Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
En İyi Marvel's Spider-Man Remastered Skilleri

En İyi Marvel's Spider-Man Remastered Skilleri

Marvel's Spider-Man, aksiyon dolu oynanışı ve çok sayıda farklı oyun mekaniği ile, saatler süren bir maceraya atılmanızı sağlayacak. Oyunun en etkileyici yanlarından biri, her oynanış tarzına göre geliştirilebilen yetenek ve kombolar.

Her oyunda olduğu gibi Marvel's Spider-Man her oynanış tarzı için, diğer becerilere göre daha etkili ve güçlü becerilere sahip. Oyunun yetenek ağacı üç başlık altında toplanıyor; yakın dövüş, defans ve Örümcek hisleri. Marvel's Spider-Man'deki en güçlü becerileri, her yetenek dalındaki en iyi skilleri veya ilk hangi becerileri geliştirmenin daha faydalı olacağınımerak ediyorsanız okumaya devam edin!

Marvel's Spider-Man En Güçlü Skiller

Marvel's Spider-Man Remastered
Marvel's Spider-Man Remastered
1.185,44
den başlayan fiyatlarla

Rocket Return

Büyük düşman gruplarıyla savaşmaya başladığınızda, roket saldırılarının ne kadar sinir bozucu olabileceğini anlayacaksınız. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü Roket Dönüş becerisini açarak size atılan bir roketi web ile tutup düşmanlarınıza atabilirsiniz. Bu beceri Dövüş kategorisindedir.

Wrecking Ball

Wrecking Ball, Dövüş kategorisinde bir saldırı becerisidir. Bu beceri, düşmanlarınızı ağ ile kaplayarak fırlatmanızı sağlar. Bu beceri, saha savaşlarında ve büyük düşman gruplarına karşı faydalıdır. Düşmanlarınızdan birini ağ ile kapmak ve başka bir düşmana atmak, aynı anda iki düşmanı savaştan çıkarmanıza olanak tanır.

Extended Perch Perkdown

Bu beceri, bir binanın tepesinden veya uzun bir elektrik direğinden hedeflerinizi gözlemlerken sizden oldukça uzakta olan düşmanları alt etmenize yardımcı olur. Bu beceriye sahip olmak, daha yüksek bir mesafeden Perch Takedowns gerçekleştirme yeteneği sağlar, yani herhangi bir yeri koruyan muhafızları ortadan kaldırmak çok daha kolay hale gelir. Özellikle gizli görevlere giderken, Extended Perch Perkdown en sık kullandığınız yeteneklerden biri olacaktır. 

en iyi marvel's spiderman skilleri

Ground Strike

Herkesin bildiği gibi, bir süper kahramanı süper kahraman yapan temel özellik, havadan yere iniş şeklidir. Ground Strike, karakterinizin havadayken sert bir şekilde inmesini sağlar ve iniş ivmesi sayesinde yerdeki düşmanlara hasar verir. Bu beceriyi savaş alanına girerken, dövüş sırasında karakterinizi havaya kaldırırken veya açık dünyada gezinirken kullanabilirsiniz. Ground Strike becerisi, Defans kategorisindeki bir beceridir.

Epicentre

Yukarıdan sessizce saldırmak yerine, dövüş sahasının ortasında herkesle yüzyüze çarpışmayı tercih ediyorsanız Epicentre tam sizlik! Epicentre yeteneği size doğrudan çatışma noktasından avantaj sağlar. Zıplayarak düşmanınızın üzerine atlayabilir ve sahadaki diğer düşmanları sağa sola savurabilirsiniz.

Perfect Dodge

Bu beceriyi bir düşman saldırısından kaçtıktan sonra veya Örümcek Hissi göstergeniz maviye döndüğünde kullanabilirsiniz. Bu, Defans yetenek ağacının bir özelliğidir. Bu beceri kanınızı hızlandıran örümcek duyularınız nedeniyle zamanı yavaşlatmanızı sağlayan bir özelliktir. Savaş sırasında bu beceriye sahip olmak, bitirici hamle ve yenilenme gibi kritik eylemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca zaman yavaşlarken, savaş alanındaki diğer düşmanların hareketlerini analiz etmek için daha fazla zamanınız olacaktır.

en güçlü marvels spiderman yetenekleri

Chain Finisher

Defans yetenek ağacının bir diğer yeteneği olan Chain Finisher, karakterinizin art arda bitirici hamleler yapmasını sağlar. Bitiriciler, bir düşmanı anında öldürmenizi sağlayan hareketlerdir. Arka arkaya birden fazla düşman üzerinde Bitirici hamle yapabilmek, savaş alanına hakim olmanızı sağlar.

Long Strike

Ağ saldırıları, sizi bir düşmana doğru çekmek ve bir saldırı başlatmak  için kullanılır. Long Strike, özellikle havadayken bu saldırıların daha fazla hasar vermesine yardımcı olur. Uçan düşmanları veya daha yüksekte duran ve silahlarını veya roketatarlarını size ateşleyen düşmanları alt etmenize yardımcı olmak için harika bir beceridir.

Quick Zip

Quick Zip yeteneğine sahip olmak, New York'un açık dünyasında gezinirken karakterinizin hızını ve manevra kabiliyetini artıracaktır. Normal şartlar altında havadayken bir kez yükselme şansınız var. Ancak Quick Zip özelliği ile iki kere üst üste havalanabilirsiniz. Quick Zip, Örümcek Hissi kategorisinde bir beceridir.