Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
En İyi Ücretsiz Aksiyon Oyunları

En İyi Ücretsiz Aksiyon Oyunları

Video oyunları pahalı olabilir. Aslında, en yeni nesil konsol platformlarında, 70 dolarlık bir fiyat etiketi ile video oyunu başlıklarını piyasaya sürmek için bir itici güç bile var. En yeni oyunları almak kolay değil ama bu, sizi meşgul edebilecek ücretsiz video oyunu alternatifleri olmadığı anlamına gelmiyor.

Bu listede, henüz oynamadıysanız kontrol etmeniz gereken bazı inanılmaz aksiyon video oyunlarını vurgulayacağız. Tabii ki, bununla birlikte, bu oyunlar oynaması ücretsiz olduğundan, oyun deneyimini daha da geliştirmek için oyun içi içerik için bazı teşvikler bekleyebilirsiniz. 2021'de oynamanız gereken ve aksiyona dayalı olması gerekmeyen başka harika ücretsiz video oyunları arıyorsanız, sizi de ele aldık. 2021'de oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz video oyunlarına buradan göz atın.

Warframe

Warframe, yıllardır Destiny'nin ücretsiz bir alternatifiyle karşılaştırılabilecek, sağlam bir aksiyon üçüncü şahıs oyunu oldu. Oyuncuları, eski bir savaşçı ırkına adım attığınız bu bilim kurgu dünyasına sokar. Sorun çıktığında, günü kurtarmak için savaşa geri gönderildin ve yıllar geçtikçe bitirilebilecek tonlarca içerik vardı. Oyuncular bu görevleri daha yalnız bir deneyim olarak yaşayabilirler, ancak aynı zamanda oyun, bir grup arkadaşın birlikte aksiyon dolu görevlerden geçmesiyle kendisini geliştirdi. Ayrıca, bu başlık bir ton özelleştirme seçeneğine sahipti, bu nedenle karakterinizi nasıl kuracağınız konusunda her zaman birçok seçenek vardı. 

Warframe
Warframe
Ücretsiz

warframe

Destiny 2

Yıllarca Warframe, Destiny'nin ücretsiz alternatifi olarak kabul edilen oyun olsa da, Destiny 2'nin piyasaya sürülmesinden bir süre sonra, Bungie'deki geliştirme ekibi de oyunu ücretsiz yapmayı seçti. Bu oyun serisine bir ölçüde aşina olduğunuza eminim, ancak birinci şahıs bakış açısıyla Warframe'e çok benziyor. Çok çeşitli görevleriniz var ve bir bilim kurgu dünyasında geçiyor. İnsanlık hayatta kalmak için savaşıyor ve bir çeşit savaşçı olarak, her türlü düşman düşmana karşı savaşacaksınız. Tabii ki, tam hikayeyi elde etmek ve ilerlemeye devam etmek için genişletmeler ve diğer DLC içeriği için ödeme yapmanız gerekecektir.

Destiny 2
Destiny 2
Ücretsiz

Tüm bunlarla birlikte, oyun ücretsiz oynandığından beri oyuncuların Destiny 2 ile hikayenin nereden geldiğini anlamak için geri dönüp ilk Destiny'yi oynamalarını istemek biraz fazla olabilir. Neyse ki, geliştiriciler bunu düşündü ve oyunun geri kalanında oyunculara biraz hız kazandırması gereken Destiny hakkında fikir vermek için bu oyunun başlangıcını elden geçirdi. Warframe gibi, oyun hala bizi 2024'e götürecek genişlemelerle destekleniyor.

destiny 2

War Thunder

Piyasada tonlarca farklı araç savaş oyunu var ve benzer oyun arıyorsanız War Thunder'a bakmanızı öneririz. Bu oyun, II. Dünya Savaşı gibi farklı dönemlerden çeşitli araçlarla bir savaş sunuyor. Tüm oyuncuların yapması gereken, tank, deniz araçları gibi savaşmak istedikleri araç türünden farklı uçaklara kadar seçim yapmak. Bununla birlikte, ilginizi çekebilecek şey, bunun kesinlikle bir arcade oyunu veya simülatör olarak ayarlanmış bir oyun olmadığı gerçeğidir. Oyunu daha hızlı tempolu bir arcade deneyimi olarak oynamak için üç oyun modunuz var. Dönüş yarıçapları veya motor yetenekleri gibi bu farklı araçlara daha fazla özellik getirmeye çalışan gerçek savaşlar var. Son olarak, oyunu olabildiğince gerçekçi kılan ve daha uzun savaşlarla sonuçlanabilecek simülatör savaşları da vardır.

War Thunder
War Thunder
Ücretsiz

war thunder

Brawlhalla

Ücretsiz alternatifler trendine ayak uyduran Brawlhalla, genellikle Super Smash Bros'un ücretsiz versiyonu olma unvanıyla ödüllendiriliyor. Nintendo, platform dövüş türü söz konusu olduğunda baskın oldu. Oyuna atabileceği uzun Nintendo IP karakter dizisi ve diğer birçok konuk savaşçıyı karışıma getirmeyi başardıkları gerçeğiyle, karakter tanımayı kolayca kazandılar. Bu arada, maçları rekabetçi ve taze hale getirmek için farklı temalı seviyeler ve eşya düşüşleri de var. Brawlhalla, benzersiz karakterler, seviyeler ve eşya düşüşleri koleksiyonuyla aynı oyun stilini sunar.

Brawlhalla
Brawlhalla
Ücretsiz

Hatta crossover ile eklenen karakterler de var, bu yüzden oyunda öne çıkan bazı tanıdık markalar da var. Bunlara Shovel Knight, Rayman, WWE, Adventure Time, The Walking Dead ve Tomb Raider'dan sadece birkaç isim dahildir. Oyun piyasaya çıktığından beri hayranlardan çok sayıda olumlu geri bildirim aldı ve hatta Brawlhalla'da en iyi oyuncuların büyük büyük para ödülü için yarıştığı büyük eSpor turnuvaları başlatıldı. Bu daha geleneksel bir aksiyon oyunu olmayabilir ama en azından bahsetmemiz gereken heyecan verici bir oyun.

brawhalla