Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli RTS Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli RTS Oyunları

Gerçek Zamanlı Strateji yani RTS oyunları, oyuncuların aynı anda hareket ettiği ve savaşlarda mikro hareketlerin büyük rol oynadığı bir tür strateji oyunudur. Bu oyun türü genellikle izometrik bir bakış açısına sahiptir. Oyundaki birimleri tek tek veya toplu olarak kontrol etmek mümkündür.

Bu oyun türünde amacınız askeri üs kurmak ve çevredeki kaynakları toplayarak gelişmektir. Düşük sistemli bilgisayarlarda çalışan RTS oyunlarını merak ediyorsanız okumaya devam edin!

Bütün Bilgisayarlarda Çalışan En iyi Gerçek Zamanlı Strateji Oyunları

Shadow Tactics: Blades of Shogun

Bu oyun, 5 askeri kontrol ederek Japonya'yı birleştirmeye çalışan Shogun'a yardım ettiğiniz tarihi unsurlara sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunda 5 karakteri kontrol ederek üslere sızmalı ve düşmanları stratejik olarak alt etmelisiniz.

Kontrol ettiğiniz her karakterin güçlü ve zayıf alanları var. Karakterlerinizin güçlü yanlarının farkında olarak ve onları doğru bir şekilde konumlandırarak görevleri tamamlayabilirsiniz. Japon temalı gerçek zamanlı bir strateji oyunu arıyorsanız Shadow Tactics: Blades of the Shogun tam size göre tasarlanmış bir oyundur.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
49,00
den başlayan fiyatlarla

Northgard

İskandinav mitolojisi ve kültürüyle ilgileniyorsanız veya Viking temasını seviyorsanız, Northgard tam sizlik! Oyunn, Viking klanlarının yeni keşfedilen bir kıtanın kontrolü için savaşmasını konu alıyor. Bu mücadelede klanınızı güçlendirerek ve yeni keşfedilen kıtanın kaynaklarını verimli kullanarak yönetme hakkını kazanmalısınız. Ayrıca oyundaki vahşi kurtlar, askerler ve devlerle ittifaklar kurabilir veya onlara düşman olabilirsiniz.

Oyunda hikaye modu da bulunuyor. Oyunun hikayesi 11 farklı bölümden oluşuyor.

Northgard
Northgard
49,00
den başlayan fiyatlarla

Age of Empires II: Definitive Edition

RTS oyun türünün en başarılı örneklerinden biri olan Age of Empires serisi, her oyuncunun adını duyduğu veya bir noktada oynadığı bir oyundur. Serinin ikinci oyunu Age of Empires II, oyun dünyasına çeşitli RTS mekaniklerini getirdi. Askerlerin mikro yönetimi bu oyunda makro yönetim kadar önemlidir. Kaç binanız, köyünüzde kaç işçiniz, kaç ticari arabanız var gibi veriler en az ordunuzun özellikleri kadar önemli. 

Age of Empires II: Definitive Edition
Age of Empires II: Definitive Edition
199,00
den başlayan fiyatlarla

düşük sistem gereksinimli rts oyunları

StarCraft 2

Starcraft 2, uzay temalı ve üç fraksiyona sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunun hem hikayesi hem de çevrimiçi modu bulunuyor. StarCraft'ın hikaye modunu oynamanızı özellikle öneririz, bu sayede harita üzerinde yönettiğiniz birimlerle bağlantı kurabilir ve onları daha etkin kullanabilirsiniz. Örneğin oyunun uzaylı tarafında yer alan Kerrigan'ın bir zamanlar askeri üssün en güçlü askerlerinden biri olduğunu anladığınızda oyuna bakış açınız değişecek.

Starcraft 2
Starcraft 2
Ücretsiz

Kerrigan, zamanında uzaylılar arasında ölüme terk edilmiş bir askerdir. Ancak uzaylıların zihinlerini kontrol etmeye başlayan Kerrigan intikam için yola çıkar. Bunun gibi hikaye unsurları oyundan aldığınız keyfi artıracaktır.