Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
197,40
den başlayan fiyatlarla
Days Gone
123,00
den başlayan fiyatlarla
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
109,00
den başlayan fiyatlarla
God of War Hazine Haritaları - Don't Blink

God of War Hazine Haritaları - Don't Blink

Kratos, öldürücü bir öfkeyle dolu ve büyülü bir baltayla silahlanmış çok güçlü bir tanrı olabilir, ancak bu, düşmanlarının uzuvlarını koparmasına yardımcı olmak için daha iyi ekipman kullanamayacağı anlamına gelmez.

God of War oyununun şiddetli topraklarındaki yolculuğunuz boyunca, muhtemelen size daha iyi donanımlar kazandıracak çeşitli yan etkinliklerle karşılaşmışsınızdır. Bu yan görevlerden bazıları hazine haritalarını içerir. 

God of War Hazineler

Hazine haritaları, Kratos'u daha da güçlü bir ölüm makinesine dönüştürmeye yardımcı olabilecek değerli yükseltme malzemelerine ve ögelere sizi ulaştıracağı için zaman ayırmaya değer. Bu rehber yazısında, özellikle biraz kafa karıştırıcı olabilecek bir hazine haritasının yerini ele alacağız. Don't Blink isimli hazine haritası, gömülü ganimetin nerede olduğuna dair sadece küçük bir ipucu verir. Bu haritayı ve değerli hazinesini nerede bulabileceğinizi öğrenmenin zamanı geldi.

God of War
God of War
197,40
den başlayan fiyatlarla

Don't Blink Hazine Haritası

Bu haritayı bulmak için Sindri için Fafnir'in definesi ile alakalı olan yan görevini yaptığınızda ulaştığınız yer olan Fafnir's Storeroom'a gitmeniz gerekiyor. Bu noktaya ulaşmak için tekneniz ile Fafnir's Ravine'e doğru kürek çekmelisiniz. Ardından sahile gidin, asansöre çıkın ve ilerlemeye devam edin. Atreus'un bir köprü oluşturmak için hafif bir ok atabileceği bir kristale ulaşacaksınız (Alfheim'da bulunduğunuz ve yayını bu güçle donattığınız sürece.) Sindri'nin derme çatma dükkânını geçin ve depodan önce küçük bir alanda bazı düşmanlarla savaşın.

god of war hazine haritaları

İçeri girdiğinizde, buradaki odaların çoğunun bağlantılı olduğu dairesel bir alanın ortasında yatan bu ölü askeri görmelisiniz. Yanında hazine haritasını bulacaksınız. Bu haritadaki ipucu şunları belirtir; Yolculuğum uzun ve sadece gerekli şeyleri taşıyabiliyorum. Geri dönene kadar eşyalarımı taş yüzün dikkatli gözleri altında bırakıyorum.. Bu çok fazla bir şey gibi görünmeyebilir, ancak bu hazineyi bulmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgiler bu kadar.

god of war don't blink hazine haritası

Mystic Gateway'den Brok's Shop'a gidin ve dağa çıkın. Bir taş yüz görene kadar devam edin. Basamakları çıkın, bir boşluktan atlayın ve kaya duvarında Kratos'un tırmanabileceği bir çatlak göreceksiniz. Oraya tırmanın, basamakları çıkın ve bu şüpheli yığını tırmandığınız yerden çok uzakta olmayan bir yerde bulacaksınız. Sonsuz Fırtına tılsımını yükseltmek için kullanılabilecek Buzul Katalizörü kazanmak için hazineyi ortaya çıkarın. Ayrıca Spartan Rage'in ortasındayken saldırıların maliyetini azaltan Eye of Fury büyüsünü de orada bulacaksınız.