı ilk gördüğünüzde gözünüz korkabilir. Bu rehberi Merlin bulmalarını çözerken size yardımcı olmak için tasarladık. Hogwarts Legacy'deki tüm Merlin Denemelerini tamamlamak için ihtiyacınız olan ayrıntılara hazırsanız, başlayalım.

Hogwarts Legacy Bütün Merlin Trials ve Çözümleri

Hogwarts Legacy'de Gear Slot nasıl arttırılır?

Daha fazla teçhizat yuvası açmanın tek yolu Merlin Denemelerini (Merlin Trials) tamamlamaktır. Daha büyük bir envantere sahip olmak ve her beş dakikada bir kıyafetleri satmak veya yok etmek zorunda kalmaktan kaçınmak istiyorsanız, bu denemeler çok önemlidir. Artan sayıda Merlin Denemesine katılarak daha fazla Dişli Yuvasının kilidini açabilirsiniz.

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
1.099,00
den başlayan fiyatlarla

Hogwarts Legacy'de Merlin Denemeleri nasıl açılır?

Natty'nin "Uagadou'nun Kızı" görevini tamamladıktan sonra, bir cadı olan Nora Treadwell ile konuşarak Merlin Denemelerini açabileceksiniz. Treadwell'in size verdiği görev direkt "Trials of Merlin" şeklinde Quests tabına düşecek. 

Merlin Denemelerini tamamlamak için hangi büyülere ihtiyacınız var?

Oyunda dokuz Merlin Deneme türüyle karşılaşacaksınız. Revelio'yu her kullandığınızda etkileşime girmeniz gereken nesneler mavi renkle vurgulanır. Merlin Denemelerini tamamlamak için şu büyülere ihtiyacınız olacak:

  • Temel büyü (sol tık)
  • Accio
  • Lumio
  • Flipendo
  • Reparo
  • Depulsa
  • Infendio ve/veya Confringo

Desenli taş blokların olduğu Merlin Trials nasıl çözülür?

Sütunlar üzerinde duran taş küpler bulabilirsiniz. Bu taşlar işaretlerle kaplanabilir. Onları çevirmek için Flipendo'yu kullanmanız gerekecek, her bir taş küpün sütunuyla doğru şekilde hizalandığından emin olun.

Küçük Taş Toplar Merlin Trial nasıl çözülür?

Merlin Denemesi yerde üç adet dairesel şekilli taş levha ve üç adet küçük taş top içerecektir. Bu denemeyi tamamlamak için, topları taş plakaların her birine yönlendirmek için Accio'yu kullanmanız gerekecek.

Büyük Taş Toplar Merlin Trial nasıl çözülür?

Bu basit. Büyük, taş bir topu bir kaseye yuvarlamak için Depulso'yu kullanmanız yeterlidir. Toplar genellikle yukarıda olduğundan, genellikle kase hedefine giden açık bir yol vardır. Çok yavaş hareket ederler, ancak Accio veya Leviosa için çok ağır olduklarından yönlendirilmeleri zordur.

Merlin Trials heykeller nasıl onarılır?

Bu deneme etkinleştirildiğinde yakınınızdaki birkaç heykel yok edilecek. Reparo hepsini düzeltebilir. Revelio, bulmakta güçlük çekiyorsanız, kayıp olanları bulmanıza yardımcı olabilir.

hogwarts legacy Merlin bulmacaları

Sopalar ve topların olduğu Merlin Trials nasıl çözülür?

Bir başka basit Merlin Denemesi, taş sütunların üzerine oturan dokuz taş top içerir. Merlin Deneme işaretinin etrafında üç grup halinde bulunurlar. En zor kısım genellikle onları bulmaktır. Revelio ile parlarlar, ancak duvarların arkasına veya beklediğinizden daha yükseğe gizlenebilirler. O zaman temel büyünüzle hepsini vurmak çok kolay.

hogwarts legacy merlin trials ve çözümleri

Merlin Trials’ta meşaleler nasıl yakılır?

Duruşmayı çevreleyen meşaleleri yakmak için Confringo veya Incendio'yu kullanın. Yeterince hızlı yakmazsanız yere battıklarını göreceksiniz. Bunu aklında tut. Önce en uzun olanı yak, sonra konumlarını bul. Confringo, mesafeyi görebiliyorsanız en iyisidir.

hogwarts legacy merlin trials

Merlin Trials’ta güveler nasıl toplanır?

Güve arayışının yönlendirilmesi, bir grup güveyi üç parlayan heykele götürmeyi içerir. Önce heykeller görünür olacak ama sonra güvelerin bulunması gerekecek. Lumio, güveleri asanıza çağırmak ve onları heykellere götürmek için kullanılabilir. Üç heykelin her biri için bu işlemi tekrarlayın.

Yeşil boyalı blok bulmacasını nasıl çözebilirim?

Bu, Merlin Denemelerinin en kolayıdır. Sadece Confringo'yu kullanmanız ve yakın çevrenizdeki yukarıdakilere benzeyen blokları yok etmeniz yeterli. Her zaman en az bir gizli blok bulacaksınız, böylece Revelio'yu mavi renkte parlamaları ve hepsini parçalamaları için kullanabilirsiniz.

hogwarts legacy merlin görevi

Merlin Trials su üzerindeki taşlar nasıl çözülür?

Merlin Denemelerinin sonuncusu ve en enderi, bu basit bir platform oluşturma görevidir. Esasen bir engelli parkur olan bir hat boyunca bir dizi taş platform bulunacaktır. Sona ulaşmak için yere dokunmadan bir platformdan diğerine atlamalısınız. Büyü gerekmez.