Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli Hayatta Kalma Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Hayatta Kalma Oyunları

Bugünkü piyasa son model ve en iyi bilgisayara sahip olmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Düşük sistemli bir bilgisayarınız varsa her oyunu oynayamayabilirsiniz. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü bu yazıda en düşük özellikli bilgisayarda bile sıfır sıkıntı çalışan hayatta kalma oyunları sizin için derledik. 

Her Bilgisayarda Çalışan En İyi Hayatta Kalma Oyunları

Minecraft

Minecraft, düşük grafik gereksinimi nedeniyle birçok bilgisayarda çalışabilen bir oyun. Düşük özellikli bir bilgisayarınız varsa ancak yaratıcı bir şekilde oynamak istiyorsanız Minecraft sizin için en iyi seçeneklerden biri olabilir. En önemli ve keyifli özelliği ise dünyanızı dilediğiniz gibi şekillendirebilmeniz.

Minecraft
Minecraft
76,25
den başlayan fiyatlarla

Ayrıca Minecraft’ta hayatta kalmayan dayalı mekanikler de bulunuyor. Açık dünyaya sahip bir hayatta kalma oyunu arıyorsanız ve yaratıcılığınıza güveniyorsanız, ve bir mağarada yaşayıp hala Minecraft oynamadıysanız, acilen başlamanızı öneririz. 

en iyi düşük sistem gereksinimli survival oyunları

Don't Starve

Düşük özellikli PC oyuncuları için en iyi hayatta kalma oyunlarından bir diğeri Don't Starve. Don't Starve, hikaye modları ve çeşitli özelliklere sahip karakterler içeren bir hayatta kalma oyunudur. Don't Starve çizgi film tarzı grafiklere sahip olsa da, bu grafikler güçlü sistem gereksinimleri gerektirmez.

Don't Starve
Don't Starve
105,00
den başlayan fiyatlarla

En iyi özelliklerinden biri, hayatta kalma mekaniğinin iyi işlenmiş olmasıdır. Örneğin açlık, susuzluk, yorgunluk gibi temel barlara ek olarak zihinsel dengenizi de korumanız gerekir. Geceleri karanlıkta dolaşırsanız veya canavarlarla savaşırsanız akıl sağlığınız düşer. Karakterinizin ihtiyaçlarını karşılarken hayatta kalabileceğiniz bir barınak inşa etmelisiniz. Don't Starve,  inanılmaz maceralar yaşayabileceğiniz en düşük özellikli bilgisayar oyunlarından biridir.

Valheim

Minecraft gibi ama daha gerçekçi karakterlere ve evrene sahip bir oyun arıyorsanız Valheim sizin için ideal oyun olacaktır. Valheim hem sistem gereksinimleri hem de disk alanı açısından en düşük gereksinime sahip oyunlardan biridir.

Valheim
Valheim
100,00
den başlayan fiyatlarla

Valheim benzersiz bir görev dizisine ve açık dünyaya sahip, Viking temalı bir hayatta kalma oyunudur. Valheim'da kendinize bir kulübe, kasaba veya şehir inşa etmek mümkündür. Oyun motoru ve mekaniği, açık dünyayı istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak tanır. Düşük seviye bir bilgisayar sahibiyseniz ve Viking temalı bir hayatta kalma oyunu oynamak istiyorsanız Valheim sizin için en iyi seçenek, şimdiden söyleyelim.

düşük sistem için hayatta kalma oyunları

The Long Dark

Düşük özellikli bir PC'niz varsa ve kış temalı bir hayatta kalma oyunu arıyorsanız, The Long Dark ‘ı öneririz. The Long Dark, piyasaya sürülmesinden bu yana güncellenen ve geliştirilen bir oyun.

Kanada'nın soğuk ormanlarında doğal tehlikelere ve soğuğa karşı hayatta kalma çabasını deneyimlemek gerçekten orijinal bir oynanış.

The Long Dark
The Long Dark
57,00
den başlayan fiyatlarla

The Long Dark'ı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği soğuk etkisi. Oyunda ısı kaynağı ve dayanıklı giysiler bulamazsanız karakteriniz her an ölebilir. Diğer tüm dış tehlikelere ek olarak soğuğun gerginliği bu oyunu denemek için yeterli.