Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
197,40
den başlayan fiyatlarla
Days Gone
123,00
den başlayan fiyatlarla
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
109,00
den başlayan fiyatlarla
En İyi DC Comics Oyunları

En İyi DC Comics Oyunları

DC Comics evrenlerinde oynamak için eğlenceli oyunlar arıyorsanız, o zaman sizin için bir listemiz var. Bu koleksiyonda, şu anda alabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz en iyi DC Comics video oyunlarını vurgulayacağız.

Bununla birlikte, DC Comics serisinde çıkışı için sabırsızlandığımız pek çok yeni oyun var. Örneğin, elimizde Gotham Knights ve Suicide Squad Kill the Justice League var, ancak bu oyunların her ikisinin de önümüzdeki yıl, 2022'ye kadar piyasaya sürülmesi planlanmadı. Bu arada, şu anda keyfini çıkarabileceğiniz bazı video oyunları burada.

Injustice serisi

Mortal Kombat serisinin arkasındaki geliştiricilerin DC Comics evrenine dayanan oldukça inanılmaz bir dövüş oyunu yaratması pek şaşırtıcı olmamalı. NetherRealm Studios, Injustice ile 2013'te geri döndü ve çarpık bir hikaye ile geldi. Anlatıda oyuncular, Joker'in Süpermen'i kandırarak sevgili ortağı Louis Lane'i öldürmeyi başardığı bir dünyadan geçiyor. Öfkeli Süpermen, dünyayı katı bir rejime dönüştürür. Şimdi oyuncular zulmü sona erdirmek için bir savaştan geçiyorlar.

en iyi dc comics oyunları

Daha yeni Mortal Kombat başlıklarını oynadıysanız, burada karşınıza neler çıkacağını bileceksiniz. İçinde savaşmak için tonlarca acımasız savaş, özel hareket ve çok çeşitli aşamalar var. Tahmin edebileceğiniz gibi, kadro, savaşmak için ikonik DC Comics evren karakterleriyle dolu. Daha fazla karakter, aşama ve hikayeye devam etmek için bir devam oyunu bile var, ancak bu iki oyundan herhangi birini oynamadıysanız burada hiçbir spoiler vermeyeceğiz. Şu anda, bu açıklamayı yazarken, Injustice 3 için henüz bir duyuru almadık, ancak yeni bir oyun alacağımıza dair birçok spekülasyon var.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
7,75
den başlayan fiyatlarla
Injustice™ 2
15,40
den başlayan fiyatlarla

Batman Arkham serisi

DC Comics hayranları için bu listedeki en ikonik video oyun başlıklarından biri, Rocksteady Studios'tan Batman Arkham markasıdır. Bu geliştirme ekibi, bir Batman oyununun nasıl yapıldığını gösterdi. Oyuncular, Batman'in Joker'i Arkham Asylum'a teslim etmesini konu alan bir yapıt aldı. Ancak bu süreçte Joker kaçar, Batman'i binaya kilitler ve bir dizi ikonik rakibini serbest bırakır. Artık oyuncular akıl hastanesinden geçmek, eserleri savunmak ve bölgeye dağılmış düşmanları yenmek zorunda kalıyor.

en iyi dc oyunları

Neyse ki Batman, dövüş sanatlarında son derece yetenekli olmasının yanı sıra geniş bir alet yelpazesine sahiptir. Oyuncular hızlı bir şekilde haydut grubunun üstüne atlayabilir, bir dizi dayak atabilir, hızlı bir şekilde karşı saldırı veya blok yapabilir ve hemen gölgelere geri dönebilir. Temel mekanikler, Rocksteady Studios'un diğer oyunlarında da yerini aldı. Sadece anlatı için değil, aynı zamanda getirilen yeni eklemeler için tüm oyunlara dalmaya bile değer. Örneğin, Arkham Asylum'dan sonra oyuncular, ikonik Batmobile gibi oyuncuların dünyayı hızlı bir şekilde dolaşmasına yardımcı olacak bazı kullanışlı ekipmanlarla birlikte Gotham City'nin tüm açık dünyasına sahip olacak.

Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition
7,00
den başlayan fiyatlarla
Batman™: Arkham Origins
7,00
den başlayan fiyatlarla
Batman™: Arkham Knight
11,80
den başlayan fiyatlarla

The Wolf Among Us

DC Comics'e dayandığını muhtemelen bilmediğiniz bir oyun, The Wolf Among Us. Telltale Games'deki geliştirme takımı, eski dükkanı kapatmadan önce modern macera oyunlarını sunmakta oldukça iyiydi. Çoğu kişi stüdyoyu The Walking Dead'deki çalışmalarıyla tanıyor olsa da, The Wolf Among Us ile bir başka büyük hit daha çıkardılar. DC Comics Vertigo bölümü aracılığıyla yayınlanan Fables serisine dayanan oyun, gerçek dünyada yaşamaya çalışan peri masalı ve folklor karakterlerini bulan bir hikayeyi takip ediyorlardı.

en iyi dc comics oyunu

Oyuncular, Bigby Wolf ya da Big Bad Wolf olarak bilinen rolüne adım atıyorlar. Fable karakterlerinden biri gizemli bir şekilde öldürüldüğünde, kimin sorumlu olduğunu bulmak ve gerçek dedektiflerin bu derme çatma masal kasabasına rastlamasını engellemek Bigby'ye düşer. Bu, oyuncuların hikayeyi değiştirecek seçimler yaparken araştırmak, karakterlerle röportaj yapmak, bir dizi QTE'yi tamamlamak için farklı alanlardan geçtiği epizodik bir macera oyunudur. Bu oyunda şimdiye kadar sadece bir sezon varken, Telltale Games mezardan çıkarıldı ve kısa süre içinde piyasaya sürülmesi planlanan bir devam sezonu ile geliyor.

The Wolf Among Us
The Wolf Among Us
9,75
den başlayan fiyatlarla