Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God's Trigger
7,85
den başlayan fiyatlarla
Pure Farming 2018
12,14
den başlayan fiyatlarla
Dying Light - Astronaut Bundle
5,17
den başlayan fiyatlarla
Fütürist Yapılara Sahip Oyunlar

Fütürist Yapılara Sahip Oyunlar

Bazı video oyunları bizi olabildiğince geleceğe götürür. Bazen karanlık, bazen de aydınlık gelecekler görürüz. Bizleri insanlığın aşabileceği sınırların ötesine taşıyan oyunlara göz atacağız bu koleksiyonumuzda.

Titanfall 2 gibi aksiyon dolu bir oyundan tutun da Detroit Become Human gibi hikayeye ve hikaye anlatımına önem veren, birbirinden farklı oyunlara yer vereceğiz.

Titanfall 2

Sadece çoklu oyunculu temelli içerikleri ile değil, aynı zamanda hikaye modu ile de zamanında dikkatleri üzerine çekmiş olan Titanfall 2, birçok oyuncuya göre birinci şahıs nişancı türünün ulaşabileceği zirve noktalardan bir tanesiydi. Tabii; Halo, Call of Duty ve Battlefield gibi markalar tarafından gölgede kaldığı için Titanfall 2, hak ettiği popülerliğe hiçbir zaman ulaşamayı başaramadı ama şimdi fütürist yapısı ile bu yapıt sizleri bekliyor.

Titanfall 2 oyun steam

Titanfall® 2
Titanfall® 2
198,00
den başlayan fiyatlarla

Ghostrunner

Siberpunk teması ile dikkatleri üzerine toplayan Ghostrunner, tekli oyunculu ve oldukça hareketli bir deneyim sunuyor. Oyundaki amacımız ise insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesi'ne tırmanmak ve kulenin tepesinde bizi bekleyen hedefimizi öldürüp, intikamımızı almak. Eğer elinizde kılıçla, havalı hareketler yaparak düşmanları ortadan ikiye kesmek istiyorsanız, bu video oyununa mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ghostrunner oyun cyberpunk steam

Ghostrunner
Ghostrunner
148,00
den başlayan fiyatlarla

Cyberpunk 2077

Bir başka siberpunk temasını ise Cyberpunk 2077 sunuyor. CD Projekt RED ekibinin en yeni oyunu olan Cyberpunk 2077, biraz başarısız bir şekilde piyasaya sürüldü ama şirket, oyunu düzeltmek için elinden geleni yapacağını, ücretli ve ücretsiz yeni içerikleri, senelerce sürecek olan desteği ve daha fazlasını duyurdu bile. Ayrıca, Cyberpunk 2077 oyunu hatalarıyla bile etkileyici bir siberpunk deneyimi sunmayı başarabilen bir video oyunu.

Cyberpunk 2077 steam oyun siberpunk türü

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
249,00
den başlayan fiyatlarla

Detroit: Become Human

Robotların adeta birer köle gibi satıldığı bir dönemde devrim başlıyor ve bizler de bir şekilde bu devrimde yer bulan üç farklı androidi kontrol ediyoruz. Tamamen hikayeye ve hikaye anlatımına odaklanan Detroit Become Human, aynı zamanda heyecan verici bir oynanış da sunuyor. Eğer androidlerin gelecekte düşünme yeteneği olsa, başımıza nelerin geleceğini merak ediyorsanız, bu oyuna bir şans verebilirsiniz.

Detroit become human en iyi hikayeli oyun

Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
71,00
den başlayan fiyatlarla

Prey

Prey sayesinde 2032 senesine gidiyoruz ve Talos I isimli bir uzay istasyonunda uyanıyoruz. Ay'ın çevresinde dolaşan Talos I, ne yazık ki artık güvenli bir uzay istasyonu değil ve virüs/parazit benzeri uzaylılar tarafından ele geçirildi. Böyle bir ortamda hayatta kalıp, gerçekleri ortaya çıkartabilecek misiniz? Eğer aksiyon, macera ve rol yapma tipindeki oyunlara ilgi duyuyorsanız, Prey mutlaka göz atmanız gereken bir oyun.

Co op korku FPS oyunu Prey

Prey
Prey
95,82
den başlayan fiyatlarla

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex Mankind Divided oyununda Adam Jensen'ın hikayesi devam ediyor. Bizleri bir kere daha karanlık bir geleceğe götüren bu video oyunu, 2029 senesinde geçiyor ve robotik gelişmelerle vücudunu değiştiren insanlarla diğer insanların birbirine nasıl karşı geldiğini gösteriyor. Bolca aksiyondan tutun da gizlilik temelli sistemlerin bile yer aldığı bir video oyununun deneyimlemek istiyorsanız, Deus Ex: Mankind Divided oyununa yönelebilirsiniz.

deus ex mankind divided cyberpunk 2077

Deus Ex: Mankind Divided
Deus Ex: Mankind Divided
11,24
den başlayan fiyatlarla