Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
127,08
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
Ücretsiz
En Güzel Görünen Oyunlar

En Güzel Görünen Oyunlar

Aslında video oyunlarında görsellikten çok daha önemli şeyler var ama bir oyunda da ilk dikkat çeken şeylerden bir tanesi her zaman için görsel kalite oluyor. Oyuncular çoğu zaman düşük kaliteli, düşük çözünürlüklü ve/veya sanat tasarımı ilgi çekici olmayan yapıtları oynamak istemeyebiliyor.

İşte bu yüzden de sizler için son zamanların en kaliteli ve en güzel görünen oyunlarını bu koleksiyonumuz ile sunmak istedik. 

DOOM Eternal

Son zamanların en başarılı optimize edilmiş oyunlarından biri olan DOOM Eternal, bizleri şeytanlarla savaştırırken, bir diğer yandan da muhteşem bir görsellik sunmayı başarıyor. Zaten serinin bir önceki oyunu olan DOOM da muhteşem bir şekilde optimize edilmişti ve kaliteli bir görsellik de sunuyordu. DOOM Eternal oyunu da bu geleneği kesinlikle bozmuyor. Özellikle bilgisayar oyuncuları eğer kusursuz bir şekilde optimize edilmiş bir oyun arıyorsa, DOOM Eternal oyununa bir şans verebilirsiniz.

DOOM Eternal
DOOM Eternal
173,13
den başlayan fiyatlarla

Microsoft Flight Simulator

Dünya'yı ayaklarımızın altına seren Microsoft Flight Simulator, gerektiği her yerde akıl almaz bir görsellik sunuyor. Karşımızda bir uçuş simülasyonu olduğu için yere çok yaklaştığınız zaman yer yüzünün çok kötü olduğunu anlayabilirsiniz ama oyunu olması gerektiği gibi oynarsanız, belki de son zamanların en iyi ve en gerçekçi görselliğini göreceksiniz. Ayrıca, Microsoft Flight Simulator oyununun tüm verilerinin gerçek dünya ile aynı olması da ayrı bir gerçeklik katıyor. Yani, şu an sizin tepenizde bulunan bulut, aynı şekilde bu oyunda da yer alıyor.

Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator
349,00
den başlayan fiyatlarla

Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth, aslında genel anlamda çok da yüksek kaliteli bir görselliğe sahip değil ama oyun, gerektiği her yere yeteri kadar önem vermiş. Amnesia: Rebirth gibi bir korku/gerilim oyununda karanlıkların çok etkili olması gerekiyor ve bu oyun da görselliği ile en iyi deneyimi yaşatıyor. Karanlığın kendisi, bu karanlığı bozan ışıklandırmalar, sürekli sizi takip eden gölgeler ve çok daha fazlası Amnesia: Rebirth oyununda muhteşem görünüyor. Bu yüzden de türe ilgi duyan herkese Amnesia: Rebirth oyununu önerebiliriz.

Amnesia: Rebirth
Amnesia: Rebirth
49,00
den başlayan fiyatlarla

Ghostrunner

Siberpunk temasına sahip olan ve aynı zamanda da sizi Dark Souls oyunlarında olduğu gibi zorlayan, onun üzerine bir de ninja gibi hissetmenizi sağlayan bir oyun arıyorsanız, Ghostrunner ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Özellikle teması ve ışıklandırmaları ile çok etkileyici görünen bir video oyunu olan Ghostrunner, gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisine de destek veriyor ve bu sayede oyunun özellikle yansımalarını bir üst seviyeye çıkartabiliyorsunuz. Ghostrunner, kesinlikle deneyimlenmesi gereken oyunlardan biri.

Ghostrunner
Ghostrunner
67,60
den başlayan fiyatlarla

Star Wars: Squadron

EA şirketinin en yeni Star Wars oyunlarından biri olan Star Wars: Squadron, belki de en iyi görünen uzay temasına sahip olan oyunlardan bir tanesi. Oyundaki karakterler, kontrolünü ele aldığımız uzay gemileri, bu gemilerden çıkan lazer izleri ve çok daha fazlası Star Wars: Squadron oyununda çok güzel görünüyor. Bu oyun aynı zamanda 120 FPS gibi değerlere de destek veriyor ve sanal gerçekçilik cihazları aracılığı ile de oynanabiliyor. Bu sayede, kendinizi gerçekten Star Wars: Squadron oyununun içerisinde hissedebiliyorsunuz.

STAR WARS™: Squadrons
STAR WARS™: Squadrons
69,99
den başlayan fiyatlarla

Death Stranding

PC ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmiş olan Death Stranding, henüz PlayStation 5 için özel bir güncelleme almadı ama bilgisayarlarda halihazırda müthiş görünüyor. Benzersiz hikayesi, tehlikelerle dolu açık dünyası ve daha fazlasıyla oyuncuları içine rahatlıkla çekebilen Death Stranding, yüksek görsel kalitesi sayesinde adeta bir film gibi bile izlenebiliyor. Kendini doğada kaybetmek, rahatlamak isteyen kişiler için ise oldukça kaliteli görünen bir kargo simülasyonu bulunuyor, hiç merak etmeyiniz.

DEATH STRANDING
DEATH STRANDING
953,44
den başlayan fiyatlarla

Cyberpunk 2077

Oldukça fazla problem ile çıkışını gerçekleştirmiş olan Cyberpunk 2077, en azından bilgisayarlarda görselliği ile övülüyor. Gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisinin de desteklendiği bu video oyunu, hataları filan göz ardı ettiğiniz zaman aslında göze oldukça hitap eden bir yapıt. Eğer güçlü bir bilgisayarınız varsa ve güzel bir Siberpunk teması deneyimlemek istiyorsanız, Cyberpunk 2077 şimdi sizleri bekliyor.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
124,50
den başlayan fiyatlarla