Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
289,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
219,12
den başlayan fiyatlarla
God of War En İyi Skiller

God of War En İyi Skiller

God of War, oyunun temeline başarılı bir şekilde dokunan ustaca bir dövüş olmasaydı, pek de sevilmeyebilirdi. Neyse ki, bu bir sorun değil. PlayStation 4 ve PC platformlarının bu oyunu, ağzına kadar fantastik dövüşlerle dolu ve Kratos, doğuştan bir katilin güvencesiyle silahlı ve silahsız savaş arasında hareket edebiliyor.

Dövüşler, saldırı ve savunmanın akıcı bir dansıdır. Atreus'u da unutmamak lazım. O maceracı çocuk yolunuza çıkmayacak; bunun yerine komutları takip edecek ve düşman saldırılarının akışını bozacaktır. Savaş sırasında tatmin edici ve güçlü Kratos'u kontrol etmek bir zevk. İşte oyundaki favori saldırılarımızdan bazıları.

God of War
God of War
145,00
den başlayan fiyatlarla

Axe Throw

Bu nasıl listenin başında olmaz Mjolnir'in tanrıların güçlü bir şekilde vuran ve sahibinin eline geri dönen tek kötü silahı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. God of War, kafatasını delmek veya etrafınızdaki herhangi bir tehdidin bacaklarını kesmek için havada süzülen yıkıcı bir balta göndermenin heyecan verici gücü olmadan aynı değildir. Sert bir atıştan sonra metal tutacağın elinize geri çarpması hissi unutulmaz bir yapıda. Bu, bir dövüş oyunundaki en iyi mekaniklerden biridir. Kratos'a bulaşırsanız, onun artık yeni silahı olan Leviathan'a da bulaşırsınız.

god of war skiller

Fire of Ares

Don ve yanık hasarı, her dövüşte dikkate alınması gereken savaşın önemli yönleridir. Farklı yaratıklar temel etkilere karşı hassastır ve yanık hasarı, düşmanları kalıcı hasarla bitirmeye yardımcı olabilir. Fire of Ares, Blades of Chaos için dalga tabanlı bir Ağır Runik saldırıdır ve hareketin yükseltilmiş versiyonu bir canavardır. Beş şok dalgası ortaya çıkar ve yoluna çıkan her şeyi yakar. Leviathan Axe ve Blades of Chaos arasında geçiş yapmak, runik saldırıları zincirlemenize izin verebilir ve Fire of Ares, ilerleyen düşmanları kesinlikle şaşırtacaktır.

Hyperion Slam

God of War'da Blades of Chaos geri döndüğünde hemen onu kullanmak isteyebilirsiniz ama hata yapmayın; Leviathan Axe, modern oyunların arasındaki en havalı silahlardan biridir. Ancak övülen zincir kılıçların nostaljik görünümü kalbi ısıtır. Blades of Chaos için en iyi Ağır Runik saldırılardan biri Hyperion Slam'dir. Hareket, Kratos'un her iki bıçağı da bir düşmana kamçılarken, bir erimiş lav gayzeri onları yakar. Daha küçük yaratıkların yanarken havaya savrulmasını izlemek oldukça zevkli olabiliyor.

god of war en iyi skiller

Breath of Thamur

Her God of War, korkunç bir etki alanı saldırısına sahip olmalıdır ve Breath of Thamur, Kratos'un kullanabileceği en güçlü don saldırılarından biridir. Animasyonu izlemek de ayrı bir zevk; bu kesinlikle saldırıyı daha sık kullanmanızda yardımcı oluyor. Spartalı Tanrı, Leviathan Axe'i elinin üzerine kaldırır ve dönen don hasarı, etkilenen bölgede duracak kadar talihsiz herhangi bir yaratığı etkiler. Muspelheim'daki denemeler veya geniş bir alanı temizlemeniz gereken başka bir örnek için Breath of Thamur'u çağırın ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Charge of the White Bear

Bazen düşmanlar tarafından çok sıkıştırılabilirsiniz. Bir yaratık sürüsü üzerinize inecek ve dünyadaki tüm savuşturma ve atlatmalar sizi vurulmaktan kurtaramayacak; bu yüzden yeniden konumlanmalısınız. Kratos yenilmez değildir ve sonuçları ne olursa olsun yerinizi korumamalısınız. Charge of the White Bear sana ihtiyacın olan gücü verecek. Kısa çizgi ve takip vuruşu sizi yaklaşmakta olan kalabalıktan uzaklaştırır. Arka planda gizlenen bir hedefi seçerseniz, saldırı size düşmanlara baskı yapma şansı da verecektir. Bu saldırıyla aslında kaçmıyorsunuz; sadece ringin etrafında hareket ediyorsunuz.

charge of the white bear god of war

Countering Strike

Satın alabileceğiniz ilk becerilerden biri oyun boyunca kullanacağınız savuşturmalardan biri olacak. Countering Strike, Countering Blast gibi çalışır, ancak yakın dövüş saldırıları için tasarlanmıştır. Bir yaratık size yaklaştığında ve üzerinize atıldığında, darbe inmeden hemen önce onu engelleyin. Saldırıyı ortadan kaldıracak ve bu momentumu rakiplerinize ezici bir vuruş yapmak için kullanacaksınız. Bu güç onları geri püskürtecek ve Kratos'un saldırı eylemi başlatmasına izin verecek.