Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Simülasyon Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Simülasyon Oyunları

Simülasyon oyunları, belirli bir hayatı, işi veya eylemi gerçekçi bir şekilde deneyimlemenizi sağlamayı amaçlayan oyun türüdür. Her simülasyon oyunu beklediğimiz gerçekçilikte çalışmasa da hepsinin kendi zevki ayrı. 

Günümüz oyun dünyasında çeşitli aksiyonları deneyimleyebileceğiniz simülasyon oyunlarının sayısı neredeyse sınırsız. Bu oyunlar arasında sistem gereksinimleri düşük olan ve  her türlü PC’de gönül rahatlığıyla oynayabilecekleriniz de yok değil. En iyi düşük sistem özellikli simülasyon oyunlarını merak ediyorsanız okumaya devam edin!

Düşük Sistemli Bilgisayarlar için En İyi 5 Simülasyon Oyunu

PowerWash Simulator

PowerWash Simulator, çeşitli araçları temizlediğiniz bir araba yıkama simülasyonudur. Oyunda karakterinizin elinde su tabancası bulunuyor. Bu silah ile araçların çeşitli yerlerindeki kir, çamur, leke ve kanı temizleyebilirsiniz. Aracın temizlik ilerlemesini görmek için sol üstteki barı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca temizlemiş olduğunuz araçtan kazanacağınız parayla farklı alanlara harcama yapmanız da mümkün.

Temizliğini yaptığınız araca zarar vermemeye özen göstermelisiniz. Elinizdeki su tabancası güçlü çalıştığı için araçların aynalarına yüksek yoğunlukta püskürtürseniz aynayı kırabilirsiniz. Bu ve benzeri mekanikler oyunun gerçekçiliğini oldukça arttırsa da, PowerWash Simulator’u gerçeğe yakınlıktan çok kafa dağıtmak için oynamakta fayda var. 

PowerWash Simulator
PowerWash Simulator
200,00
den başlayan fiyatlarla

her bilgisayarda çalışan simülasyon oyunları

Farming Simulator 17

Bir çiftlik kurmak ve yönetmek istiyorsanız, Farming Simulator 17 tam size göre. Çiftliğiniz için en küçüğünden en büyüğüne kadar tüm kararları siz vermelisiniz. Bu kararlar arasında hangi tohumun ekileceği ve kaynakların nasıl yönetileceği gibi aklınıza gelen her şey mevcut. Daha önce çiftlik oyunları oynadıysanız ve keyif aldıysanız, Farming Simulator 17’de hayal kırıklığına uğramayacağınıza emin gibiyiz. Farklı hayvanlar ve eki türleriyle baş etmek, çiftliğinizi geliştirmek ve tarladan tarlaya traktör sürmek sandığınızdan çok daha keyifli. 

Farming Simulator 17
Farming Simulator 17
32,00
den başlayan fiyatlarla

Football Manager 2020

Futbolu seviyorsanız ancak işin saha tarafından çok arkaplanına ilgiliyseniz Football Manager 2020 tam size göre tasarlanmış bir oyundur. Bu oyunda aktif olarak futbol oynamak yerine takımınızı kurup oyuncu seçmeniz gerekiyor. İster ünlü bir takımı yönetebilir, isterseniz sıfırdan bir takım oluşturup o takımı dünya şampiyonu yapabilirsiniz.

Football Manager 2020
Football Manager 2020

Streamer Life Simulator

Siz de bir noktada ‘abi aslında yayın açmaya başlasam çok iyi olur’ diye düşündüyseniz ama bir türlü başlayamadıysanız, Streamer Life Simulator iyi bir başlangıç noktası olabilir. İlk olarak basit bir PC ile yayıncı olarak başlıyorsunuz ve bağış topladıkça daha iyi ekipmanlara sahip oluyorsunuz. Oyunda yayın açmak için kiralayabileceğiniz evler de bulunuyor.

Karakterinizin açlık, susuzluk ve temizlik değerleri bulunuyor. Karakterinizin enerjisi biterse, otomatik olarak uyuyakalıyorsunuz. Bu nedenle enerji ve zaman dengesini kurmanız gerekir. Toplam 20 saatlik oynanış süresi ile Streamer Life Simulator size eşsiz bir yayıncı deneyimi yaşatabilir. 

Streamer Life Simulator
Streamer Life Simulator
190,00
den başlayan fiyatlarla

düşük sistem gereksinimli simülasyon oyunları

Internet Cafe Simulator

İnternet kafe işletmeciliği deneyimi yaşamak istiyorsanız doğru oyundasınız. Oyunda basit bir işi yöneterek başlıyorsunuz ve büyük bir internet kafe sahibi olabiliyorsunuz. Ancak yol boyunca çeşitli zorluklarla karşılaşacaksınız.

Internet Cafe Simulator
Internet Cafe Simulator
105,00
den başlayan fiyatlarla

Masa ücretini ödemeden kaçan müşteriler, ekipman çalmak isteyen hırsızlar ve agresif müşteriler sizin için zorluk çıkarabilir, demedi demeyin.