Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,94
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,99
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,57
den başlayan fiyatlarla
Free Fire En İyi Silahlar

Free Fire En İyi Silahlar

Free Fire'da ayakta kalan son kişi olmak istiyorsanız, en iyi silahlardan birine veya çok fazla beceriye sahip olmanız gerekir.

Free Fire Silah Rehberi

MP40

MP40, en iyinin en iyisidir ve GROZA ile sallarsanız, bir ölüm makinesi olursunuz. 20 mermilik bir şarjöre ve 83 atış hızına sahip olarak, etrafta olduğunuzu anlamadan insanları havaya uçuracaksınız. Hasar orta düzeyde 48 ve yeniden yükleme hızı da 48'dir. Bir "hafif makineli tüfek" olarak kabul edilen, alabileceğiniz tek eklenti dergidir. Bir dürbün iyi olurdu, ancak 17 isabetlilik ve 22 menzile takılıp kaldınız. SMG hayranıysanız, özellikle yakın mesafe dövüşleri için bu silahı kullanabilirsiniz. Yeni ve deneyimli oyuncular MP40'tan yararlanacak çünkü her uygun oyun tarzına uyuyor.

AWM

Güvenilirlik mi istiyorsunuz? AWM en iyi seçeneğinizdir. Bu keskin nişancı tüfeğini oyunun en güveniliri olduğunu size kanıtlayaack ve uzun menzilde olduğunuzda ve sabit hedeflere odaklanabildiğinizde zaman sizi üzmeyecek..

Tüfeğin doğruluğu gibi, hasarı da 90'dır. Menzil 91'i vurur, ancak yeniden doldurma hızı 34 ve atış hızı 27'dir. Şarjörde sadece beş atış vardır, ancak doğru ellerde, tüm gün boyunca hedefleri nişan alabilirsiniz. Herhangi bir savaş alanında ölümcül olan bu keskin nişancı tüfeğinin tek dezavantajı, yeniden doldurmanın uzun sürmesi - tüm keskin nişancı tüfeklerinin çöküşü. AWM'nizi birleştirirken, şaşırtıcı bir ateş gücü için MP40 ve M1873 pompalı tüfek almak isteyeceksiniz.

free fire silahlar

M1887

Büyük hasarı dışarı pompalamak ister misiniz? M1887, 100 hasar ile harika bir seçimdir. Çift kalibreli av tüfeği, yakın mesafe dövüşünü dert etmeyen herkes için mükemmeldir. Bir vuruş düşmanlarınızı yok edecek. Zırh delme 54 ve menzil 21, yani yakın mesafeden oynamanın keyfini çıkarmanız gerekiyor. Ateş hızı 42, yani bir av tüfeği için hızlı. Herhangi bir ek kullanamayacaksınız - bu aşırı yüksek güçle gerçekten ihtiyacınız yok. Bu pompalı tüfeği XM8'in kararlılığı ve isabetliliği ile birleştirirseniz sahadaki herkesi yok edeceksiniz.

M1887, sınıfındaki her av tüfeğinden daha iyi performans gösteren av tüfeklerinden biridir. Bir düşmanla karşılaşırsanız, onları 2 atışta kolayca öldürebilirsiniz. Bir pompalı tüfek için hasar ve menzil harikadır, ancak her atışa değer vermeniz gerekir, çünkü iki turluk kapasite sizi hızla boş bir silahla bırakabilir. Doğru ellerde, M1887 rekabeti mahvedebilir, ancak birkaç atış kaçırmanız durumunda kesinlikle daha yüksek bir şarjör kapasitesiyle eşleştirmek isteyeceksiniz.

M60

M60'ın bir etki alanı ve yüksek hasarı vardır. Şarjörde 60 mermi toplayan bu saldırı tüfeği, Groza kadar güçlü olmayabilir, ancak her yönden harika bir AR'dir. Tüfeğin yalnızca bir bağlantı şarjörü vardır, bu nedenle yükseltme yolunda çok az şey vardır. Hasar 56'dır, bu nedenle aşırı güçlü değildir, ancak orta menzilli öldürmeler için 65'lik bir menzile sahiptir. Ateşleme hızı 56, yeniden doldurma hızı 48 ve isabetlilik 43'tür. Çok uzağa gitmezseniz, devasa şarjörleri sayesinde hataya çok açık olan ölümcül bir saldırı tüfeğidir. Oyundaki en iyi kombinasyonu elde etmek istiyorsanız, P90 ve M60'ı karıştırmak isteyeceksiniz, ancak bazıları M60 ve M40'ı birlikte tercih ediyor.

GROZA

GROZA, bir saldırı tüfeğinin hasarını veren ancak bir SMG gibi davranan bir silah canavarıdır. Oyundaki en iyi saldırı tüfeğini arıyorsanız, işte bu. Bu tüfeğin bir dezavantajı ve bu kadar çok insanın onu listelerinde daha da alt sıralara koymasının nedeni, yalnızca size airdrop yoluyla erişilebilmesidir. Tüfeğin düşmeme riskinden dolayı listedeki diğer tüfeklerden bazılarını almayı denemelisiniz. Menzil 75'te büyük bir güç, hasar 61 ve atış hızı 56'dır. Yeniden doldurma hızı 48, şarjör 30 mermi tutar ve isabet oranı 54'tür. Kısa ve orta menzilli olmayı seviyorsanız, GROZA harika bir seçenek. Bu tüfek için iki güçlü kombinasyon, MP4 veya Mag7'yi içerir.

Garena Free Fire
Garena Free Fire
Ücretsiz

MP5

MP5, bir SMG'dir. Varsayılan olarak, şarjör kapasitesi 48'dir, bu nedenle düşmanları hızlı ve verimli bir şekilde çıkarmak için mermilerle püskürtebilirsiniz. Performans "orta menzil" olsa da, sabit atış hızı ve isabet oranı onu oyuncular arasında en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor. En etkileyici iki özellik olan atış hızı 76 ve yeniden yükleme hızı 77'dir. Doğruluk 54'te, hasar 48'de. Menzil 41'dir, bu da MP5'i düşmanlardan uzaklaştıkça daha az pratik hale getirir. Çok yetenekli veya şanslı değilseniz, MP5 ile uzun menzilli bir öldürme elde etmek imkansız olmasa da çok zor olabilir. Hareket hızı 66, yani düşmanlar arasındaki boşlukları oldukça kolay bir şekilde kapatabileceksiniz. Hızlı bir SMG olarak, insanlar muazzam ateş gücü için genellikle MP5'i M1887 veya AK ile birleştirir. Bir başka harika seçenek de MP5 ve M4A1.

KAR98K

KAR98K bir keskin nişancı tüfeğidir ve oyundaki en ölümcül seçeneklerden biridir. Bir atış yaptığınızda, rakibi ya öldürür ya da yere serersiniz. Şarjörde beş mermi var, bu yüzden düşmanlarınızı öldürmek için birkaç atışınız olacak, bu iyi çünkü atış hızı ve yeniden doldurma hızı sadece 27. Hasar yüksek bir 90, menzil 84 ve doğruluk 90'dır. Hareket hızı 65, yani uzaktan gelen düşmanları görürseniz, tüfeğinizi toplayabilir ve çok yaklaşmadan harekete geçebilirsiniz.

Desert Eagle

Desert Eagle, taşımaya değer tabancalardan biridir. Yüksek hasar ve hareketlilik, koş ve silahla oyun tarzına uyuyor, ancak şarjör yalnızca bir tabanca için normal olan 7 mermi alıyor. Tabancanın 74 menzili ile 90 hasarı vardır, bu nedenle uzun menzilde bile çok fazla güç toplar. Doğruluk 45, bu yüzden harika değil ama yine de yeterince iyi, özellikle 33'lük bir ateş hızı ile. Desert Eagle başlangıçta oyundan çıkarıldı ve oyunculardan gelen birçok tepkiden sonra tekrar karışıma eklendi. Oyuncular, tabancanın çok güçlü olduğu için çıkarıldığından şüpheleniyor.

free fire en iyi silah

M500

M500, güç açısından Desert Eagle'a çok benzer, ancak yerleşik kapsamı, hedefleri daha uzun bir mesafeden vurmanıza olanak tanır; bu, düşmanlara yaklaşmak yerine mesafelerini korumayı seven oyuncular için iyidir. Bir tabanca olarak, 2x dürbün ve beş tur, birkaç düşmanı hızlı bir şekilde yok etmek için yeterlidir. Ayrıca, bu oyundaki dürbünlü tek tabanca, ki bu güzel. Hasar 67, yeniden yükleme hızı 69 ve menzil şaşırtıcı bir şekilde 76. Doğruluk 10'dur, bu nedenle hedefleri gerçekten sıfırlamak ve onları öldürmek için dürbünü kullanmanız gerekir. Bir susturucu ve namlu eki de mevcuttur.

M1873

Düşmanları ilk bakışta korkutacak kadar güçlü olan tek ikincil silahlardan biri. M1873'ün herhangi bir aksesuarı yoktur ve menzili zavallı bir 8'dir, bu nedenle düşmanlarınızla yakın olmanız gerekir. Ancak uzun menzilli öldürmeyi denemek için geride kalmayan türden bir oyuncuysanız, M1873 gerçekten sizin için doğru seçimdir. Hasar, zayıf 10 doğruluğunu oluşturan şaşırtıcı bir 94'tür. Hareket hızı 75'tir, bu nedenle yavaşlamazsınız ve öldürmek için savaş alanında hızla hareket  edebilirsiniz. Bir dezavantajı, dergide sadece 2 çekim olmasıdır. Her atışı saymanız gerekecek ve yeniden doldurma hızı 41'dir, bu nedenle ıskalarsanız yeniden doldurmak çok yavaş değildir. Ateş hızı 35'tir, yani ikinci bir atışla bir düşmanı vurmanız gerekiyorsa, yapabilirsiniz. Bir "cep av tüfeği" ile etrafta dolaşmak istiyorsanız, bu kesinlikle yanınızda olmasını istediğiniz silahtır.