Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
En Popüler Party Panic Mini Oyunları

En Popüler Party Panic Mini Oyunları

Party Panic çevrimiçi ve yerel çok oyunculu bir parti oyunudur. Otuzdan fazla mini oyun bulunduran oyunda, arkadaşlarınıza karşı yarışabilir, Trophy Island’daki kupaları toplamaya çalışabilir, çeşitli masa oyunlarını deneyebilir ya da arkadaşlarınızla Gauntlet’e karşı mücadele edebilirsiniz.  

Sağlam bir arkadaş grubu ile oynandığında Party Panic tamamen kaos ve kahkaha dolu harika bir oyun deneyimi sunuyor. Bu içeriğimizde sizin için en sevilen Party Panic mini oyunlarını ve açıklamalarını derledik. Bu kılavuz sayesinde arkadaşlarınıza sinsice fark atabilir, oyunları önceden bilerek birinciliğe giden mücadelede amansız bir rakip olabilirsiniz.

Party Panic
Party Panic
26,00
den başlayan fiyatlarla

Ink or Swim

Bu oyunda arkadaşlarınızla su altında bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Arkanızda size takip eden ve oldukça aç olan Octo-Goober, önünüzde ise rastgele yerleştirilmiş mayınlar var. İki engele de takılmadan en son hayatta kalmayı başaran oyuncu kazanır.

Yapabileceğiniz en iyi strateji ekranın sağ kenarına yakın kalmak ama çok da dibine girmemek. Böylece yeni mayınları görüp yer değiştirecek kadar vaktiniz olurken, Octo-Goober’dan da güvenli derecede uzak olabilirsiniz.

Crumbling Tiles

Bu mini oyuna arkadaşlarınızla birlikte karolardan oluşan 16x16’lık bir platformda başlıyorsunuz. Her karo, üstünden dördüncü kez geçildiğinde düşüyor. Merak etmeyin, tabii ki her karodan ne kadar geçildiğini aklınızda tutmuyorsunuz. Her sayının bir renk kodu var, böylece daha çok basılan karolardan kaçabilirsiniz. Platformdan düşmeden en sona kalan oyuncu mini oyunu kazanıyor.

İlk olarak bir karoda durmayı ve hareket etmemeyi düşünebilirsiniz, fakat bir karonun üstünde uzun süre durulduğunda o da platforma veda ediyor.

Hot Hurdles

Hot Hurdles oyununda daire şeklinde bir platformun üzerinde, dönen bir bıçaktan kaçmaya çalışıyorsunuz. Tek yapmanız gereken bıçakların üzerinden zıplamak. En kolay mini oyunlardan biri olmasına rağmen, arkadaşlarınızla çarpışırsanız ya da geç zıplarsanız hayatta kalma şansınız yok diyebiliriz. Ayrıca dikkatli olmakta fayda var, çünkü bıçak hız değiştirebiliyor!

party panic mini oyunlar

Avalanche!

Bence Avalanche, Party Panic’teki en eğlenceli mini oyunlardan bir tanesi. Yukarıdan üzerine düşen çığdan aşağı doğru koşarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Ink or Swim’e oldukça benziyor, dikey versiyonu olarak da düşünebilirsiniz. Üstünüzdeki ve altınızdaki engellere takılmadan hayatta kalmayı başaran oyuncu kazanıyor. Ink and Swim’de olduğu gibi, aşağı yakın durursanız ve kendinize yeni çıkan engellere göre hareket edecek zamanı tanırsanız, endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. 45 saniye dolduğunda platformda birden fazla oyuncu varsa, berabere kalıyorsunuz.

Spooky Shootout

Bu oyunda, 3x4’lük bir hedef tahtasına konumlanmış hayaletleri vurarak evinizi kurtarmanız gerekiyor. Bildiğimiz ve sevdiğimiz bir nişan alma mücadelesi.

Spike Scramble

Bu mini oyunda 5x4’lük bir platformda başlıyorsunuz ve üzerine dikenli bloklar düşüyor. Blokların her birinde belli karolara denk gelen boşluklar var. Sizin göreviniz kendinizi bu boşluklara denk getirerek dikenlerken kaçmak.

Bunu yapmanın en kolay yollarından biri üzerinde bulunduğunuz platforma düşen gölgeleri takip etmek. Gölgelere dikenli bloklar denk gelirken, aydınlık kalan yerler güvenli alan oluyor.

party panic en iyi oyunlar

Rupee Ruckus

Rupee Ruckus’ta sizi uzun otlarla kaplı açık bir alana bırakıyorlar. Bu otların bazılarının dibinde cevherler ve para gizli. Diğerlerinden hızlı bir şekilde otları biçerek dibinde ganimet bulduğunuz her şeyi toplamanız gerekiyor. Bunu yaparken elinizdeki çim biçme aleti ile arkadaşlarınıza vurarak onları belli bir süreliğine yere serebilirsiniz, bizden söylemesi.

Slippery Sprint

Bu oyunda oldukça kaygan olan bir zeminde arkadaşlarınızla koşu yarışı yapıyorsunuz. 45 saniye boyunca en fazla turu atabilen kazanır, yeterince dikkatli olmayanlar ise kayıp gider. Gerçekten.

Platformdan her düştüğünüzde başlangıç çizgisinden yeniden başlarsınız ve bu mini oyun sandığınızdan çok çok daha zor. Bu nedenle en iyi strateji arkadaşlarınız gaza gelip koşarken ve düşüp düşüp en başa giderken, sakin ve kararlı bir biçimde bitiş çizgisine ilerlemek olacaktır. Ayrıca önünüzdeki oyuncular iterek platformdan atabilirsiniz.

Tile Brawl

Party Panic’in vazgeçemediği bir şey varsa, o da karolar. Bu sefer 10x10’luk bir platformda koşarak, altınızdaki karoları kendi renginize boyuyorsunuz. 45 saniye sonunda platformda en fazla renge sahip olan oyuncu kazanır. Zaten boyanmış olan karoların üzerinden geçerek renklerini değiştirebilir, diğer oyunculara vurarak onları düşürebilirsiniz.